Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, requal napisał:

RULES:

Program 1: Basic information is needed to match the requirements for different countries. The program will be activated once the request reaches more than 50 persons in one country. 

 

More detail on product touring policies coming soon

 

Na razie jesteś followersem. 

Nope, nie ma mnie na liście. Z jakich przeglądarek się rejestrowaliście? Może potrzebny jest jakiś specjalny format wpisania kodu, nr telefonu?

 

(Mam nadzieję, że słuchawki robią lepsze, niż strony... :)

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie ma mnie na liście. Z jakich przeglądarek się rejestrowaliście? Może potrzebny jest jakiś specjalny format wpisania kodu, nr telefonu?

 

Chrome na androidzie. Logowałem się Facebookiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, all999 napisał:

 

Chrome na androidzie. Logowałem się Facebookiem.

 

 

7 minut temu, requal napisał:

Chromium na Linuxie. Też logowałem się FB. 

 

No to gratsy, chrome/firefox/edge na windowsie i dwa pierwsze na androidzie nie działają. Ewidentnie nie akceptuje formularza i nic nie podświetla. Próbowałem z 20 kombinacji. Może mam imię złe :D

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dweet napisał:

 

 

No to gratsy, chrome/firefox/edge na windowsie i dwa pierwsze na androidzie nie działają. Ewidentnie nie akceptuje formularza i nic nie podświetla. Próbowałem z 20 kombinacji. Może mam imię złe :D

u mnie dokładnie tak samo...

Logowanie mailem, Fb...

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Może to znak, ze nie powinienem już więcej słuchawek kupować i zacząć się leczyć... emoji2957.png
Tylko teraz żaden lekarz nie przyjmuje emoji1787.png

Potrzebujesz pokoju bez klamek? 😛

 

Ja tam lubię, chociaż parcie na najlepsze słuchawki mi przeszło. 

Te najlepsze nie są warte swej ceny. Te średnie są w sam raz by cieszyć się różnicami

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

 

Z ciekawości, które uważasz za najlepsze?

Może najlepsze to za dużo powiedziane, mam na myśli lineup CA: Andro, Solaris, Vega, U12t, Lineup EE, Fiio FH7, DK3001 Pro, OH500, Shure SE846.

Nie spędzają mi snu z powiek, jedyne, które bym faktycznie chciał to U12t. 

 

Nowy 1 DD od ISN, zapowiadany jako killer w swoim przedziale ~~

https://penonaudio.com/isn-audio-d10.html

Capture+_2020-03-22-11-25-13.png

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Może najlepsze to za dużo powiedziane, mam na myśli lineup CA: Andro, Solaris, Vega, U12t, Lineup EE, Fiio FH7, DK3001 Pro, OH500, Shure SE846.

Nie spędzają mi snu z powiek, jedyne, które bym faktycznie chciał to U12t. 

 

Nowy 1 DD od ISN, zapowiadany jako killer w swoim przedziale ~~

https://penonaudio.com/isn-audio-d10.html

Capture+_2020-03-22-11-25-13.png

To, jak zawsze, również w tym hobby, kwestia indywidualna. Dla mnie np. Andro to były pierwsze IEM'y powodujące efekt wow. Do tej pory żadne z tańszych którcyhh miałem okazję słuchać nie zbliżyły się do nich. Mam do nich sentyment na tyle, że pomimo przerobienia ogólnie różnych modeli to jedyne, które wciąż ze mną są.

Owszem, w grupie tańszych też mnie czasem jakieś zaskakują, jak choćby teraz LA A6 mini. W cenie w jakiej są obecnie - świetne. pomimo pewnych braków w średnicy (przynajmniej niższej) podobają się, a piezo w górnych partiach naprawdę robi robotę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tommir napisał:

To, jak zawsze, również w tym hobby, kwestia indywidualna. Dla mnie np. Andro to były pierwsze IEM'y powodujące efekt wow. Do tej pory żadne z tańszych którcyhh miałem okazję słuchać nie zbliżyły się do nich. Mam do nich sentyment na tyle, że pomimo przerobienia ogólnie różnych modeli to jedyne, które wciąż ze mną są.

Owszem, w grupie tańszych też mnie czasem jakieś zaskakują, jak choćby teraz LA A6 mini. W cenie w jakiej są obecnie - świetne. pomimo pewnych braków w średnicy (przynajmniej niższej) podobają się, a piezo w górnych partiach naprawdę robi robotę.

Może gdybym miał na stałe Andro to bym się przekonał do nich. Nie wiem. Miałem je użyczone. Nie jestem odosobniony z taką opinią ostatecznie, ale ludzie się różnią, słuchają różnej muzyki. 

Ceramiki robią fajne wrażenie, ale wolę krainy łagodności w tej materii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2020 o 19:14, marcelmtbmx napisał:

Jak to się ma do fh5 ?

Brzmieniowo jeszcze nie chcę porównywać bo cały czas się wygrzewają i zmienia się trochę brzmienie. Na pewno, co od razu rzuca się w uszy, to Oxygeny mają super holografię/gradację planów/3D (niech ktoś w końcu wyda słownik wyrazów audiofilskich bo nie wiem co jest co). Więcej jest przestrzeni i powietrza, scena trochę większa. kilka razy złapałem się na tym, że sprawdzałem czy nie odpalił mi się drugi player bo dźwięki wychodziły jeden zza drugiego, tam gdzie FH5 grała płasko.

 

Tanchjim są megawygodne, mniejsze od FH5 i lżejsze, mają dłuższą tulejkę więc wygodnie siedzą. Przesiedziałem w nich prawie 8h i nawet nie poczułem, że mam je w uszach. Z minusów to izolacja jest średnia i końcówka tulejki na którą wkłada się tipsy jest krótka więc zdarzyło mi się, że tips został w uchu.

 

Na razie słucham na stockowych tipsach, kabelek z zestawu jest lichy, ale nie wiem jak z brzmieniem bo od razu go wymieniłem na zbalansowany KB Ear-a.

 

20200318_201215.thumb.jpg.52576f7b89fc05d2920a50ee998e6989.jpg

 

Diamond, Oxygen i FH5.

Edytowane przez Jot R
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jot R napisał:

Brzmieniowo jeszcze nie chcę porównywać bo cały czas się wygrzewają i zmienia się trochę brzmienie. Na pewno, co od razu rzuca się w uszy, to Oxygeny mają super holografię/gradację planów/3D (niech ktoś w końcu wyda słownik wyrazów audiofilskich bo nie wiem co jest co). Więcej jest przestrzeni i powietrza, scena trochę większa. kilka razy złapałem się na tym, że sprawdzałem czy nie odpalił mi się drugi player bo dźwięki wychodziły jeden zza drugiego, tam gdzie FH5 grała płasko.

 

Tanchjim są megawygodne, mniejsze od FH5 i lżejsze, mają dłuższą tulejkę więc wygodnie siedzą. Przesiedziałem w nich prawie 8h i nawet nie poczułem, że mam je w uszach. Z minusów to izolacja jest średnia i końcówka tulejki na którą wkłada się tipsy jest krótka więc zdarzyło mi się, że tips został w uchu.

 

Na razie słucham na stockowych tipsach, kabelek z zestawu jest lichy, ale nie wiem jak z brzmieniem bo od razu go wymieniłem na zbalansowany KB Ear-a.

 

20200318_201215.thumb.jpg.52576f7b89fc05d2920a50ee998e6989.jpg

 

Diamond, Oxygen i FH5.

A jak się mają Diamond do reszty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20200323_181905.thumb.jpg.ad7cf308d6f2aee1a2534d75cef1ce46.jpg

4 godziny temu, requal napisał:

A jak się mają Diamond do reszty? 

Diamondy to funowe granie dynamika. Po przejściu z Oxygenów czuć, że jest mniejsza scena i dźwięk bardziej zbity. Mniej rozdzielcze od FH5, ale na pewno równiejsze. Nie są to wyczynowe słuchawki, ale zawsze jak je zakładam to banan na twarzy. Kupiłem je na miasto i tutaj świetnie się sprawdzają, mają pełniejszy bas bez dziury między subbasem i średnicą jak Fiio, co jest przydatne w miejskim szumie. Chyba najcieplejsze z tej trójki. Mają najdłuższą tulejkę, więc małe ryzyko żeby nie złapać seala.

Na tyle mi  się spodobały, że chciałem spróbować coś z jednym dynamikiem z trochę wyższej półki i dlatego poszedłem w Oxygeny.

 

Oxygeny kupiłem na Ali w sklepie NiceHCK, szły coś koło 3 tygodni.

 

Mały edit: dopiero na zdjęciu zwróciłem  uwagę, że tulejka w Oxygene jest podobnej długości jak FH5, ale chyba przez to że kopuła jest mniejsza, lepiej wpasowuje się w ucho. FH5 muszę dość głęboko wpychać, żeby się dobrze trzymały co powoduje po pewnym czasie dyskomfort, a w Oxygene pasuje mi idealnie, nawet nie dotyka za bardzo ucha.

Edytowane przez Jot R
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

217,75 zł  77%OFF | 2019 LZ A6 Mini słuchawki douszne 1 dynamiczny + 1 ceramika piezoelektryczna Hybrid 2 jednostki HIFI IEM wymienna dysza MMCX odłączany
https://s.click.aliexpress.com/e/_B0E2Rl

 

Całkiem niezła cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Tu 2,25 $ mniej jeszcze

Mi pokazuje tą samą cenę. Vs chyba bardziej pewny sklep. Brałem, reklamowalem sprzęt i wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcelmtbmx napisał:

https://periodicaudio.com/product/vb/
 

Nie Chiny a USA ale polecam zerknąć 🤔

dzisiaj pierwszy kwietnia :D

 

ale słuchawki zrobione z vibranium wydobywanego w Wakandzie :D na pewno nie są lepsze niż te z adamantium, których używa Logan :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, brunnerius napisał:

dzisiaj pierwszy kwietnia :D

 

ale słuchawki zrobione z vibranium wydobywanego w Wakandzie :D na pewno nie są lepsze niż te z adamantium, których używa Logan :D 

Ta, zobacz specyfikację.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, requal napisał:

Ta, zobacz specyfikację.. 

Widziałem, prędkość światła, kilowaty mocy, zakres częstotliwości, doki doskonałe, no i informacja, że kabel to jest w sumie po to żeby nie odfrunęły bo vibranium jest lżejsze od powietrza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności