Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z forumowiczów ma porównanie Bosshifi B8 do Momentum mk1 (tych "dużych" - over ear)? Chciałbym zastąpić leciwe już momki jakimiś niedrogimi nausznikami i B8 zwróciły moją uwagę. Byłby to jakikolwiek upgrade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Momentum słuchałem dawno temu (tych pierwszych wokółusznych ) i dla mnie były kluchowate. Inna sprawa że wtedy słuchało się głównie mp3 być może to był powód. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy wiedzą coś na okoliczność hasła Tanchjim Darling ? To stare czy wschodząca gwiazda wschodu? Coś mnie się o oczy obiło..   🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanling AE3 wyglądają ciekawie i zbierają zachęcajace recenzje. Trzy przetwornikowa konstukcja oparta o armatury Soniona. Podobno świetny dobrze rozciągnięty bas i niemęcząca góra.  

https://www.headfonia.com/shanling-ae3-review/

 

@Mayster kiedy u Ciebie? Wiadomo jaka będzie cena? Można już zamówić, żeby załapać się na 20% zniżki z okazji promocji na Black Friday? 🙂

Edytowane przez jarzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Hustler napisał:

Posiada ktoś ISN H40? Zaciekawiły mnie, bo jest sporo zachwytów nad sceną, którą kreują, że jest wręcz ogromna.

 

Mua. Ogromna to nie jest, ale jak na iemy w tej cenie to faktycznie bardzo przyzwoita.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - jest bardzo przyzwoita. Tylko ten niesforny bas...
Mi się bas podoba, ale trzeba pokombinować z tipami. Najlepiej na razie brzmią na Spinfitach. Natomiast gorzej z trochę dziwnie, trochę muliście brzmiącą górą, ktorej nie udało mi się ani kablami, ani tipami jeszcze ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dweet napisał:
17 minut temu, Nazar70 napisał:
Potwierdzam - jest bardzo przyzwoita. Tylko ten niesforny bas...

Mi się bas podoba, ale trzeba pokombinować z tipami. Najlepiej na razie brzmią na Spinfitach. Natomiast gorzej z trochę dziwnie, trochę muliście brzmiącą górą, ktorej nie udało mi się ani kablami, ani tipami jeszcze ogarnąć.

Żeby było jasne - to są świetne słuchawki. Po prostu dla mnie jest basu odrobinę za dużo i jest zbyt rozlazły. Jest to trochę uciążliwe jeśli spektrum słuchanej muzyki obejmuje sporo różnych gatunków. Ja akurat poradziłem sobie Spiral Dotami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - to są świetne słuchawki. Po prostu dla mnie jest basu odrobinę za dużo i jest zbyt rozlazły. Jest to trochę uciążliwe jeśli spektrum słuchanej muzyki obejmuje sporo różnych gatunków. Ja akurat poradziłem sobie Spiral Dotami.
Które spiral doty? Obcięły bas i coś jeszcze zmieniły?
Żeby było jasne - to są świetne słuchawki. Po prostu dla mnie jest basu odrobinę za dużo i jest zbyt rozlazły. Jest to trochę uciążliwe jeśli spektrum słuchanej muzyki obejmuje sporo różnych gatunków. Ja akurat poradziłem sobie Spiral Dotami.
Które spiral doty? Obcięły bas i coś jeszcze zmieniły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dweet napisał:

Które spiral doty? Obcięły bas i coś jeszcze zmieniły?Które spiral doty? Obcięły bas i coś jeszcze zmieniły?

O te (górę też poprawiają - wg mnie): https://allegro.pl/oferta/jvc-spiral-dot-ep-fx9ml-b-najlepsze-nakladki-9519594048

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaka to będzie cena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś ISN H40? Zaciekawiły mnie, bo jest sporo zachwytów nad sceną, którą kreują, że jest wręcz ogromna.

Kolega@SeagaL posiada


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SeagaL napisał:

Podsumowując: H40 za takie pieniądze są wybitne, niespotykane, wyjątkowe i mogą bardzo pewnie stawać na ringu razem z dużo droższymi IEM na rynku. Niech najlepszym poleceniem będzie fakt, że po zakupie H40 przestałem szukać innych słuchawek. Teraz jedynie szukam innych brzmień, ale to dla zabawy, a nie w celu poszukiwania grania na co dzień, bo takowe już się dopełniło z H40.

Jak je kupowałem rok temu 24 grudnia robiąc sobie prezent na gwiazdkę, czułem, że może być dobrze, że je chcę. Ale gdybym wtedy przeczytał, co napisałeś, chciałbym je trzy razy bardziej 😂

A poważnie mówiąc - oprócz moich delikatnych zastrzeżeń, wcześniej opisanych - w pełni się zgadzam. To też są moje podstawowe obecnie słuchawki - tyle, że akurat mnie dalej nosi... ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je kupowałem rok temu 24 grudnia robiąc sobie prezent na gwiazdkę, czułem, że może być dobrze, że je chcę. Ale gdybym wtedy przeczytał, co napisałeś, chciałbym je trzy razy bardziej 
A poważnie mówiąc - oprócz moich delikatnych zastrzeżeń, wcześniej opisanych - w pełni się zgadzam. To też są moje podstawowe obecnie słuchawki - tyle, że akurat mnie dalej nosi...  
No po H40 to już człowiek się robi wybredny i myśli tylko o jakichś Fearlessach S8Z albo Thieaudio Monarch :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności