Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Mr Krzychoo said:

Podaj proszę link do tego kabla na Ali drogi e-kolego.

 

 

https://www.aliexpress.com/item/32980833432.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dc6MhUR

 

silwuple :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FranticPhil napisał:

Słuchajcie, a czy może mi ktoś uprzejmy wyjaśnić, czym się różni w tym kablu 3.5mm wtyczka TRRS Plug od TRS Plug? Widzę różnicę w końcówce wtyczki, ale czemu ona służy, skoro kabel nie ma mikrofonu ani pilota? O co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a czy może mi ktoś uprzejmy wyjaśnić, czym się różni w tym kablu 3.5mm wtyczka TRRS Plug od TRS Plug? Widzę różnicę w końcówce wtyczki, ale czemu ona służy, skoro kabel nie ma mikrofonu ani pilota? O co tutaj chodzi?

Może to być wtyk zbalansowany tak jak 2.5mm czy 4.4 mm.

 

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tornvald napisał:

Może to być wtyk zbalansowany tak jak 2.5mm czy 4.4 mm.

 

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Hmm, może i tak, ale wtedy oni raczej opisują jako Balanced, bynajmniej zawsze widziałem takie oznaczenia, a tutaj nie mam pojęcia o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.48b85660fd5d01950822c024c2dfa3dc.png

 

Zbalansowane wtyki to 2.5 i 4.4 Pentacon (no i xlry jeszcze) i głównie jak jest trrs to 2.5

Teraz powoli popularyzuje sie tez 3.5 balanced ale to jeszcze raczej dluga droga zanim wejdzie na stałe na salony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FranticPhil napisał:

image.png.48b85660fd5d01950822c024c2dfa3dc.png

 

Zbalansowane wtyki to 2.5 i 4.4 Pentacon (no i xlry jeszcze) i głównie jak jest trrs to 2.5

Teraz powoli popularyzuje sie tez 3.5 balanced ale to jeszcze raczej dluga droga zanim wejdzie na stałe na salony :) 

Dzięki za wyjaśnienie.

Czyli można powiedzieć, że ten 3.5mm TRRS to taki zbalansowany na niby? ;) Czy faktycznie to coś daje? Czy póki co chiński pic na wodę? Jakie jest Twoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.
Czyli można powiedzieć, że ten 3.5mm TRRS to taki zbalansowany na niby? Czy faktycznie to coś daje? Czy póki co chiński pic na wodę? Jakie jest Twoje zdanie?
Nie może być zbalansowany ma niby. Może to być albo balans albo 4 pin od mikrofonu jest niepodłączony. Czemu nie zapytasz chińczyka ? On wie najlepiej jak lutuje.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5 mm TRRS nazywa się również 3,5 mm Pro. I nie jest to chiński wynalazek, był wcześniej niż 2,5 mm TRRS 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tornvald napisał:

Nie może być zbalansowany ma niby. Może to być albo balans albo 4 pin od mikrofonu jest niepodłączony. Czemu nie zapytasz chińczyka ? On wie najlepiej jak lutuje.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka
 

Oj, ja już widziałem wiele razy ich twórczość i kreatywność "na niby". Także mam dozę dystansu do ich wielu rozwiązań. Aczkolwiek czasami się miło zaskakuje :)

 

Pewnie, zapytam chińczyka, ale szybciej jest jak Was zapytam, wiesz jak oni odpisują. Tym bardziej, że Wy często wiecie więcej o ich produktach niż oni sami. Ostatnio wyjaśnienie sprawy różnic w kablach w Penonie zajęło mi prawie tydzień. Rżną głupa i udają że jest wszystko w porządku. Także wolę najpierw z Wami pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, requal napisał:

Doczekaliśmy się 100 dolarowych KZ :D 

Przechwycenie obrazu ekranu_2020-09-25_15-12-18.png

 

To może być albo wielkie zaskoczenie, albo wielkie rozczarowanie. Osobiście nie dam tyle za KZ i jestem ciekawy kto pierwszy się na nie skusi :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ryankgb napisał:

 

To może być albo wielkie zaskoczenie, albo wielkie rozczarowanie. Osobiście nie dam tyle za KZ i jestem ciekawy kto pierwszy się na nie skusi :D

Dawno nie miałem żadnej nowości od KZ. Niestety najbliższy termin na zakup słuchawek za 2 mce. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FranticPhil napisał:

Biorąc pod uwagę że AS16 okazał się niewypałem to tutaj raczej aż tak dużego skoku nie zwiastuję emoji846.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

BA10 są bardzo dobre. Mam i używam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo w jakim prezentowane są nowe IEM-y jest wręcz przytłaczające. Do tego ten ciągły hype, kolejne recenzje z chwytliwymi tytułami w stylu "KZ KZSTAX New Budget King?!". Człowiek nie zdąży jeszcze dostać paczki z Chin, a tu już jest nowy, lepszy model w tej samej cenie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hustler napisał:

Tempo w jakim prezentowane są nowe IEM-y jest wręcz przytłaczające. Do tego ten ciągły hype, kolejne recenzje z chwytliwymi tytułami w stylu "KZ KZSTAX New Budget King?!". Człowiek nie zdąży jeszcze dostać paczki z Chin, a tu już jest nowy, lepszy model w tej samej cenie. :lol:

Nic nowego na rynku.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubel (--  widzę, że niektóre rzeczy jednak się nie zmieniają)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, FranticPhil napisał:

Jeszcze moi drodzy widzę są KZ ASF (10BA) i KZ AS8 (TWS)

 

Ależ ofensywa ze strony zenitu wiedzy! :)

Reszta dla mnie nie jest szczególnie interesująca, te ASX natomiast owszem, wyglądają całkiem dobrze. Wszyscy wiedzą, że KZ ma parę linii słuchawek w budżetowym segmencie i pcha ten wózek jak na razie do przodu bez przeszkód. W zasadzie patrząc jak strzelane są dapy Shanlinga, Fiio czy Ibasso, to tutaj relatywnie niska jest dewaluacja.

 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak te BA nie są prosto przy siatce to nie powinno byc gwaltu
Tak samo nie ma się co wykresem sugerować bo np TRN BA8 na wykresie wyglądają jak autystyczny Quasimodo a ponoć brzmią wybornie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość źle zestrojonych słuchawek od KZ, w życiu bym w ciemno nie wydał takiej kasy na ich słuchawki.

Już szybciej na coś całkowicie nieznajomego, gdzie jednak brak złych wspomnień nie rzutuje na oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisałem, że nie dam w ciemno tyle za KZ, ale takie poruszenie wywołują, że zamówiłem KZ ASX i KZ ASF do kompletu  Zobaczymy co to będzie  

Ja od dwóch dni w sumie też się miotam z myślami
Gdyby ASX wyglądały jak ASF to bym wziął od razu, a tak to myślę i myślę
Wysyłka w połowie października jakoś, tak?


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności