Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, chico99 napisał:

 

Biedny to Ty, po tym co napisałeś będzie Ci je ciężko sprzedać.:P


Oj tam, tajemnicą poliszynela jest, że kopułka IER-Z1R gwałci uszy.
Jak mawiał prorok:
"Będzie żył szczęśliwy ten, który się urodził z małżowinami potrafiącymi pomieścić Z1R"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał:

Patrząc po avatarach, to @chico99
wejdą dwie do słuchawki do jednego ucha :D

I słucham sobie kwadrofonicznie.

 

20 minut temu, docentore napisał:


Oj tam, tajemnicą poliszynela jest, że kopułka IER-Z1R gwałci uszy.
Jak mawiał prorok:
"Będzie żył szczęśliwy ten, który się urodził z małżowinami potrafiącymi pomieścić Z1R"

 

No nie wiem czy ja taki szczęśliwy ... Być może wtedy jakby mi soniacze zgwałciły uszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przewaleniu kilkunastu/kilkudziesięciu różnych IEM (droższych lub tańszych) zorganizowałem sobie zestaw, z którym dostanę na dłużej. Taki nie za drogi, nie za tani, ale dający mi satysfakcję i radość ze słuchania muzyki. Teraz pomyślę nad nowym odtwarzaczem, na ile budżet pozwoli, tyle wydam. W grę wchodzi Shanling M2X, iBasso DX160 lub Cayin N3 Pro. Myślę że realny będzie M2X, bo droższe modele są w cenie, w jakiej wg spekulacji ma być PS5 Digital, czyli 399$. Więc serce chce Cayin N3 Pro na lampach, a rozsądek mówi, że jednak za drogo. Zobaczymy co z tego wyniknie. Póki co moje combo jest takie: iBasso IT00 + Yinyoo 4 cores 5N UPOCC + AZLA SednaEarfit XELASTEC. Napędza to Shanling M0.

 

i-Basso-IT00-01.jpg

 

i-Basso-IT00-02.jpg

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Po przewaleniu kilkunastu/kilkudziesięciu różnych IEM (droższych lub tańszych) zorganizowałem sobie zestaw, z którym dostanę na dłużej. Taki nie za drogi, nie za tani, ale dający mi satysfakcję i radość ze słuchania muzyki. Teraz pomyślę nad nowym odtwarzaczem, na ile budżet pozwoli, tyle wydam. W grę wchodzi Shanling M2X, iBasso DX160 lub Cayin N3 Pro. Myślę że realny będzie M2X, bo droższe modele są w cenie, w jakiej wg spekulacji ma być PS5 Digital, czyli 399$. Więc serce chce Cayin N3 Pro na lampach, a rozsądek mówi, że jednak za drogo. Zobaczymy co z tego wyniknie. Póki co moje combo jest takie: iBasso IT00 + Yinyoo 4 cores 5N UPOCC + AZLA SednaEarfit XELASTEC. Napędza to Shanling M0.

 

i-Basso-IT00-01.jpg

 

i-Basso-IT00-02.jpg

 

Kupiłeś jednak tego Yinyoo :D

Jak się podoba kabelek? ;)

No i gdzie tipsy dorwałeś??

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Kupiłeś jednak tego Yinyoo :D

Jak się podoba kabelek? ;)

No i gdzie tipsy dorwałeś??

 

Kabelek wypas, wziąłem 2 sztuki: ze złączem MMCX i 2 pin. Na ostatniej wyprzedaży udało mi się je z kuponami za 34$ od sztuki wyrwać. Tipsy kupiłem bezpośrednio w Amazon:

https://www.amazon.com/gp/product/B08BRK3FKH?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Beh0lder napisał:

Są też na mtmtaudio. Ponoć wysyłają też z Europy (baibai cło), ale ja musiałem za dużo zamówić albo nie mieli na stanie i idzie z HK :P

 

Z Amazon też było bez cła, masz w opisie na ich stronie. Dojechały w tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was bezpośrednio na stronie sklepu Penon Audio? Wszystko jest w porządku?

 

Wolałbym kupić od nich na AliExpress, ale przy zakupie bezpośrednio w sklepie na stronie friend daje gifty i zniżki. Trochę się cykam kupić na stronie, bo wiadomo, jak coś to nie mam żadnej ochrony. Dajcie znać jakie macie doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo znany sklep więc powinno być ok. Ja sam nie kupowałem. Jednak pamiętaj,że masz zabezpieczenie zakupów np. przez PayPal czy ubezpieczenie karty.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was bezpośrednio na stronie sklepu Penon Audio? Wszystko jest w porządku?
 
Wolałbym kupić od nich na AliExpress, ale przy zakupie bezpośrednio w sklepie na stronie friend daje gifty i zniżki. Trochę się cykam kupić na stronie, bo wiadomo, jak coś to nie mam żadnej ochrony. Dajcie znać jakie macie doświadczenia.
Można brać bezpośrednio ze sklepu. Sprawdzony.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SeagaL napisał:

Kupował ktoś z Was bezpośrednio na stronie sklepu Penon Audio? Wszystko jest w porządku?

 

Wolałbym kupić od nich na AliExpress, ale przy zakupie bezpośrednio w sklepie na stronie friend daje gifty i zniżki. Trochę się cykam kupić na stronie, bo wiadomo, jak coś to nie mam żadnej ochrony. Dajcie znać jakie macie doświadczenia.

Bez problemu jak coś nie tak wymieniają jak coś nie tak. Jedyny warunek odesłanie do nich, tylko chcą najtańszą przesyłką, więc trochę trwa wymiana. Kupowałem 4 czy 5 razy. Część (2 razy) z ich sklepu na Aliexpress 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosyjska ruletka. Pewniejsze zakupy na Aliexpress 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jot R napisał:

A jak jest z VAT-em przy kupnie z Penona? Zawsze doliczają (kurier)?

 

Kupowałem ze dwa razy, jeśli DHL to 99% szansy na kontrolę. Trzeba im wtedy wysłać skany płatności, link do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kupowałem ze dwa razy, jeśli DHL to 99% szansy na kontrolę. Trzeba im wtedy wysłać skany płatności, link do sklepu.
Musisz do tego doliczyć jeszcze koszty czynności celnych. Ali to większa szansa na brak Vatu.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL poprosił mnie 1 raz na jakieś 10 o fakturę / dowód zakupu. Pozostałe przypadki wyliczenia były robione na podstawie zadeklarowanej wartości na paczce - co z tą wiedzą zrobisz to Twoja sprawa, ja nie będę Ci mówił jak uniknąć opłat łamać prawo prosząc o mniejszą wartość w deklaracji ;)

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurier zawsze chciał dowód zapłaty (bez faktury ani strony zamówienia). Natomiast z Penona brałem sporo rzeczy i wszystkie szły pocztą z zadeklarowaną niską kwotą.

Prócz kartek z życzeniami świątecznymi - te były bez kwoty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jot R napisał:

A jak jest z VAT-em przy kupnie z Penona? Zawsze doliczają (kurier)?

Dobra uwaga, dzięki za czujność. O tym zapomniałem. Faktycznie lepiej w takim razie na AliExpress, nieprzyjemnie by się zrobiło doliczając jeszcze VAT + cło, tym bardziej że nasze zakupy audio do tanich nie należą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności