Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, marco-polo napisał:

Ciekawe czy warto kupować jakieś słuchawki z niższej półki?

Czy kupowanie słuchawek to nie audiofil a zakupoholizm?

Często zadaję sobie to pytanie jakby nie rzec na każdy dzień w miesiącu można dobrać i do skarpetek i do garnituru.

 

Panie Dzieju ... To sposób na życie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paratykus napisał:

Panie Dzieju ... To sposób na życie 👍

Jakby nie mówić zawsze podjęta jakaś inwestycja czy decyzja.

Rzucasz palenie i z każdej paczki w miesiącu stać na fajne słuchawki lub ograniczasz picie alkoholu i stać na jakiś sprzęt do muzyki - różnica jest taka że słuchasz na trzeźwo i w domu a nie muzyki płyty chodnikowej :))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Loke13 napisał:

Daj znać jak to gra ,bo wyglądaja naprawdę oryginalnie

Znalazłem

https://metalmagic.co/?fbclid=IwAR3fsUf1XUHUL_mFadTonflCriTJM0H7OdRJvjLfHkxrxNyvfl0djonGtbA

1.199$ to się nie dziwię że tak ładnie zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem
https://metalmagic.co/?fbclid=IwAR3fsUf1XUHUL_mFadTonflCriTJM0H7OdRJvjLfHkxrxNyvfl0djonGtbA
1.199$ to się nie dziwię że tak ładnie zapakowane.
Są dostępne od jakiegoś czasu w audeos. Są też recenzję zza granicy ,ale ciekaw jestem ,szczególnie porównania z Phantom'ami

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 13:55, Loke13 napisał:

Daj znać jak to gra ,bo wyglądaja naprawdę oryginalnie

 

Świetny daily driver. W pierwszej chwili skojarzyły mi się nieco z ulepszonymi Oriveti New Primacy, które zawsze lubiłem. Wyraźnie lepszymi technicznie oczywiście.

 

To może być niezły konkurent dla Andromed, gdy poszukuje się wyraźnie pełniejszego dołu, gładszej średnicy i góry oraz ciemniejszego tła. To tak na szybko.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ Summer - 129$ - premiera 28 marca. 

 

FB_IMG_1616696279687.jpg

 

Ja chyba odpuszczam.. obudowa wygląda jakby była wykonana z kiepskiego plastiku, który przypomina mi słuchawki za 50 zł.. Może dźwiękowo się obronią, ale nie rozumiem tego kroku wstecz ze słuchawek świetnie wykonanych z aluminium, jak Spring 1 czy Spring 2.. w pójście w coś takiego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ryankgb napisał:

BQEYZ Summer - 129$ - premiera 28 marca. 

 

FB_IMG_1616696279687.jpg

 

Ja chyba odpuszczam.. obudowa wygląda jakby była wykonana z kiepskiego plastiku, który przypomina mi słuchawki za 50 zł.. Może dźwiękowo się obronią, ale nie rozumiem tego kroku wstecz ze słuchawek świetnie wykonanych z aluminium, jak Spring 1 czy Spring 2.. w pójście w coś takiego. 

Ja wiem? Może takie mają Chińczycy skojarzenia z latem...

xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ryankgb napisał:

BQEYZ Summer - 129$ - premiera 28 marca. 

 

FB_IMG_1616696279687.jpg

 

Ja chyba odpuszczam.. obudowa wygląda jakby była wykonana z kiepskiego plastiku, który przypomina mi słuchawki za 50 zł.. Może dźwiękowo się obronią, ale nie rozumiem tego kroku wstecz ze słuchawek świetnie wykonanych z aluminium, jak Spring 1 czy Spring 2.. w pójście w coś takiego. 

 

Paradoksalnie, zmiana metalu na tworzywo sztuczne może mieć sens:

pierwsze primo - będą lżejsze,

drugie primo - w metalowych IEM zauważyłem kondensację wilgoci przy dużych różnicach temperatury (np. w zimie lub przy opadach deszczu) co powoduje że słuchawki grają ciszej, lub w ogóle. Tak mam przy Moondrop Crescent czy KBEAR BElieve. Jak wyschną to wszystko wraca do normy. Może to przypadek, może nie, ale w przypadku słuchawek plastikowych nic takiego nie występowało. Nawet przy dosyć dużym mrozie.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blizniak napisał:

Monarch zamowiony, zobaczymy co to warte.

Koniecznie daj znać jak wrażenia. Też swojego czasu rozważałem ale ostatecznie odpuściłem.

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Paradoksalnie, zmiana metalu na tworzywo sztuczne może mieć sens:

pierwsze primo - będą lżejsze,

drugie primo - w metalowych IEM zauważyłem kondensację wilgoci przy dużych różnicach temperatury (np. w zimie lub przy opadach deszczu) co powoduje że słuchawki grają ciszej, lub w ogóle. Tak mam przy Moondrop Crescent czy KBEAR BElieve. Jak wyschną to wszystko wraca do normy. Może to przypadek, może nie, ale w przypadku słuchawek plastikowych nic takiego nie występowało. Nawet przy dosyć dużym mrozie.

Z Andromedami miałem podobnie. Co 30 min wyciągałem z uszu, ściągałem tipsy i wycierałem skondensowane krople wody. Masakra.

Edytowane przez maig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maig napisał:

Koniecznie daj znać jak wrażenia. Też swojego czasu rozważałem ale ostatecznie odpuściłem.

Z Andromedami miałem podobnie. Co 30 min wyciągałem z uszu, ściągałem tipsy i wycierałem skondensowane krople wody. Masakra.


Czyli dobrze podejrzewałem, że chodzi o materiał obudowy, a nie jej konstrukcję.

Całą zimę obchodziłem z OpenHeart Resin, ale myślę że już od poniedziałku z szuflady BElieve wyciągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.04.2021 o 15:48, xtremesystems napisał:

strojenie to tez nie fizyka kwantowa. widzialem jak audiolog stroił aparaty słuchowe. zreszta to tak naprawde wbudowane eq

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tia, dlatego mamy tyle "świetnie" zestrojonych IEMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 20:40, marco-polo napisał:

Ciekawe czy warto kupować jakieś słuchawki z niższej półki?

 

 

A nie lubisz dostawać chińskich paczek?

Tak se siedzę z gorączką po astrze zenka z rana i słucham przez ZSN pro x z ziszana z3 - Mashy Qrella.. 🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 20:50, marco-polo napisał:

Jakby nie mówić zawsze podjęta jakaś inwestycja czy decyzja.

Chińskie doki, to nie jest inwestycja, bo tylko tracą na wartości, a nabywane w dużych ilościach, to objaw zakupoholizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności