Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, SeagaL napisał:

A co powiesz o DM8 i MEST? Po posłuchaniu MEST nie swędzi Cię portfel? :D

Swędział przez jakiś czas - ale żona moja, ukochana ma nader niepodważalne argumenty 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Nazar70 napisał:

Swędział przez jakiś czas - ale żona moja, ukochana ma nader niepodważalne argumenty 🤣

To jest na to patent. Zamawia Ci kolega, przychodzą do niego, jedziesz odebrać. Oddajesz ukitraną gotówkę, śladów na koncie brak. A po drodze jak wracasz magicznie tracą już na wartości z każdym centymetrem podróży. Jak dojeżdżasz do domu to straciły już prawie 5k - niestety, takie czasy, niczym jak podczas hiperinflacji w Republice Weimarskiej w 1923 r. Cóż, w sprzęcie audio też tak bywa. W domu już są warte trochę ponad 300 zł (bo to te lepsze chińskie, prawie najwyższa póła). I Cerber odpuszcza zniesmaczony...

Edytowane przez SeagaL
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SeagaL napisał:

To jest na to patent. Zamawia Ci kolega, przychodzą do niego, jedziesz odebrać. Oddajesz ukitraną gotówkę, śladów na koncie brak. A po drodze jak wracasz magicznie tracą już na wartości z każdym centymetrem podróży. Jak dojeżdżasz do domu to straciły już prawie 5k - niestety, takie czasy, niczym jak podczas hiperinflacji w Republice Weimarskiej w 1923 r. Cóż, w sprzęcie audio też tak bywa. W domu już są warte trochę ponad 300 zł (bo to te lepsze chińskie, prawie najwyższa póła). I Cerber odpuszcza zniesmaczony...

Jak mało inteligentny, bo inaczej zrobi zdjęcie pudełka i poszuka w internatach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, FranticPhil napisał:

Proszę tu na forum nie dawac instrukcji obsługi oszukiwania małżonków emoji846.png

Na to na pewno jest paragraf!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie myl oszukiwania z unikaniem niepotrzebnych rozmów :P

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tu na forum nie dawac instrukcji obsługi oszukiwania małżonków

Na to na pewno jest paragraf!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Oczywiście, że jest:
Ustawa o związkach małżeńskich z audiomaniakami
art. 1, par. 17
"Kto w celu realizacji swoich marzeń świadomie podaje współmałżonkowi nieprawdziwe informacje co do kwot zakupionych przedmiotów bądź usług - podlega karze grzywny na dwudziestą ósmą torebkę i czterdzieste czwarte buty lub 7 dni nieustannego suszenia łba na trzeźwo"

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Jak mało inteligentny, bo inaczej zrobi zdjęcie pudełka i poszuka w internatach :)

Nie mieszałbym do tego inteligencji ;)
Są małżonkowie/partnerzy, którzy wychodzą z założenia "ignorance is a bliss". Wiem z doświadczenia jak powiedziałem swojej ile kosztowała mnie ostatnia para. Awantury nie było, ale oczy mówiły wszystko - "na *uj się odzywałeś, mogłeś mi powiedzieć, że to te lepsze z chińskich, takie za 300zł" 😂

PS. Moja ex była hmmm, dużo mniej inteligentna od obecnej i nie dość, że by wyszukała, poprosiła o dowód zakupu to jeszcze pewnie by doniosła do US/UC.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy budował studio nagraniowe ze stołem realizatorskim za 1,2mln dolarów. Jak żona zeszła na dół i zobaczyła już po montażu powiedziała "fajny! drogo kosztował?"
"Akurat nie bo dobrą cenę dostałem"

Wszyscy happy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Play napisał:

Może ktoś porównać LZ A6 mini z mee P1?

Ja bym sobie postawił pytanie najpierw, czy jesteś w stanie nawyc do cykania góry? Ja z tym walczylem i poległem, niezależnie od źródła i kabla.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Play napisał:

Może ktoś porównać LZ A6 mini z mee P1?

Różnica między nimi jest jak między młodą piękną kobietą (LZ A6 mini) a dojrzałą piękną kobietą (Meeaudio Pinnacle P1). A6 mini trochę jak trzpiotka zwariowane, a P1 ma wszystko poukładane jak należy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie postawił pytanie najpierw, czy jesteś w stanie nawyc do cykania góry? Ja z tym walczylem i poległem, niezależnie od źródła i kabla.. 
A tipsy? Zauważyłem, że w dokach to one potrafią zrobić największą różnicę
Różnica między nimi jest jak między młodą piękną kobietą (LZ A6 mini) a dojrzałą piękną kobietą (Meeaudio Pinnacle P1). A6 mini trochę jak trzpiotka zwariowane, a P1 ma wszystko poukładane jak należy. 
Dobrze gadają z tipsami ostry? Czerwone mi się w nich widzą wg tego, co wyczytałem z recenzji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Play napisał:

A tipsy? Zauważyłem, że w dokach to one potrafią zrobić największą różnicęDobrze gadają z tipsami ostry? Czerwone mi się w nich widzą wg tego, co wyczytałem z recenzji

Możliwe, że pomogą te tipsy z filtrami Ostry. Gdyby nie ta góra to by były bardzo dobre doki z dynamikiem, który wyciąga całkiem niezłą rozdzielczość i postawił bym je wyżej niż A6 mini. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Play napisał:

A tipsy? Zauważyłem, że w dokach to one potrafią zrobić największą różnicęDobrze gadają z tipsami ostry? Czerwone mi się w nich widzą wg tego, co wyczytałem z recenzji

Używam od 1,5 roku Ostry i zdają egzamin. Do P1 czerwone lub niebieskie zakładam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek weekendu :)

Tri Starsea + interconnect usb-c

20210129_171846.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pysiaDK napisał:

Daj znać jak grają, bo już od dawna siedzą mi w głowie 😊

Kojarzą mi się nieco z Shozy Form 1.1, ale z dobrą holografią i równiejsze. Dam znać jak się osłucham. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ta konstrukcja Starsea nie działa jak powinna do końca. Grają dobrze, ale od momentu jak wyrówna się ciśnienie. Przy dobrym uszczelnieniu mają ewidentny driver flex. 

Ogólnie to dobre i ładnie prezentujące się doki. Nie parowałbym ich jednak z niczym jasnym lub chudym.

 

Wysokie są dość delikatne i szczegółowe, tylko przy gorszych realizacjach pojawia ostrość, zwykle ma się wrażenie lekkości (napowietrzenia) przy zachowaniu dużego rozciagniecia. Przy pierwszym odsłuchu wyróżniają się dobrą holografią, wychwytywaniem szczegółów i naturalnym umiejscowieniem instrumentów. Potrafią bardzo fajnie przelewać się między stronami i w głębi

Średnica jest blisko, jest neutralna w barwie, może nieco pozbawiona tekstury. Wokale bez sybilantów. 

Bas jest w standardowym ustawieniu podbity na tyle by nie cierpieć przy muzyce elektronicznej. Nie ma mowy o zalewaniu średnicy. Ma dobrą teksturę, masę i nie jest też jakoś szczególnie przyciemniony. 

 

 

Edit: Chyba będę je musiał reklamować u producenta

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, docentore napisał:

Dzięki @requal, chyba jednak odpuszczę te, choć miałem na liście zakupów do 200$.

Zostają Yume i wczoraj @Nazar70podpowiedział mi jeszcze QoA Adonis.

Myślę, że póki nie wyjaśni się ta kwestia driver flexu, to raczej nie mogę ich polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności