Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jot R napisał:

 

No to sprawdzimy. Pierwsze odsłuchy pozytywne.

20200121_142940.thumb.jpg.203bacfb981f1d2931c837cf8a3ee01c.jpg

 

Tylko je dobrze wygrzej :D Zmiany są mocno zauważalne :D 

Właśnie kończę reckę, może dzisiaj dam radę to dokończyć, będzie dużo porównań :P 

Generalnie są wrażliwe na wszystko, na zmianę kabli, tipsów i playery, które się pod nie podłącza.

Chyba żadne słuchawki mi się tak nie zmieniały w zależności od konfiguracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, jakoś poszło... Trochę mi to zajęło, ale skończyłem :D 

 

Zapraszam na recenzję KBear Diamondhttp://ryankgb.pl/?p=147

 

13.jpg

 

 

Wszelkie uwagi i rady wziąłem sobie do serca, teraz powinno być trochę lepiej :D 


Ps.: Kodzik w recenzji jak zwykle dla chętnych :P 

 

Ryan.

 

 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mszysz napisał:

Czy ktoś miał styczność, okazję sprawdzić ISN Audio H40 ? Straszny hype jest na head-fi.

 

Link.

Od jakiegoś czasu mam styczność - (zdaje się, że jestem jednym z pierwszych , jeśli nie pierwszym posiadaczem w tym umęczonym kraju ;) ) i jestem super zadowolony. Już wcześniej o nich tutaj napisałem. Jest szansa, że w weekend spotkam się z jednym z doświadczonych  forumowiczów, który coś potem skrobnie. Ja odstawiłem na bok swoje FH5. Jedyną przewagę, jaką widzę w chwili obecnej w FH5 to ciut większa detaliczność. Za to H40 mają rewelacyjną scenę, są spójne, z bardzo zdyscyplinownym basem, górą, która nie tłucze po uszach. Są większe od FH5 i to jedyny mankament, bo aplikacja jest bardzo dobra i głęboka - nie ma najmniejszego problemu ze złapaniem seala. Słuchawki przychodzą z bardzo dobrym kabelkiem - ja zamówiłem 2,5 mm ale zdaje się, że ISN zaczynało od kabelków. Jak pierwszy raz napisałem o nich, dostałem lajka za to, że w ciemno inwestuję 200$, teraz wiem, że te słuchawki spokojnie mogłyby być dwukrotnie droższe. 

Edytowane przez Nazar70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nazar70 napisał:

Od jakiegoś czasu mam styczność - (zdaje się, że jestem z pierwszych , jeśli nie pierwszym posiadaczem w tym umęczonym kraju ;) ) i jestem super zadowolony. Już wcześniej o nich tutaj napisałem. Jest szansa, że w weekend spotkam się z jednym z doświadczonych  forumowiczów, który coś potem skrobnie. Ja odstawiłem na bok swoje FH5. Jedyną przewagę, jaką widzę w chwili obecnej w FH5 to ciut większa detaliczność. Za to H40 mają rewelacyjną scenę, są spójne, z bardzo zdyscyplinownym basem, górą, która nie tłucze po uszach. Są większe od FH5 i to jedyny mankament, bo aplikacja jest bardzo dobra i głęboka - nie ma najmniejszego problemu ze złapaniem seala. Słuchawki przychodzą z bardzo dobrym kabelkiem - ja zamówiłem 2,5 mm ale zdaje się, że ISN zaczynało od kabelków. Jak pierwszy raz napisałem o nich, dostałem lajka za to, że w ciemno inwestuję 200$, teraz wiem, że te słuchawki spokojnie mogłyby być dwukrotnie droższe. 


Nie nazwałbym siebie bardzo doświadczonym, ale mam nadzieję, że się spotkamy i porównamy do kilku innych doków :) Będę w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, docentore napisał:


Nie nazwałbym siebie bardzo doświadczonym, ale mam nadzieję, że się spotkamy i porównamy do kilku innych doków :) Będę w kontakcie

Koniecznie z Blonami i Shozy porównaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Perul napisał:

Koniecznie z Blonami i Shozy porównaj.

Jest taki plan :)

 

a propos Blonów (raczej będą droższe niż 50$, więc można pisać tutaj) to Crinacle i HBB dostali próbki BL05.

Crin mówi, że brzmią źle, jak dziwnie zestrojone T4. Widziałem graph, powyżej 15khz jest górka +20db. Krew z uszu nastolatkom popłynie.

Edytowane przez docentore
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Nazar70 napisał:

Od jakiegoś czasu mam styczność - (zdaje się, że jestem z pierwszych , jeśli nie pierwszym posiadaczem w tym umęczonym kraju ;) ) i jestem super zadowolony. Już wcześniej o nich tutaj napisałem. Jest szansa, że w weekend spotkam się z jednym z doświadczonych  forumowiczów, który coś potem skrobnie. Ja odstawiłem na bok swoje FH5. Jedyną przewagę, jaką widzę w chwili obecnej w FH5 to ciut większa detaliczność. Za to H40 mają rewelacyjną scenę, są spójne, z bardzo zdyscyplinownym basem, górą, która nie tłucze po uszach. Są większe od FH5 i to jedyny mankament, bo aplikacja jest bardzo dobra i głęboka - nie ma najmniejszego problemu ze złapaniem seala. Słuchawki przychodzą z bardzo dobrym kabelkiem - ja zamówiłem 2,5 mm ale zdaje się, że ISN zaczynało od kabelków. Jak pierwszy raz napisałem o nich, dostałem lajka za to, że w ciemno inwestuję 200$, teraz wiem, że te słuchawki spokojnie mogłyby być dwukrotnie droższe. 

 

W takim razie czekam z niecierpliwością bo mnie dosyć mocno zaintrygowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb dzięki za recenzję. Swoje jeszcze wygrzewam, ale wszytko idzie w kierunku, który opisałeś. Na razie dam im jeszcze kilka dni zanim skrobnę coś o swoich wrażeniach. Póki co pełen pozytyw.

Nie wiem czy przeoczyłem, ale chyba nie wspomniałeś o wielkości i rozkładzie sceny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jot R napisał:

@ryankgb dzięki za recenzję. Swoje jeszcze wygrzewam, ale wszytko idzie w kierunku, który opisałeś. Na razie dam im jeszcze kilka dni zanim skrobnę coś o swoich wrażeniach. Póki co pełen pozytyw.

Nie wiem czy przeoczyłem, ale chyba nie wspomniałeś o wielkości i rozkładzie sceny.

 

 

Gdzieś tam wspominałem na pewno o scenie, wielkości i jak się rozkłada, choć mogłem to skomplikowanie ująć w tekście :D

 

EDIT: przy Holografii :)

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Gdzieś tam wspominałem na pewno o scenie, wielkości i jak się rozkłada, choć mogłem to skomplikowanie ująć w tekście :D

 

EDIT: przy Holografii :)

Chyba za bardzo jestem przyzwyczajone do prostych określeń: duża - mała, wgłąb - wszerz :) Faktycznie jest opisana, tylko każda składowa trochę osobno 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jot R napisał:

Chyba za bardzo jestem przyzwyczajone do prostych określeń: duża - mała, wgłąb - wszerz :) Faktycznie jest opisana, tylko każda składowa trochę osobno 👍

 

Dokładnie :D Ja lubię opisywać dokładniej, ale postaram się przy najbliższej okazji wprowadzić coś takiego podsumowującego i uproszczonego, może jakieś suwaczki/skale w danej składowej dźwięku :D Jeśli chodzi o Diamond to scena jest duża, kierunkowo wszerz, ale ma też efekt jakby przestrzenności i rozchodzenia się przód-tył (?) więc napisałbym dookólna z naciskiem na boki/wszerz. Co do głębi to jeszcze coś innego bo nie chodzi o sam kierunek jako tako, a o rozciągnięcie sceny w danym kierunku i wybrzmiewanie w oddali, z którym tutaj niewątpliwie mamy do czynienia. Choć akurat pomimo wszystko np. Spring 1 robią to lepiej bo bardziej to jest uwidocznione i można tą głębię i wybrzmiewanie w oddali usłyszeć dużo łatwiej, ale one znowu są mocno zdystansowane i grają z dalszej odległości.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Dokładnie :D Ja lubię opisywać dokładniej, ale postaram się przy najbliższej okazji wprowadzić coś takiego podsumowującego i uproszczonego, może jakieś suwaczki/skale w danej składowej dźwięku :D Jeśli chodzi o Diamond to scena jest duża, kierunkowo wszerz, ale ma też efekt jakby przestrzenności i rozchodzenia się przód-tył (?) więc napisałbym dookólna z naciskiem na boki/wszerz. Co do głębi to jeszcze coś innego bo nie chodzi o sam kierunek jako tako, a o rozciągnięcie sceny w danym kierunku i wybrzmiewanie w oddali, z którym tutaj niewątpliwie mamy do czynienia. Choć akurat pomimo wszystko np. Spring 1 robią to lepiej bo bardziej to jest uwidocznione i można tą głębię i wybrzmiewanie w oddali usłyszeć dużo łatwiej, ale one znowu są mocno zdystansowane i grają z dalszej odległości.

Z opisem się w pełni zgadzam, siedząc w tych słuchawkach :)

 

@ryankgb orientujesz się może czy można ten kabelek dokupić osobno? Faktycznie jest dobry i bym sobie kupił w wersji zbalansowanej bo słuchawki lubią trochę prądu.

Edytowane przez Jot R
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał:

Magaosi K5 to te same doki co Shozy BG jakby ktoś poszukiwał BG. K5 można było kupić za ok 100$ podczas 11.11

 

K3 tyż podobne nieco do CP, ale to tylko koincydencja pewnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

K3 tyż podobne nieco do CP, ale to tylko koincydencja pewnie..

 

Jako że identyczność K5 i BG została potwierdzona FR grafem przez Crina, więc nie sądze, żeby to była koincydencja - stawiam flaszkę blackbusha, że są to też te same doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

 

Jako że identyczność K5 i BG została potwierdzona FR grafem przez Crina, więc nie sądze, żeby to była koincydencja - stawiam flaszkę blackbusha, że są to też te same doki.

Pewno tak. 

Any way pozwoliłem sobie kupić też bardzo zbieżnie wyglądające Auglamour t100 do Dunu DM480 - Dunu twierdzi, że to tylko ten sam shell, no ale co mi tam :) 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Thieaudio Voyager 3.
3 armaturowe doki, 2x 22955 i 29689 Knowlesa. Zobaczymy

Edit. Skusiłem się też na Blessing2.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppmuzyk napisał:

SHOZY FORM 1.1 testuje od kilkunastu dni jednak trochę góra mnie kłuje, chociaż basik fajny, wykonanie i kabel super jednak lądują w komisie. 

 

Oszczędź sobie więc hybrydy Guiderays, te mają górkę w tym samym miejscu ale +7dB w stosunku do F1.1 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności