Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grają oczywiście jak słuchawki typu ba, wszystko ma odpowiednią wagę. 

Godzinę temu, PeepingTom napisał:

Czy to ten model nigdy nie był wart swojej pierwotnej ceny? Może 4x tańsze już będą 😜

Żadne doki nie powinny kosztować imo więcej niż 2k. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Ja się nie znam na tych poziomach. Z synergią to bardzo dobre, czysto grajace doki. Wysokie tony mają dużą stanowczość, która robi tym spore wrażenie. Nie są po wygrzaniu ostre. Średnie i niskie tony są też czyste, nie mam wrażenia przyciemnienia już. 

Na największą uwagę zasługuje góra, jaka spokojnie mogłaby być w dużo wyżej pozycjonowanych dokach. Jest naprawdę świetna. Średnica nieco wycofana, da się odczuć brak armatur obecnych w "zwykłej wersji". Cena za jaką można je w tej chwili kupić jest naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ A6 mini dobrych parę lat kosztowało ok 180usd. Myślę że grają jak na te pieniądze przystało. Nie mam problemu by słuchać ich zamiast Shanling me500, czy Shouer Tape, w zależności od połączenia mogą spokojnie grać lepiej lub gorzej niż tamte, bo ofc nie ma czegoś takiego jak muza z samej słuchawki.

A6/A6mini dostsło się akurat od BadGuya i może producent chce odkopać ten model, Inszy jednakże uchwycił istotę problemu a6mini, na początku jest po prostu ciemniej na dole. Tutaj rzeczywiście kwestia wygrzania jest istotna.

 

Nie są to doki midcentryczne jak Ety, ale pozycja wokalu jest ok imo. Na pozór nie różni się niczym od wspomnianych np. me500, Blonów, Kanas Pro itp (nie porównując 1:1). 

 

7 godzin temu, tommir napisał:

Na największą uwagę zasługuje góra, jaka spokojnie mogłaby być w dużo wyżej pozycjonowanych dokach. Jest naprawdę świetna. Średnica nieco wycofana, da się odczuć brak armatur obecnych w "zwykłej wersji". Cena za jaką można je w tej chwili kupić jest naprawdę dobra.

Masz już tą zwykłą wersje? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ A6 mini dobrych parę lat kosztowało ok 180usd. Myślę że grają jak na te pieniądze przystało. Nie mam problemu by słuchać ich zamiast Shanling me500, czy Shouer Tape, w zależności od połączenia mogą spokojnie grać lepiej lub gorzej niż tamte, bo ofc nie ma czegoś takiego jak muza z samej słuchawki.
A6/A6mini dostsło się akurat od BadGuya i może producent chce odkopać ten model, Inszy jednakże uchwycił istotę problemu a6mini, na początku jest po prostu ciemniej na dole. Tutaj rzeczywiście kwestia wygrzania jest istotna.
 
Nie są to doki midcentryczne jak Ety, ale pozycja wokalu jest ok imo. Na pozór nie różni się niczym od wspomnianych np. me500, Blonów, Kanas Pro itp (nie porównując 1:1). 
 
Masz już tą zwykłą wersje? 

Ciagle jeszcze czekam na okazje cenowa, choć nie jest to takie łatwe jak w przypadku mini.
Są na mojej liście w każdym razie :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak to wygląda dla kogoś, ja nie miałem takiego zamysłu. Obraziłem kogoś to przepraszam. Mam miałem znajomych ciemnych, mulatów, skośnych, mnie mogą nazwać białasem czy polaczkiem nie rusza mnie to.

Dla mnie to określenia równoznaczne bez negatywnego podtekstu.

Po prostu DYSTANS a jak go nie masz to cóż...

 

Więc EOT.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

Może i tak to wygląda dla kogoś, ja nie miałem takiego zamysłu. Obraziłem kogoś to przepraszam. Mam miałem znajomych ciemnych, mulatów, skośnych, mnie mogą nazwać białasem czy polaczkiem nie rusza mnie to.

Dla mnie to określenia równoznaczne bez negatywnego podtekstu.

Po prostu DYSTANS a jak go nie masz to cóż...

 

Więc EOT.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

Nie wmawiaj komuś brak dystansu gdy reaguje na zło, ok? Taka rada na przyszłość.
To, że Ciebie nie rusza coś to wcale nie znaczy, że jest to ok.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na ten wątek poprzez BOSSHIFI B8. Ale ze względu na to, iż jego początek ma przeszło 3 lata, chciałem Was podpytać czy nadal warto kupić te słuchawki (przyszłościowo myślę o wymianie padów i modzie, który był zalecany)? W tej cenie (ok 250zł) widzę, że można też wyrwać polecane tutaj Takstar PRO82. Nie powiem, B8 kuszą swym niecodziennym designem i wykonaniem, ale wiadomo - słuchawki mają grać a nie wyglądać.

No chyba, że macie jakiś inny/lepszy typ na "ciekawe" i godne zakupu słuchawki od majfriendów ;)

Aaaaa i mam jeden warunek - nie chciał bym by grały gorzej niż moje obecne słuchawki (AKG 242HD), które bardzo lubię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych AKG ale Takstar 82Pro to dźwiękowo krok wstecz w stosunku do B8. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Pro82, ale wolę zmodowane B8 od zmodowanych (przyciemnionych brzmieniowo) K242HD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już trochę tańszych, zamkniętych słuchawek przerobiłem i póki co B8 zostają u mnie na dłużej. Miałem lub testowałem ISK HD9999, ISK MDH9000, HyperX Cloud Alpha, Creative Aurvana SE oraz nieco droższe NAD Viso HP50 i 1MORE H1707. Cloudy i H1707 porównywałem bezpośrednio z B8 i przyznam, że byłem zaskoczony jak dobrze wypadły te "gejmingowe" HyperX - okazały się być solidnie wykonane, bardzo wygodne i grały też nieźle, choć z wyraźnym naciskiem na bas i brakowało im detali, powietrza. H1707 to moim zdaniem lipa za te pieniądze - zmulone brzmienie, przesadzony bas, z dźwięku robiła się papka i w np. grach wypadły bardzo słabo, bo wszystkie odgłosy zlewały się ze sobą. Do tego szybko stają się niewygodne i pomimo tego, że takie Aurvany też są w sumie nauszne to mają dużo lepiej wyprofilowane nauszniki. Teraz moduję Fostexy T50RP MK3 i zobaczę jak wypadną w konfrontacji z BossHiFi B8.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://audeos.pl/pl/p/Shanling-ME700-flagowe-sluchawki-hybrydowe-1DD-4BA/1127

Też wczoraj natchnąłem się pierwszy raz przeglądając nowości i szkoda ze nie ma info że leżą pachną i czekają na kupujących

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał:

U nas są już dostępne ?

U Maćka w audeos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności