Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

jeszcze małe pytanie mam: czy mają cos takiego jak IT00, coś co nazwałem "wszystko w pysk" - wszystko jest na raz i jest tego dużo, bez szerokości, pozycjonowania, planów?

Nie słuchałem 00 ale z tego, co o nich wiem, to 01X różnią się i to dość mocno. Na plus oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Nazar70 napisał:

Nie słuchałem 00 ale z tego, co o nich wiem, to 01X różnią się i to dość mocno. Na plus oczywiście.

 

Skusiłeś mnie, czarne już do mnie jadą. Jak mi nie podejdą, to odkupisz - będziesz miał na zapas ;) Sprawdziłeś je po balansie przypadkiem? Coś się zmieniło? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

 

No to jak posiadacz MEST'ów mówi że jest fajnie, to wiedz, że co się dzieje ;)

Były posiadacz MESTów ;) Dawno żadne słuchawki nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak te iBasso. Jest wszystko jak trzeba, uderzenie basu gdzie trzeba (choć to nie są słuchawki basowe), piękna średnica, fajnie zrobiona góra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Były posiadacz MESTów ;) Dawno żadne słuchawki nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak te iBasso. Jest wszystko jak trzeba, uderzenie basu gdzie trzeba (choć to nie są słuchawki basowe), piękna średnica, fajnie zrobiona góra.

Góra nie jest krzykliwa lub szeleszcząca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nazar70 napisał:

Nie ma opsi ;) W nich wszystko gra rewelacyjnie. I powtórzę banał - za ten piniondz to skandal, że tak grają!

 

Mogę prosić o sprawdzenie ich po balansie? Bo chciałbym zdążyć z ewentualnym zakupem kabelka przed lipcem, zanim VATeusz zacznie doliczać swoje do paczek od MajFriendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Mogę prosić o sprawdzenie ich po balansie? Bo chciałbym zdążyć z ewentualnym zakupem kabelka przed lipcem, zanim VATeusz zacznie doliczać swoje do paczek od MajFriendów.

W wolnej chwili sprawdzę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigmarasbędziesz miał w ofercie te Ibasso IT01X ? Bo kolejny hajptrain rusza! Jakiś preorder?

@Mr Krzychoo jeśli jest podobieństwo do 00, to 00 na balansie to są spoko IEM. Wczoraj słuchałem 00 po polarisach w balansie z xdp300r. Zdziwiłem się trochę, grały gorzej, oczywiście, ale już zupełnie słuchable. Nawet miałem o tym pisać w ich wątku. 

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, manuelvetro napisał:

@bigmarasbędziesz miał w ofercie te Ibasso IT01X ? Bo kolejny hajptrain rusza! Jakiś preorder?

@Mr Krzychoo jeśli jest podobieństwo do 00, to 00 na balansie to są spoko IEM. Wczoraj słuchałem 00 po polarisach w balansie z xdp300r. Zdziwiłem się trochę, grały gorzej, oczywiście, ale już zupełnie słuchable. Nawet miałem o tym pisać w ich wątku. 

 

Czekam na info od @Nazar70 i od jego opinii zależeć będzie, czy w dodatkowy kabel będę kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Czekam na info od @Nazar70 i od jego opinii zależeć będzie, czy w dodatkowy kabel będę kupował.

Nawet Anew X-One, Campfire Audio Orion czy Polaris, które naprawdę dobrze grają na kablach fabrycznych i de facto nie potrzebują wymiany na balans, po wymianie - mniej lub bardziej, ale zyskują. Oczywiście kabel musi być dobrze sygnaturą dobrany, bo można rzecz spieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Nawet Anew X-One, Campfire Audio Orion czy Polaris, które naprawdę dobrze grają na kablach fabrycznych i de facto nie potrzebują wymiany na balans, po wymianie - mniej lub bardziej, ale zyskują. Oczywiście kabel musi być dobrze sygnaturą dobrany, bo można rzecz spieprzyć.

Też tak sądzę - tutaj chyba nie za bardzo jest potrzeba zmiany - na stokowym kablu grają bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Nie ma opsi ;) W nich wszystko gra rewelacyjnie. I powtórzę banał - za ten piniondz to skandal, że tak grają!

 

Gdzie kupowałeś? Ewentualnie linka idzie wkleić? Dzięki ! 😷 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nazar70 napisał:

Przejrzyj wcześniejsze komentarze ;) 

 

mam !!! 👍 

 

Widziałem też za trochę mniej, tylko, że sklepy jakieś nieznane...  😁

 

https://tiny.pl/rz7mt

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, janek patufka napisał:

 

mam !!! 👍 

 

Widziałem też za trochę mniej, tylko, że sklepy jakieś nieznane...  😁

 

https://tiny.pl/rz7mt

Ja właśnie tyle zapłaciłem - podnieśli cenę. A ten z Twojego linku jest starszy sporo od tego mojego ;) Nazwa mi się już gdzieś przewijała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nazar70 napisał:

A ten z Twojego linku jest starszy sporo od tego mojego ;) Nazwa mi się już gdzieś przewijała.

 

Jak to starszy? To nie są te same słuchaweczki..??? Bo cena by wyszła 105 $.. 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności