Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę porównać L3 do MT300.
Senfer to jest kolosalna Vka z tak ******stym basem że aż słów brak. Wyglądają jakby miały grać operowe partie a najlepiej nadają się do edm, rapu czy drumandbassu.
Bas w L3 ma przyjemną teksturę i nie zalewa żadnych innych pasm, jest bardzo selektywny i miękki. I tak naprawdę w moim egzemplarzu pojawił się dopiero po około 36h grania - wcześniej jakby spał.
MT300 nie potrzebują grzania - grają z marszu

MT300 to jest fun granie ale np jak odpalam sobie The Who - Eminence Front to o wiele bardziej preferuje jak gra ten numer L3 albo P1.

Senfer to taki mega fun odmozdzacz, L3 jest o wiele bardziej dojrzale zestrojone ale to wiadomo kwestia odbiorcy też


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy koledzy już wpadli na ten trop, ale przeszukując ostatnio info na headfaju natknąłem się na Mangrid Tea (6ba+1dd). Opisy i relacje na forum brzmią fajnie, więc podsuwam motyw, jeśli oczywiście jeszcze nie jest znany.

Na headfi, ktoś porównywał do H40, twierdząc że troszkę podobny styl, ale bardziej grają subbem Tea, lepszy jakościowo jest ten sub, mniej midbassu i zdecydowanie więcej powietrza i lepsze wysokie.

Linsoul krzyczy 300 bucksów.

 

https://www.linsoul.com/products/mangird-tea

 

https://www.headphonesty.com/2020/08/review-mangird-tea/

 

 

Edytowane przez mx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mx19 napisał:

Nie wiem czy koledzy już wpadli na ten trop, ale przeszukując ostatnio info na headfaju natknąłem się na Mangrid Tea (6ba+1dd). Opisy i relacje na forum brzmią fajnie, więc podsuwam motyw, jeśli oczywiście jeszcze nie jest znany.

Na headfi, ktoś porównywał do H40, twierdząc że troszkę podobny styl, ale bardziej grają subbem Tea, lepszy jakościowo jest ten sub, mniej midbassu i zdecydowanie więcej powietrza i lepsze wysokie.

Linsoul krzyczy 300 bucksów.

 

https://www.linsoul.com/products/mangird-tea

 

https://www.headphonesty.com/2020/08/review-mangird-tea/

 

 

 

No niezła specyfikacja :D

 

2* Knowles RAD-33518

4*Sonion 2600

1*German Bio-titanium dynamic driver

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tea już od dawna robią furorę w internetach
Ale względem H40 nie ma wielkiej różnicy a jednak cenowo przepasc. Szczególnie że H40 będą teraz do wyrwania trochę taniej przy wyprzedaży AliExpress.
No i MMCX vs 2pin odwieczna wojna


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gentillo napisał:

Kurcze, a właśnie zamówiłem H40:(

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem, jakie miałeś doki wcześniej ale nie powinieneś ronić łez ;) Absolutnie nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słuchałem:

 

Tu gość skłania się ku H40

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FranticPhil napisał:

Tea już od dawna robią furorę w internetach emoji846.png
Ale względem H40 nie ma wielkiej różnicy a jednak cenowo przepasc. Szczególnie że H40 będą teraz do wyrwania trochę taniej przy wyprzedaży AliExpress.
No i MMCX vs 2pin odwieczna wojna emoji23.pngemoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

a kiedy ta wyprzedaż bo nada widze 195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a właśnie zamówiłem H40:(

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


Spokojnie, świetny wybór. To wybitne brzmienie i strojenie w tej cenie. Potwierdzam zdanie kolegi@Nazar70 - nie masz czym się martwić. Wręcz przeciwnie, czekaj cierpliwie z zadowoleniem i pewnością dokonania dobrego wyboru.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze jaka cena bedzie?
rozumiem ze to w zwiazku wyjscia h50?
[ciekawe jakie te nowe beda mialy cene. bo to moze byc jak springi 1 i 2. gdzie jedynki byly niejako beta a 2ki juz dopracowane.Jak h40 jest takie dobre to h50 moze wyrywac z butow jak z cena nie przesadzą]
Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze jaka cena bedzie?
rozumiem ze to w zwiazku wyjscia h50?
[ciekawe jakie te nowe beda mialy cene. bo to moze byc jak springi 1 i 2. gdzie jedynki byly niejako beta a 2ki juz dopracowane.Jak h40 jest takie dobre to h50 moze wyrywac z butow jak z cena nie przesadzą]
Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka




Skąd masz wieści o H50? Podaj jakieś źródło, może link? Nie mogę nic znaleźć na ten temat, jestem bardzo ciekawy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xtremesystems napisał:

a gzies czytalem jakis czas tem ze nad nimi pracują. wiec pomyslalem ze to dlatego przecena h40

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Od mniej więcej roku mówi się o H50. Jak/jeśli się pojawią, wszyscy będziemy z niecierpliwością czekać na H60 🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Nazar70 napisał:

Od mniej więcej roku mówi się o H50. Jak/jeśli się pojawią, wszyscy będziemy z niecierpliwością czekać na H60 🤣

Filozofia Św. Anzelma mi się przypomina.. Zarzucając z Googla definicja endgame: "Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia Św. Anzelma mi się przypomina.. Zarzucając z Googla definicja endgame: "Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma."
I to jest chyba sedno sprawy

Szczerze mówiąc oprócz tego forum, gdzie kilka razy przewinęły się rozważania, że "pewnie będą" H50 - stało się to "faktem" (bo są H40, więc następnym numerem jest H50, innej argumentacji nie słyszałem). Więc mi dodatkowo przypominają się słowa ministra propagandy o dosyć wątpliwej sławie.

Przy okazji zamawiania H40 na koniec września pytałem w Penonie, kiedy będą H50. Odpowiedział, że pierwszy raz słyszy o takim pomyśle i że nie mają takich planów. Aczkolwiek mam nadzieję, że zmienią zdanie i nas miło zaskoczą

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby pójść w pełną spekulacje, to moim zdaniem jakość zacznie spadać.. Coraz więcej tws, apple beatsow, nowe produkcje są tak cienkie, że kalkulator 8bit to by dzwigną. Ci co słuchają żywych instrumentów zawsze coś na zlomie z czasów zimnej wojny znajdą, te rzeczy były robione na 100+ lat.  :P

Brać co dobre póki jest!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho. tak samo jak piszesz gdziesz przeczytalem (chyba na headfi) ze juz pracuja nad h50 stad jak ktos napisal ze wyprzedaz h40 to mysalem ze chodzi o to ze te h50 wypuszczaja a te h40 chca wyprzedac
Myślę, że to więcej domysły i myślenie stricte życzeniowe niż prawda.

To co pisał wyżej kolega@FranticPhil to chodziło o zniżkę/delikatną promocję na H40. Ta zniżka pojawia się sukcesywnie co jakiś czas, ale nie można tego nazwać wyprzedażą. Cena spada o 30-50 zł, więc szału nie ma i nie nazywał bym tego "wyprzedażą". To zwykłe cykliczne zniżki na Ali, tak samo jak w przypadku wszystkich innych produktów.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się Chiński Nowy Rok, cały kraj stanie na prawie miesiąc. W związku z tym będzie kilka wyprzedaży, żeby zwolnić miejsca magazynowe i pozbyć się leżaków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penon to jeden z niewielu sklepów na AliExpress który się twardo trzyma z ceną i ekstremalnie rzadko schodzą z cen. Więc tutaj każda złotówka którą można zaoszczędzić jest na wagę... no cóż - złotówki! ale zawsze jednak to nasza złotówka


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FranticPhil nie wiem gdzie ty widzisz ze ma byc promo na h40. widze na d10 na d02 ale na h40 to nie widze. przynamniej  ani na ali ani na ichniejszezj strone

Chodziło mi o to, że wejdzie select coupon 8 USD plus 5 USD za przekroczenie 150 dodatkowo będą kupony od AliExpress aktywne od jutra od 9 i można wyrwać kolejne powiedzmy 10 USD o to mi chodziło.
Mówiłem - H40 są ekstremalnie rzadko dużo taniej. Penon nie robi super promocji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi czasami. Ja u nich kupiłem Mifo O5 Pro za 48 $przy normalnej cenie 79,99$. Choć rzadko to bywa ale się zdarza. Wrzucałem do okazji promocje z Penona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności