Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie o tym uszczelnianiu starszą od dawna, a wychodzi różnie. Podejrzewam że Chińczycy postawią magazyny na terenie EU żeby to obejść. Za dużo pieniędzy by na tym stracili. Albo się dogadają z jakimś krajem, żeby przesyłki przechodziły przez ich ręce, a później będą szły jako przesyłki wewnątrz unijne. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś szukał czarnych Moondrop KXXX są na dropie za 179$

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, to oni bardziej patrzą na wagę. Zamawiałem kilka droższych rzeczy i przyszły bez problemu, ale kiedyś mi zatrzymali powerbanka za 10$ (na szczęście nie policzyli VAT-u mimo że wysłałem  im screeny z aukcji i przelewu). I podobno też zależy przez który UC przechodzi bo na niektórych są nadgorliwcy.
A od nowego roku i tak podobno wszystkie przesyłki do UE mają być clone i Vat-owane z automatu więc skończy się eldorado.
To niech jeszcze obniżą podatki i podniosą płacę to będzie ok.
Ale nie zawsze musi być bogaty i ta biedna hołota co jeździ komunikacją zbiorową i stać ich tylko na chińskie wyroby.

Macie jakieś fajne kable hybryda miedzi srebra i złota?

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, retter napisał:

Macie jakieś fajne kable hybryda miedzi srebra i złota?

Mam coś takiego:

#Aliexpress US $59.99 | MMCX/0.78mm 2Pin Connector 3.5mm 2.5mm Balanced Upgraded Earphone Cable Extremely Soft 7N OCC Pure Silver +Gold Plated For IEMs
https://a.aliexpress.com/_BT2G9q

Bardzo wygodny i miękki, bez efektu mikrofonowego. Tylko nie wiem czy to samo srebro plus złoto, czy też miedź tam jest. 11.11 był sporo tańszy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, retter napisał:


Macie jakieś fajne kable hybryda miedzi srebra i złota?
 

Jaka "hołota" używa kabli ze złota ? ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka "hołota" używa kabli ze złota ?
Taka co nosi spodnie z 3 pasami, słucha diskopolo lub muzyki z ulicy, złoto na szyji złote widły i złota kosa.
A jak nikt nie widzi siedząc na tronie zapuszcza Vivaldiego 4pory roku zripowanej z płyty pokrytej 24k złotem

- Tapatalk

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca optymalne miejsce, wszak słuchawki pochodzą z Wietnamu, jednak pozwolę sobie tutaj zamieścić trochę moich spostrzeżeń nt Fusion, flagowego modelu słuchawek Itsfit. Słuchawki zakupiłem w ramach poszukiwań następcy Andro o nieco odmiennej sygnaturze dźwiękowej. Jest to wersja uniwersalna, z customowymi facelpate’ami (trochę łamaniec językowy z tego wyszedł 😉). Jak wyglądają widać, nie każdemu muszą się spodobać, są nieco krzykliwe, mnie jednak ich wygląd urzekł. Co jest już sprawą obiektywną – wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie, a projekt graficzny odwzorowany wyśmienicie. W ogóle grafiki można określić jako nieprzeciętne i naprawdę wyróżniające się na tle konkurencji. Wystarczy spojrzeć na stronę producenta.

Fusion to słuchawki hybrydowe o łącznie czterech przetwornikach. Za bas odpowiedzialny jest dynamik, za średnicę dwie armatury, a za tony wysokie przetwornik magnetostatyczny. Dzięki nim dostajemy granie na planie U, z podkreślonymi skrajami, szczególnie w zakresie niskich częstotliwości. Nie są to słuchawki efekciarskie, a pierwsze wrażenie jest raczej takie, że wszystko jest na miejscu. Swoje zalety ujawniają z biegiem, a dzięki braku oczywistego efekciarstwa nie nudzą się szybko lecz raczej mogą stanowić słuchawki „na lata”.

Bas jest podkreślony i schodzi dość nisko. Zwłaszcza subbas jest podkreślony, midbas w stosunku do niego wydaje się nieco wycofany. Wszystko jednak z umiarem, nie jest to taka ilość basu jaką można spotkać niektórych modelach EE.

Średnica jest wyraźnie obecna i choć miejscami może minimalnie cofnięta, to dość porządnie dociążona. Przez to to wycofanie nie rzuca nam się w uszy. Gitary wypadają bardzo dobrze i czytelnie, przez co sprawdzają się dobrze w mocniejszych gatunkach.

Góra jest mocna i wyraźna. Nie ma jednak takiej poświaty jak w Khanach, takiego błysku. Ona jest po prostu mocna i dobra w klasycznym tego słowa znaczeniu 😉 Brzmi dobrze szczególnie w nagraniach gdzie jest jej dużo. Wtedy jest obfita ale raczej nie męczy. Gorzej wypada tam, gdzie jest jej mniej, a realizator obciął wyższe częstotliwości.

Scena to coś co wyróżnia Fusiony, zwłaszcza na jeśli chodzi o szerokość. Pokonują tu większość konkurentów, włączając wspomniane wcześniej Khany. Rozdzielczość to kolejna mocna strona wietnamskich słuchawek. Instrumenty są wyraźnie rozmieszczone i nieźle odseparowane.

Słuchawki należą do gatunku podatnych. Są wrażliwe na źródło, im lepsze tym brzmią lepiej, dobór tipsów i kabli. W zależności od wybranych kombinacji potrafią zagrać zauważalnie inaczej.

Podsumowując, Fusion to naprawdę dobre słuchawki, mogące śmiało konkurować ze wszystkimi w swoim przedziale cenowym, a pod pewnymi względami mogą zawstydzić również sporo droższych konkurentów. U nas jeszcze raczej mało znane, ale moe w przyszłości to się zmieni 😊


its.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommir konstrukcja to hybrydowy driver DD (10 mm) i magnetostatyczny, do którego dodana jest podwójna armatura Soniona. Dynamik odpowiada za bas i niższy środek, BA za wokale i wyższą średnicę, a magnetostatyczny za wyższą średnicę i górę. Góra z magnetostatów jest nieco inna niż z BA, ale brzmi dobrze.

 

Co do średnicy, to męskie wokale są dość neutralne, a żeńskie nieco wysunięte, ale niższy środek jest nieco cofnięty (trochę jak w Andromedach). Góra jest zaakcentowana w wyższej części, co dodaje sporo powietrza. Ogólnie to świetnie zrobione U. I tak, są bardzo wrażliwe na zmiany kabli i tipsów, więc można zmodyfikować nieco ich brzmienie i dopasować pod siebie. Fajnie grają z PW audio No10, a rewelacyjnie z Eletech Prudence. Plusem jest też niezły jakościowo kabelek w zestawie, szczególnie na tle tych dodawanych do wielu innych doków z ich półki.
 

Gdy już jest dwóch użytkowników, to co, może fanklub? :D

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam super informację - wyprosiłem w końcu i w AK Audio Store pojawiły się BQEYZ Spring 2! Z kodzikiem RYAN możemy je kupić za 130$! Cena niższa niż na ostatnich promocjach ze wszelkimi kuponami (wtedy było za 136$ z oficjalnego sklepu producenta).

 

Link: https://a.aliexpress.com/_d6lFI62

Edytowane przez ryankgb
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FranticPhil napisał:

@ryankgb próbowałem wpisywać kod i mi wyskakuje, że kod jest inwalidą.

 

Źle to robisz :P Wpisujesz kod w wiadomości do sprzedawcy przy zamówieniu, zamawiasz (przelewy24/payu), nie opłacasz (zamykasz stronę z płatnościami), czekasz aż ręcznie zmienią cenę i wtedy opłacasz ze zniżką. Na ryankgb.pl w recenzjach na samym dole masz szczegółowy opis korzystania z takich zniżek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, rozumiem już :)

 

Robiłem tak z kodami na Kbear Diamond, myslałem, że tutaj wjedzie "normalnie" ;)

 

A odnośnie Spring 2 ktoś już cos wie? Jak to to gra? Bo sam opis, że "wg producenta Spring 2 to jest upgrade względem jedynki" to już wolę na zimne dmuchać, po tym co Blon zrobił z BL05..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

Mam super informację - wyprosiłem w końcu i w AK Audio Store pojawiły się BQEYZ Spring 2! Z kodzikiem RYAN możemy je kupić za 130$! Cena niższa niż na ostatnich promocjach ze wszelkimi kuponami (wtedy było za 136$ z oficjalnego sklepu producenta).

 

Link: https://a.aliexpress.com/_d6lFI62

 

No, panie Rajanie, cena wypas... Teraz czekamy na pierwszego odważnego, który je kupi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No, panie Rajanie, cena wypas... Teraz czekamy na pierwszego odważnego, który je kupi ;)

 

Nie wiem czy pierwszy, ale jutro je kupuję :D Będzie szczegółowa recka / pojedynek Spring 1 vs Spring 2 jak tylko dotrą :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miszkur napisał:

U mnie jutro spring 2 będą na biurku. Tak mówi poczta polskaemoji16.png

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Gratuluję! Ja dzisiaj zamówiłem i zobaczymy ile będą szły :D Daj znać jak pierwsze wrażenia, sam się nie mogę już doczekać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miszkur napisał:

Do tego kupiłem zishan dsds ak4499.. Poszedłem po całości 🙂 Ciekawe jak chińska myśl technologiczna razem zagra emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Ulala.. poszalałeś ostro :D Ja planuję Zishan U1 jako coś małego na biurko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś douszne podobne granie do EL-8 Audeze z Made in China z dobrą izolacją ?

W dniu 18.06.2020 o 19:27, Methuselah napisał:

Moondrop już całkiem rozpoznawalny, więc pozwoliłem sobie założyć fanklubik marki:

 

 

https://shenzhenaudio.com/products/moondrop-blessing-2-1dd-4ba-hybrid-technology-in-ear-monitor-earphone to chyba fabryka w której je produkują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności