Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

wcale nie trzeba kupować nowego kabla do nowych słuchawek... wystarczy wymienić na najlepszy który pasuje z kolekcji kabli :)

 

trzeba mieć zestaw tipsów - to chyba nie budzi już kontrowersji/wątpliwości, a zestaw kabli... budzi kontrowersje.

 

i wcale nie muszą to być najdroższe kable - ważne co robią z dźwiękiem.

 

niektórzy producenci drogich iemów dają badziewne kable, bo wiedzą, że użytkownicy wymienią je wedle swojego gustu

 

i tak najpierw sprawdzam jak gra zestaw firmowy, i dopiero "bawię się" kabelkami. bo to hobby to zabawa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Powinno dać. U mnie na Cayin n6ii gain na high i 60 na liczniku by grać zaczęło. Potrzebuje też korektora i lepszego kabla. Odwdzięczya się świetny detalicznym graniem.


A dla mnie od wątku kabli, ciekawszy jest ten o napędzaniu, bo jeśli gra to dopiero po podłączeniu do stacjonarki, to ja wymiękam
Świat staje na głowie.
Zaraz pojawi się na forum temat: Jaka stacjonarka do 10k do IEMów xxx.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ma_x_ym napisał:

 


A dla mnie od wątku kabli, ciekawszy jest ten o napędzaniu, bo jeśli gra to dopiero po podłączeniu do stacjonarki, to ja wymiękam emoji854.png
Świat staje na głowie.
Zaraz pojawi się na forum temat: Jaka stacjonarka do 10k do IEMów xxx.

 

 

Wszystko zalezy jak podchodzisz do tematu. Jezeli kupujesz produkt w technologi ktora wymaga duzo prądu niczym dziwnym jest ze musisz go dostarczyć by działało jak należy.

Audeze lcd, hifimana czy staxow tez nie posluchaszza za bardzo  z telefonu.

 

Co do kabla to jak juz tutaj padło głownie ludzie wymieniają i testuja z kablami które już maja. Kazdy ma inne uszy i ja dla przykładu w jednym mam tipy rozmiar S a w drugim M.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły Thieaudio Voyager3 - 3 dni z Shenzen, nowy rekord. Nie ma czasu dziś na odsłuch, dopiero wieczorem usiądę. Ale żle nie jest

image.thumb.png.4ec24bf169763fcaa57f479a23042c0f.png
Szybko tego wirusa rozsyłają po świecie
#atak chin na świat ;D

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

Szybko tego wirusa rozsyłają po świecie
#atak chin na świat ;D

- Tapatalk
 

 

Mało kto teraz zamawia z Aliexpress mimo zapewnień, że wirus się nie rozprzestrzenia w paczkach, to paczki przychodzą po 3 dniach :D 

Tyle, że nie przewidział rząd tego, że normalne paczki może idą 30-60 dni, ale jak przy minimalnym ruchu majfrendy wysyłają je tak szybko, że po 3 dniach lądują w Polsce to już te zapewnienia o bezpieczeństwie na podstawie długiego terminu doręczeń można sobie między książki włożyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mało kto teraz zamawia z Aliexpress mimo zapewnień, że wirus się nie rozprzestrzenia w paczkach, to paczki przychodzą po 3 dniach  
Tyle, że nie przewidział rząd tego, że normalne paczki może idą 30-60 dni, ale jak przy minimalnym ruchu majfrendy wysyłają je tak szybko, że po 3 dniach lądują w Polsce to już te zapewnienia o bezpieczeństwie na podstawie długiego terminu doręczeń można sobie między książki włożyć  
Czyli urzędy celne nie tykają teraz paczek z Chin? ;)
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dawid42 napisał:

Panowie,

 

Jako raczej miłośnik dużego audio prośba o porade co sobie sprowadzić z jedynej właściwej republiki oprócz koronowirusa tak do 300 Pln.Używam iphona x, zamówiłm smsl icona i potrzebue słuchaweczek dokanalowych

 

KB Ear Diamond i1 - chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję takiego stwierdzenia, nie mając pojęcia czego autor oczekuje od słuchawek ;) 

 

@Dawid42 no właśnie, podstawowe pytanie: czego oczekujesz od dźwięku, jakiej muzyki słuchacz i jakie konstrukcje preferujesz? Z kablem za uchem, czy tradycyjne, z puszczonym w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slawol75 napisał:

KB Ear Diamond i1 moje chyba już nie dotrą😪  Może na poczcie ktoś przytulił...

 
  • 2020.01.16 16:40 (GMT-7): Przesyłka opuściła kraj wysyłki

 

Spokojnie, dotrą na pewno :D Czasami potrafią paczki przyjść w kilka dni, a czasami i 2 miesiące. Normalka. 

Sprawdzaj numer na Cainiao, Alipaczka, 1Tracking, Track24, Emonitoring (w późniejszym stadium wysyłki jak już będą w Polsce)

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

Spokojnie, dotrą na pewno :D Czasami potrafią paczki przyjść w kilka dni, a czasami i 2 miesiące. Normalka.

Z jednego sklepu AK Audio, kabelki szły dwa miesiące, a słuchawki (Diamondy właśnie) dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jot R napisał:

Z jednego sklepu AK Audio, kabelki szły dwa miesiące, a słuchawki (Diamondy właśnie) dwa tygodnie.


Mi też różnie przychodzą paczki :D Jeden sklep, dwa zamówienia w tym samym dniu, jedna paczka po 7 dniach, druga po 1,5 miesiąca :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:


Jak w ogóle ocenisz Diamond po tych paru dniach? :D 

 

Daj mi jeszcze z tydzień, wtedy coś więcej napiszę. Póki co jestem bardzo zadowolony, takie lepsze moje ukochane Crescent'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dawid42 napisał:

a dacie jakiś lin do tych diamondów na Ali?

 

 

Z moim kodem "RYAN" w AK masz za 70$: http://ryankgb.pl/?p=147 (na dole strony masz linki i instrukcję użycia kodu)

 

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Daj mi jeszcze z tydzień, wtedy coś więcej napiszę. Póki co jestem bardzo zadowolony, takie lepsze moje ukochane Crescent'y.

 

Ok :D A moje Crescenty leżą, kurzą się i nie mam ich kiedy posłuchać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ryankgb napisał:


Mi też różnie przychodzą paczki :D Jeden sklep, dwa zamówienia w tym samym dniu, jedna paczka po 7 dniach, druga po 1,5 miesiąca :D 

W poniedziałek dostałem lucky bag z AK ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności