Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, docentore napisał:

Ale, że ja? Że do mnie? :)
Pewnie ze 3 miesiące. Albo pół roku jak będzie naprawdę dobrze.

6411ebb4bf8e11e7e2e81cdeb4578771.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, requal napisał:

6411ebb4bf8e11e7e2e81cdeb4578771.jpg


Coś takiego :)
Nie zmienia to faktu, ze dawno mnie tak żadne IEMy nie urzekły. To jest poziom zauroczenia (nie mówię o poziomie IEMów) jak mniej więcej miałem po odsłuchu Z1R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ A6 mini maja najgorsze stockowe tipsy ever. Nawet najtańsze chińskie słuchawki dysponuja o niebo lepszymi tipsami. Założyłem od Pioneer basshead Premium :) Na stockowych nie da się tych słuchawek umiescic w uchu, by uzyskać jako taki seal. 

3 minuty temu, docentore napisał:


Coś takiego :)
Nie zmienia to faktu, ze dawno mnie tak żadne IEMy nie urzekły. To jest poziom zauroczenia (nie mówię o poziomie IEMów) jak mniej więcej miałem po odsłuchu Z1R.

 

Jak z kobietą @docentore dokąd nie wytrzeźwiejesz to ci się podoba :) potem tylko wady :)

Edytowane przez Jaro54
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał:


Coś takiego :)
Nie zmienia to faktu, ze dawno mnie tak żadne IEMy nie urzekły. To jest poziom zauroczenia (nie mówię o poziomie IEMów) jak mniej więcej miałem po odsłuchu Z1R.

 

Ładnie. Czyli rozwinęły się po wczorajszym odsłuchu. Poprzedni królik ma odcięty łeb i nowy killer na scenie? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, requal napisał:

Ładnie. Czyli rozwinęły się po wczorajszym odsłuchu. Poprzedni królik ma odcięty łeb i nowy killer na scenie? :D 

Królikiem pozostaje Z1R, ale jest poza zasięgiem finansowym, więc idzie do poczekalni króliczej. Mój mózg musiał się przyzwyczaić do prezentacji jaką oferują Blessing2, dobrym przykładem jest bas. Przy pierwszym odsłuchu myślisz sobie "ale chudziutko", po godzinie słyszysz że bas jest tak naprawdę lekko zboostowany (!) tylko jest w cholerę szybki i nie wylewa się.

 

6 minut temu, Jaro54 napisał:

 

Jak z kobietą @docentore dokąd nie wytrzeźwiejesz to ci się podoba :) potem tylko wady :)

Niby tak, ale trzeba wierzyć, że jest szansa na znalezienie tej, która na trzeźwo nie jest czarownicą. Bądź party killerem ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał:

Królikiem pozostaje Z1R, ale jest poza zasięgiem finansowym, więc idzie do poczekalni króliczej. 
 

Masz na myśli iemy IER-Z1R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chico99 napisał:

 

Jest jeszcze tania w utrzymaniu i można ją zrozumieć ... Trzeba wierzyć he ,he

Żadna kobieta, nie jest tania w utrzymaniu, zmienia się tylko budżet w zależności od możliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

Dobra, oficjalnie kończę pogoń za królikiem IEMowym. 

 

Skrobniesz coś więcej o brzmieniu jak się porządnie wygrzeją? Z wstępnego opisu brzmią podobnie do Tanchjim Oxygene, którymi się obecnie zachwycam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jot R napisał:

 

Skrobniesz coś więcej o brzmieniu jak się porządnie wygrzeją? Z wstępnego opisu brzmią podobnie do Tanchjim Oxygene, którymi się obecnie zachwycam.

Jasne. Tutaj bardziej mózg musi się przystosować niż słuchawki wygrzać, ale spróbuję wrócić do tematu za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

Jest jeszcze tania w utrzymaniu i można ją zrozumieć ... Trzeba wierzyć he ,he

@chico99 przypomnij sobie starą, dobrą Budkę Suflera bez Cugowskiego " nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam, bo przepadłeś z kretesem, nim zrozumiesz swój błąd - już po tobie" 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał:

@chico99 przypomnij sobie starą, dobrą Budkę Suflera bez Cugowskiego " nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam, bo przepadłeś z kretesem, nim zrozumiesz swój błąd - już po tobie" 

 

Pamiętam, każdy facet niby taki mądry i bystry ale przepada z kretesem i to nie raz, bywa, że kilka razy z rzędu.;)

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fearlessy S4 z lekko pękniętą obudową są sensowną opcją za 500pln? Ewentualnie coś innego w takiej kasie, byle z dwupinem i dosyć ciemnym, ale dynamicznym graniem. 

 

Słucham z Q5, ale to się nie ma co sugerować - pewnie i tak zaraz zmienię/coś dokupię. 


Szukam czegoś jako alternatywa dla obecnych Springów, czasami mam takie dni, że mi nie siadają i wolę Fidelio. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

Pamiętam, każdy facet niby taki mądry i bystry ale przepada z kretesem i to nie raz, bywa, że kilka razy z rzędu.;)

Dlatego pokochałem muzykę i słuchawki do schłodzonego piwka z dobrą muzyką w sam raz ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem. 

filing_images_2d7fbdea1afc.jpg

36 minut temu, Stenzo napisał:

Fearlessy S4 z lekko pękniętą obudową są sensowną opcją za 500pln? Ewentualnie coś innego w takiej kasie, byle z dwupinem i dosyć ciemnym, ale dynamicznym graniem. 

 

Omijać z daleka takie okazje. Może Shouer Tape? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stenzo napisał:

Tape'ów słuchałem, totalnie mi nie pasują niestety

 

A co konkretnie? To jakiś punkt odniesienia będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stenzo napisał:

Sprawiały wrażenie bardzo suchych, jeśli dobrze pamiętam. Zdławiona średnica, nudne - tak je zapamiętałem

Hmm. Nie słuchałem, ale może Final E5000 by pasowało, z recek na head-fi wnioskuję. 

Tylko koszt wyższy, ale pewnie dałoby się odsłuchać gdzieś w sklepie

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odrzucają BL03 ze względu na cenę, ja po otrzymaniu pary sprzedałem swoje Fearless S6F. Inna sprawa, że S6F mi średnio podchodziły, nie ryzykowałbym niższych modeli Fearless, z droższymi nie miałem do czynienia. Teraz tylko #TeamMoondrop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności