Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, retter napisał:

To tylko obudowa sam konektor jest ok, podobnie ma nowe sony iemy.

Jest mmcx z dodatkową obudowa.

- Tapatalk
 

Czyli normalne wtyki wetkniemy bez pilnika ?😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini2, ale pierwszą wersję ciągle przetrzymuję - średnicowe granie, lekko przyciemnione, ale swobodne i z niezłą przestrzenią. Wygoda bardzo dobra, choć trzeba mieć na uwadze, że to już dość głęboka penetracja, więc nie każdemu przypasują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wiatrak napisał:

Jedno co mnie niepokoi w budowie to wtyk mmcx. Chyba nie pobawimy się kablami.

mmcx.jpg

U mnie kabel upgrated z senfer dt6 pro wchodzi i działa ale jest trochę luźniejszy. https://e-earphone.blog/?p=1262095 Tu jest cały artykuł jakie kable działają z nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwijcie mnie fanboyem HBB, ale jego ostatni filmik wprowadza mi zamęt w moich palach zakupowych.
Miałem oszczędzać i kupić Moondrop S8 w najbliżyszch 2-3 miesiącach, ale widzę że nowe Dunu dają radę.
Miał ktoś kontakt z wszystkimi 3ma bądź pojedynczymi modelami, rozumiem, że DK3001Pro jest najspokojniej strojone, gdy 2001 i 4001 bardziej rozrywkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, docentore napisał:

Nazwijcie mnie fanboyem HBB, ale jego ostatni filmik wprowadza mi zamęt w moich palach zakupowych.
Miałem oszczędzać i kupić Moondrop S8 w najbliżyszch 2-3 miesiącach, ale widzę że nowe Dunu dają radę.
Miał ktoś kontakt z wszystkimi 3ma bądź pojedynczymi modelami, rozumiem, że DK3001Pro jest najspokojniej strojone, gdy 2001 i 4001 bardziej rozrywkowo?

Dunu 3001p to miękka v-ka. Ja bym odsłuchał na Twoim miejscu je najpierw. 

Przeczytaj lepiej https://crinacle.com/2020/01/08/cliffnotes-moondrop-s8-a8-wake-up-call/

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, requal napisał:

Dunu 3001p to miekka vka. Ja bym odsluchał na Twoim miejscu je najpierw. 

Przeczytaj lepiej https://crinacle.com/2020/01/08/cliffnotes-moondrop-s8-a8-wake-up-call/

Czytałem i rozmawialiśmy z Crinem na discordzie na ten temat, jest ostatio aktywny i można go złapać i pogadać.

Jest gdzieś (lub będzie) w PL możliwość odsłuchu Dunu? Nie widziałem u żadnego dystybutora oprócz BigMarasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję odsłuchać na meecie we Wrocławiu. Parę osob je jednak ma. Może ktoś pożyczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, docentore napisał:

Miał ktoś kontakt z wszystkimi 3ma bądź pojedynczymi modelami, rozumiem, że DK3001Pro jest najspokojniej strojone, gdy 2001 i 4001 bardziej rozrywkowo?

 

@Methuselah jest specem od Dunu, @bigmaras jest ich dystrybutorem u nas. Może by się dało jakiegoś preordera zrobić na 2001? :) Też jestem nimi zainteresowany po pierwszych opisach. Falcony bardzo lubię, za każdym razem jak je zakładam dziwie się ile można wyciągnąć z pojedynczego dynamika. DK3001 Pro posłuchałem jedynie kilka minut i mi nie podeszły, trochę zbyt spokojne dla mnie, ale może zyskują z czasem. DK4001 bym bardzo spróbował, ale nie dam tyle za doki, a używek niestety próźno szukać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Zyskują z innym kabelkiem

 

W sensie ten kabelek dołączony nie daje im rozwinąć skrzydeł? Dżizas krajst, przecież to Hulk :D

5 minut temu, Najner napisał:

 

@Methuselah jest specem od Dunu, @bigmaras jest ich dystrybutorem u nas. Może by się dało jakiegoś preordera zrobić na 2001? :) Też jestem nimi zainteresowany po pierwszych opisach. Falcony bardzo lubię, za każdym razem jak je zakładam dziwie się ile można wyciągnąć z pojedynczego dynamika. DK3001 Pro posłuchałem jedynie kilka minut i mi nie podeszły, trochę zbyt spokojne dla mnie, ale może zyskują z czasem. DK4001 bym bardzo spróbował, ale nie dam tyle za doki, a używek niestety próźno szukać. 


Podejrzewam, że mógłbym naciągnąć budżet i sprawić sobie DK2001 razem z S8. Pre-order dla forumowiczów byłby najs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W sensie ten kabelek dołączony nie daje im rozwinąć skrzydeł? Dżizas krajst, przecież to Hulk
To Lyre nie hulk i w sumie dużo zależy od źródła. Sław mnie kabelek był bardzo fajny

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystawiam się na lincz, ale jeżeli do słuchawek za 1500 zł trzeba dokupić kabelek za 300 backsów, żeby dobrze zagrały, to wg mnie nie świadczy o nich zbyt dobrze :D A może faktycznie dk3001 mi nie podeszły przez źródło (radsone es100 na AK i Hiby R6 na Sabre), dunno. W każdym razie Dunu ma swój dedykowany temat, więc już nie śmiecę tutaj.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy w sumie który to kabel z ich produkcji jest, czy za 300$ czy 150$, nie jestem wierzącym za bardzo we wpływ kabla na dźwięk, przynajmniej nie słyszalny wpływ. Kable, jeśli kupuję, to raczej ze zględu na wygląd. Wiadomo, że powinny mieć jakieś fizyczne/elektroniczne warunki spełnione, ale nie będę naprawiać dźwięku w słuchawkach za 500$ kablem na który bym musiał wydać następne 100-200$ ;)

 

Nie prowokuje do dyskusji ani nie obrażam ludzi wierzących w kable słuchawkowe tylko zaznaczam swoją opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności