Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

TRN jak robi coś na BA to zawsze celuje w inszy market czyli na chińskie ucho. A jak widać dwa BA w nozzle to już wiadomo że zrobi tam spustoszenie jak wódka z redbulem..
Powinni w zestawie dawać plaster 3M.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jot R napisał:

Nie zapominajmy o flagowcu TRN 😆

https://www.facebook.com/groups/786436458845427/permalink/921227535366318/

 

Tombak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jot R napisał:

Nie zapominajmy o flagowcu TRN 😆

https://www.facebook.com/groups/786436458845427/permalink/921227535366318/

 

Tombak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie drożsi ;) - pytanie o Shanling AE3. Mógłby ktoś z użytkowników podzielić się wrażeniami?

 

EDIT: Nie CHCETA gadać, to SE kupiłem. Sam SE zrobię wrażenia 😛 

Edytowane przez Nazar70
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nazar70 Shanlingi AE3 miałem krótko. Bas bardzo dobry, taki subwooferowy, szybki i precyzyjny. Jednak jak na mój gust było go za dużo. Góra dobrze rozciągnięta ale schowana. Analogowy charakter grania, trochę przypominał w tym me700.

Shanling wyraźnie postawił tu na bas, za który odpowiadają dwa przetworniki.

Finalnie jednak to nie moja tonalność. Wolałbym wyraźniejsze wysokie tony i lepsze męskie wokale. 

Dobry kabel, bez efektu mikrofonowego. Bardzo wygodne. 

Trafił mi się wadliwy egzemplarz, przez co je zwróciłem i wymieniłem na Aune Jasper, z których jestem bardzo zadowolony. 

Ciekawy jestem Twoich wrażeń odnośnie AE3. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarzyna napisał:

@Nazar70

Ciekawy jestem Twoich wrażeń odnośnie AE3. 

Na pewno napiszę. Staram się mieć doki z różną sygnaturą i zmieniać, jak zmęczy mnie granie jednych. Teraz czekam na AE3 i przy okazji cieszę się, że nie sprzedałem Ibasso AM05. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może ThieAudio Monarch z LINSOULa? Będę zamawiał i zastanawiam się jaki jest czas oczekiwania. Na zagramanicznych portalach coś około miesiąca czytałem. Ale zależy gdzie, więc jestem ciekawy jak z dostawą do Polszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maig napisał:

Kupował ktoś może ThieAudio Monarch z LINSOULa? Będę zamawiał i zastanawiam się jaki jest czas oczekiwania. Na zagramanicznych portalach coś około miesiąca czytałem. Ale zależy gdzie, więc jestem ciekawy jak z dostawą do Polszy.

Ja miałem chyba szczęście w nieszczęściu, wysyłka po 2 tygodniach, po kolejnych 4 były już u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Beh0lder napisał:

Ja miałem chyba szczęście w nieszczęściu, wysyłka po 2 tygodniach, po kolejnych 4 były już u mnie. 

Jak już w temacie Monarch, mógłbyś je porównać do Hero? Ciekaw jestem czy różnica cenowa przekłada się na SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może ThieAudio Monarch z LINSOULa? Będę zamawiał i zastanawiam się jaki jest czas oczekiwania. Na zagramanicznych portalach coś około miesiąca czytałem. Ale zależy gdzie, więc jestem ciekawy jak z dostawą do Polszy.
Słuchałeś ich czy bierzesz w ciemno?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maig napisał:

OK dzięki za info. To może na Wielkanoc dotrą ;) Widzę że masz Lotoo S1. Z ciekawości (bo też posiadam) jak się zgrywa z Monarch?

S1 to dobre połączenie z Monarch. Na high gain detale utrzymują zadowalający poziom, a żadne z pasm nie traci w żadną stronę. Jedyne co to przydałyby się pełniejsze tony średnie, ale taka ich specyfika. S1 raczej nie wykrzywia słuchawek ani nie narzuca im zbytnio swojego charakteru,

57 minut temu, Jot R napisał:

Jak już w temacie Monarch, mógłbyś je porównać do Hero? Ciekaw jestem czy różnica cenowa przekłada się na SQ.

Wolałbym nie robić tego z pamięci, jako że dziś wywaliłem Hero do naprawy :)

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SeagaL napisał:

Słuchałeś ich czy bierzesz w ciemno?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Jak zawsze ...w ciemno. Podejdą zostawię, nie to oddam. ...nawet nie miałbym gdzie ich wcześniej posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dam znać. W teorii powinno być dobrze. Moondrop Blessing 2 które uwielbiam mają podobną krzywą. Troszkę jak na mój gust za dużo w okolicach 150 Hz mają i troszkę za mało <50Hz, tak więc Monarch powinien to uzupełnić. Zobaczymy. Moondropy zostawiam tak czy owak :)

graph2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maig napisał:

Jasne, dam znać. W teorii powinno być dobrze. Moondrop Blessing 2 które uwielbiam mają podobną krzywą. Troszkę jak na mój gust za dużo w okolicach 150 Hz mają i troszkę za mało <50Hz, tak więc Monarch powinien to uzupełnić. Zobaczymy. Moondropy zostawiam tak czy owak :)

graph2.png

 

Weź Blessing2xDusk jeśli tylko chodzi o to co mówisz.

Jeśli kochasz B2 to mogę postawić ich wartość, że Ci Monarchy nie podejdą ;)

Posiadałem i kochałem B2 i miałem na testy Monarchy dzięki koledze @Beh0lder :)

Monarchy są ok, ale to jest kompletnie inne granie niż B2.

 

 

 

graph-8.png

.

Tu masz Monarch i B2 znormalizowane przy 1Khz

 

graph-9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beh0lder napisał:

Duski powinny w tym tygodniu przybyć, no chyba że utkną u kolegów z UC :) To porównam 

a ok. To poczekam w takim razie na wrażenia/porównanie. Jeżeli chodzi o Monarch'a to jedynie gdzie miałbym wątpliwości (przynajmniej z tego co czytam i słyszę) to zbyt duży subbass i troszkę wycofana średnica względem Blessing2, ale to trzeba by posłuchać, tak to tylko teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duski powinny w tym tygodniu przybyć, no chyba że utkną u kolegów z UC To porównam 

Czekam i ja :)
A jesteś w stanie porównać monarch z czymś ogólnopolskiej znanym ? Z1r, Fiio któreś ?

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSKi mogą mi nie podejść (albo raczej podejść mniej niż org B2) mimo że w subbasie jest mocniej vs org B2 (co mi akurat pasuje) to >1k jest już delikatniej co przekłada się pewnie na mniej analityczne brzmienie. A to mi akurat nie pasuje z racji że słucham właściwie tylko muzyki klasycznej (dużo symfoniki i fortepianu) a to głównie właśnie te rejestry. Dlatego właśnie tak mi podchodzą oryginalne B2. Ale jak zwykle to tylko teoria pewnie zestrojone są bardzo podobnie.1028652891_Blessing2vsDUSK.thumb.jpg.c1766c2f945192cdf2d383825214e333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maig napisał:

a ok. To poczekam w takim razie na wrażenia/porównanie. Jeżeli chodzi o Monarch'a to jedynie gdzie miałbym wątpliwości (przynajmniej z tego co czytam i słyszę) to zbyt duży subbass i troszkę wycofana średnica względem Blessing2, ale to trzeba by posłuchać, tak to tylko teoria.

Dokładnie tak jest w Monarch, nie tylko w teorii - w praktyce również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności