Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, slawol75 napisał:

KB Ear Diamond i1  chyba jednak ktoś przytulił😪  Przejrzałem pocztę z alli (wcześniej mi to umknęło) i tam jest dokładniejsza historia przesyłki. Wynika z niej, że 24.01 została paczka doręczona...Może  nie weszła do skrzynki, ale co dalej? Zapytam jutro na poczcie, ale szanse chyba marne? Ostatnio dwóch listonoszy na rejonie....

Jak mija termin dostawy to z automatu pojawia się że odebrane. Ja tak miałem, napisałem spór, kasę oddali a po dwóch tygodniach paczka dotarła.

Edytowane przez Jot R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ppmuzyk napisał:

Miał ktoś doświadczenie z FIIL T1X TWS? Podobno w swojej cenie rządzą jeżeli chodzi o dźwięk. 

https://www.xiaomitoday.com/fiil-t1x/

To tylko AAC i SBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 15:16, docentore napisał:

Mówisz o mojej paczce? Jeśli któryś kraj europejski nie anektowal to Shenzhen caly czas leży w Chinach.

29.01 wysłana, dziś 31.01 dostarczona do moich drzwi w Warszawie

Daleki jestem od paniki (niska śmiertelność zarażonych, wg mnie to kolejny SARS, o którym za kilka miesięcy zapomnimy), ale chyba warto wiedzieć :

 

 

Screenshot_20200203-180739.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Inszy napisał:

Czyli luz - w pięć dni, to przesyłki niemal nigdy nie docierają do Polski.

Zależy. DHLem w 3 dni.

Chorwacka poczta zamyka się na przesyłki z Chin.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, retter napisał:

Potem cyk kurczak z lodówki zamienia się w nietoperza no chinskie czary mary.



- Tapatalk
 

 

Nie trzymam kurczaków w lodówce, jestem trawożercą ;)

Ze względu na ncov2019 realizacja zamówienia moich Blessing2 była odkładana kilkukrotnie, zrezygnowałem z nich. Wolę trzymać swoje pieniądze w portfelu przez te kilka tygodni niż wiszące na zamówieniu na Ali.

Trafiły mi się za to Queen Audio QM80 za cenę, którą nie mogłem odpuścić. Podobno strojenie tocka w tockę Fearless S8F. Ma ktoś na podorędziu S8F w okolicach Wawy do porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dawid42 napisał:

A poziom troche wyzej tak do 500 jesli faktycznie odczuje roznice?

Tu masz poziom wyżej, bardzo dobre słuchawki. 116 euro z transportem do polski

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Najner napisał:

Martwi mnie ten trend na multiarmatury.  Make Dynamic Drivers Great Again!

Może ktoś "znany, lubiany i szanowany" (kto przerobił wiele słuchawek)  napisze coś dla dokofanów jakieś ogólne wnioski - czego należy spodziewać się po multiarmaturach w porównaniu z dynamikami. Czy większa ilość armatur to zawsze dobrze czy tak sobie, czy zależy to od ceny (a za nią stojącej renomy firmy, doświadczenia inżynierów). Jakoś nie słyszę wielkich zachwytów nad mnogością armatur w produktach KZ. Po pewnym zachłyśnięciu się Andromedami, nastąpiła fala cofająca się. Jakby "otrzeźwienie" albo zauważenie pewnych wad tak zbudowanego sprzętu.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności