Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.06.2020 o 16:49, ryankgb napisał:

 

Nie wiem czy pierwszy, ale jutro je kupuję :D Będzie szczegółowa recka / pojedynek Spring 1 vs Spring 2 jak tylko dotrą :D

A co wiemy o tych słuchawkach, poza tym,że wygladają jak cukierki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Chiny a Indonezja, ale moje parcie na Soniony rzuciło mnie w stronę Avara AV1Lite. Dziś dostałem fotki skończonych doków, czyli pewnie za jakiś tydzień będą u mnie (o ile nie zatrzymają się u celników).

1.thumb.jpg.1930a848ab337e149ecfedd6066ea0f8.jpg2.thumb.jpg.2daeed636b517623d4702ac3814f3d2e.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Inszy napisał:

Owszem. Im też się spodobał na tyle, że mi za darmochę zmienili barwienie prawego faceplata i kopułek na wyższe pozycje w cenniku :D 

Czy są także atrakcyjne dźwiękowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 10:07, Lord Rayden napisał:

Czy są także atrakcyjne dźwiękowo ?

Mogę już odpowiedzieć - są.

Jako że nie lubię ani Kraftwerka ani Schulza, to nie wiem jak na nich by wypadły, ale słuchanie Jarre'a wypadło pomyślnie ;) Świetna holografia i spora przestrzeń, co przy elektronice się mocno przydaje, zdyscyplinowane, ale raczej po naturalno-rozrywkowej stronie, a nie monitorowo. Sprężyste, w miarę masywne granie, skupione głównie na średnicy, ale nie zaliczają spadków na skrajach, więc bas i góra są obecne - jak na pojedynczą armaturę wręcz zaskakująco, spodziewałem się lekkiego muła. Dość uniwersalne, choć ich największa siła chyba tkwi w elektronice. Gdyby miały jeszcze większą przestrzeń, to by super się sprawdzały w muzyce filmowej.

A czy są warte jakieś 700 złotych (słuchawki + transport + podatki)? Na razie nie żałuję, zobaczę z czasem, czy to efekt nowości, czy na stałe - na pewno wyglądają świetnie :) No i są wrażliwe na uszczelnienie, będę musiał się pobawić tipsami.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler tutaj masz porównania między tymi słuchawkami.

https://primeaudio.org/ibasso-it00-review-standout/

https://crinacle.com/2020/02/22/the-midfi-moondrop-shootout-kanas-pro-vs-kxxs-vs-starfield/

Ja na razie jestem zadowolony ze Starfield, dosyć neutralne granie z lekko podkreślonym basem i niemęczącą górą. Z kuponami można ja wyrwać za mniej niż 100$. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 20:20, Hustler napisał:

Moondrop Kanas/Kanas Pro ktoś ma lub miał? Jak wypadają na chwilę obecną, gdy na rynku jest olbrzymia konkurencja - Moondrop Starfield, iBasso IT00, różne KZ, CCA, BQEYZ, KBEar?

A jak już o IT00 wspomniałem to póki co cicho o nich, a hypertrain był nieźle rozpędzony.


Mialem KPE, fajne granie. Jak dostaniesz tanio w komisie to bierz, jesli nie to lepiej Starfield, praktycznie to samo granie wg wszelkich porownan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 22:38, jarzyna napisał:

@Hustler tutaj masz porównania między tymi słuchawkami.

https://primeaudio.org/ibasso-it00-review-standout/

https://crinacle.com/2020/02/22/the-midfi-moondrop-shootout-kanas-pro-vs-kxxs-vs-starfield/

Ja na razie jestem zadowolony ze Starfield, dosyć neutralne granie z lekko podkreślonym basem i niemęczącą górą. Z kuponami można ja wyrwać za mniej niż 100$. 

Te porównania już widziałem, ale fajnie, że je podlinkowałeś, bo komuś mogą się przydać.

 

Ja teraz najczęściej słucham na KBEar Diamond i te trzy modele Moondrop przynajmniej na wykresach wyglądają na nieco bardziej ugrzecznione w dolnych i górnych rejestrach. Z kolei iBasso IT00 to znowu więcej basu, a przede wszystkim góry.

6 godzin temu, docentore napisał:


Mialem KPE, fajne granie. Jak dostaniesz tanio w komisie to bierz, jesli nie to lepiej Starfield, praktycznie to samo granie wg wszelkich porownan.

Nie wiem tylko czy by mi nie brakowało w nich basu. W Starfieldach podobno malowanie nie jest zbyt trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Hustler napisał:

Ja teraz najczęściej słucham na KBEar Diamond i te trzy modele Moondrop przynajmniej na wykresach wyglądają na nieco bardziej ugrzecznione w dolnych i górnych rejestrach. Z kolei iBasso IT00 to znowu więcej basu, a przede wszystkim góry.

Nad KBEAR Diamond też się zastanawiałem podczas Summer sale na Ali, bo były w świetnej cenie. Wybór padł jednak na Starfield, bo chciałem spróbować strojenia Harmana. Z bardziej rozrywkowych mam Oriolus Finschi i jednak ich granie bardziej mi odpowiada, zwłaszcza z lepszym kabelkiem.

33 minuty temu, Hustler napisał:

W Starfieldach podobno malowanie nie jest zbyt trwałe.

Niestety potwierdzam. Mały odprysk już złapałem, a pod spodem jest lustrzana powłoka jak w KXXS. Moondrop potwierdził, że czasami wybrakowane korpusy KXXS malują na Starfield. Pewnie gdyby korpus nie był tak wypolerowany, to farba by się lepiej trzymała. 

20200727_213909.jpg

Edytowane przez jarzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności