Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, retter napisał:

Blony się znudziły? ;D

- Tapatalk
 

 

Nope, przecież napisałem, że mam fajny tani secik, w którym to Blony się znajdują. 

Blony są ok, jednak nie zmienia to faktu, że są to słuchawki za 30$. Brzmią dobrze, ale mają swoje ograniczenia.

Czas spróbować na nowo czegoś z górnej półki. Ostatnia próba (Fearless S6RUI) była próbą średnio udaną.

 

Poza tym kto bogatemu zabroni :P

Edytowane przez docentore
Za dużo fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, robsaint napisał:

To może i ja się skuszę na chińszczyznę. Macie jakieś ekstra kody na zakup blonów plus dodatkowych słuchawek za ok 400 zł. Myślałem nad shozy, spring lub ostatnio polecanych diamondow.

 

Jedyne kody jakie Ci mogę zaproponować to w razie zakupów w AK Audio Store wklep w wiadomości do sprzedającego "RYAN". Obniży Ci ten kod (ręcznie oczywiście więc trzeba poczekać na zmianę ceny - instrukcję znajdziesz jak poszukasz :P ) w zasadzie na każdą rzecz z tego sklepu :P Z tego co wspomniałeś to mają w swojej ofercie blony z kabelkiem i diamondy. Niestety Shozy i Spring1 musisz szukać w innym sklepie, ale na Spring1 oraz chyba na Shozy kiedyś też gdzieś załatwiałem kupon taniej - może znajdziesz w moich postach jaki to był sklep. Jeśli dodasz do tego wszystkiego kupony Aliexpress z racji jutrzejszych wyprzedaży "zimowych" to za tą założoną kwotę możesz faktycznie trochę poszaleć :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, robsaint napisał:

Wielkie dzięki za info. Trochę się udzielasz na forum 😊 ale z przyjemnością poczytam Twoje posty.

 

Posprzerałem w swoim archiwum postów i znalazło się :D 

 

Tutaj w Angelears Audio Store były BQEYZ Spring 1 za 115$ z kuponem "RYAN": https://pl.aliexpress.com/item/4000314701192.html

Dosyć dawno ten kupon ogarniałem, więc możesz przypomnieć sprzedawcy kwotę z jaką ten kupon startował jakby coś :D 

 

W DD Audio Store z kuponem "RYAN" Shozy Form 1.1https://pl.aliexpress.com/item/4000238667363.html

Niestety nie wiem za ile teraz wyjdą, ale jak wklepiesz kupon albo zapytasz sprzedawcy to Ci powie :P 

 

Na dokładkę w AK Audio Store wspomniane Blon BL-03 z kuponem "RYAN": https://pl.aliexpress.com/item/4000336192828.html

Również musisz sprawdzić cenę po kodzie bo mogła się zmienić, ale będzie na pewno sporo taniej :D 

 

Oraz na koniec KBear Diamond również w AK Audio Store za 70$ z kuponem "RYAN": https://pl.aliexpress.com/item/4000493337285.html

 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiufiu dzięki. To teraz chyba tylko rzucać monetą zostało które oprócz blonow kupić. Ale to akurat przyjemne rozterki.
Blony jadą do mnie i powinny dotrzeć do końca tygodnia. Chętnie odstąpię bo tak długo jechały że zdążyłem kupić u nas w komisie :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, robsaint napisał:

Niestety kod na dd audio i AK audio nie działa. Napisałem maila i zobaczymy czy coś ciekawego odpisza...

 

W jaki sposób "nie działa"? Pisałeś w wiadomości do sprzedającego według instrukcji czy próbowałeś wklepać w polu do kodów promocyjnych? 

 

Jeszcze raz dla przypomnienia instrukcja:

 

1. Wchodzimy na aukcję, wybieramy co chcemy kupić i klikamy „Buy”.

2. Wybieramy metodę płatności np. Przelewy24/PayU, klikamy „+Leave message” zaraz pod produktem i wpisujemy notką do sprzedawcy nasz kod rabatowy (RYAN), po czym zamawiamy klikając „Place order”. W tym miejscu zanim klikniemy „Place order” można jeszcze ewentualnie użyć kuponów po prawej stronie – Select Coupon oraz Aliexpress Coupon.

3. Teraz po prostu zamykamy okno płatności (kartę z payu/przelewy24). Sprawi to, że nie opłacimy zamówienia od razu.

4. W tym momencie mamy zamówienie w „My orders” na Aliexpress, które nie zostało opłacone.

5. Czekamy na zmianę ceny przez sprzedawcę (robi to manualnie, zazwyczaj jest to wykonane na drugi dzień z samego rana – inna strefa czasowa) i wtedy dopiero opłacamy zamówienie klikając na „Pay now” przy produkcie w „My orders”.

 

Kupon "RYAN" nie jest kuponem czysto "aliexpressowym", czyli nie wklepujemy go w pole do kuponów promocyjnych jak normalne kupony do Aliexpress. Jest to kupon ustalony ze sprzedawcą, który wpisujemy przy zamówieniu w WIADOMOŚCI do sprzedającego w odpowiednim polu i składamy zamówienie (nie opłacamy od razu, bardzo ważne!), po czym czekamy aż sprzedawca zmieni RĘCZNIE cenę. Jedynie sprzedawca może zakwestionować przy danym przedmiocie "ważność" kuponu bądź przydzielenie go/nie przydzielenie. Z AK Audio Store kupon powinien wchodzić na umówione przeze mnie słuchawki (również te wyżej) oraz prawdopodobnie na wszystkie ze sklepu (choć wiadomo, że z kwotami rzędu kilkunastu/kilkudziesięciu złotych nie da się pewnie nic zrobić - trzeba mieć z czego robić rabat), a być może na akcesoria (raczej te droższe niż tak jak pisałem w poprzednim nawiasie). Kupon z DD Audio był już dosyć dawno, sprzedawca może już go nie pamiętać albo po prostu stwierdził, że go już nie przydziela. Ze swojej strony mogę napisać do sprzedawców i przypomnieć się/dopytać jakie są możliwości na dzień dzisiejszy o dane słuchawki i rabat :P

 

EDIT: Napisałem do wszystkich sprzedawców żeby się przypomnieć, jutro będę dawał znać co i jak z rabatami :P 

Edytowane przez ryankgb
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam obrazki Diamond vs Spring 1

Jeśli założyć że drivery są powtarzalne to coś może to powiedzieć.

 

Z detali różnica amplitudy między szczytem basu a spadkiem na średnicy w sparingach to ok 9dB w Diamond ok13dB.

Ale to co mnie boli to spora dziura na średnicy Diamond, więc czy springi maja za dużo basu?

Po fh5 nie ;D

 

 

 

 

 

 

3688c3f07b073e14135387f09e1e4be4.jpga4019568b218b20d4b75ac2e65406075.jpg

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsaint

 

DD Audio Store potwierdziło rabat na Shozy Form 1.1 (przy czym sprzedawca zastrzegł, że do 10go jest najlepsza cena jeśli ktoś chce rabatować i skorzystać z wyprzedaży)

 

Angelears Audio Store potwierdziło rabat na BQEYZ Spring 1

 

AK Audio Store pełny stock z rabatem na KBear Diamond

 

Oraz oficjalne informacje z AK: na Blon BL-03 w tym momencie nie ma zniżki bo cena już jest niska.

 

Sam kupon "RYAN" oczywiście działa, ale już nie na Blony.

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, robsaint napisał:

Też dostałem info z DD ale wynika z niego że jakkolwiek kod działa to nie można go łączyć z aktualną wyprzedażą na shozy. Jak chcesz to podeśle info na PW.

 

W sumie tak jest najczęściej.. Jeśli dostałeś takie info to musisz przekalkulować co się bardziej opłaca - brać po cenie z wyprzedaży zimowej czy czekać na cenę normalną i liczyć na dobry rabat po 10... Możesz go zapytać jaka będzie cena później i na ile $ przydziela rabat z kodu i sobie przeliczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robsaint napisał:

Też dostałem info z DD ale wynika z niego że jakkolwiek kod działa to nie można go łączyć z aktualną wyprzedażą na shozy. Jak chcesz to podeśle info na PW.

 

Często jest tak, że w czasie wyprzedaży kody jak RYAN nie działają. Czy to zimowa, czy na 11.11. Można wtedy co najwyżej kody i kupony Ali wykorzystywać. Jakaś granica cebuli musi być...

Kbear Diamond do mnie już jadą, wiesz @ryankgb że jak coś, to będzie na Ciebie ;)

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Lepiej żeby nie bo będę musiał je od Ciebie odkupić haha :D 

 

Twój kod + kod Ali + rabat e-koleżeński = nie będzie tak strasznie drogo :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ppmuzyk napisał:

do blon jaki kabel, ten dodatkowy z ak store może być? 

 

Tak, ten dodatkowy Yinyoo jest w porządku jak ma być ekonomicznie.

Jak chcesz lepiej to osobno Yinyoo 8 Core Silver Plated (ja mam 2 pin 3.5 mm), a jak chcesz dużo lepiej to Yinyoo 50+50 Upgraded Single Crystal Copper Cable (również mam 2 pin 3.5 mm).

 

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Twój kod + kod Ali + rabat e-koleżeński = nie będzie tak strasznie drogo :D

 

Biorę! :D :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Tak, ten dodatkowy Yinyoo jest w porządku jak ma być ekonomicznie.

Jak chcesz lepiej to osobno Yinyoo 8 Core Silver Plated (ja mam 2 pin 3.5 mm), a jak chcesz dużo lepiej to Yinyoo 50+50 Upgraded Single Crystal Copper Cable (również mam 2 pin 3.5 mm).

 

 

Biorę! :D :D 

 

Jeśli chcesz drugie wziąć, to wnioskuję że mogą być lepsze, niż wskazuje na to cena. Tak czy inaczej, jeszcze z miesiąc i będę mógł na ich temat coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jeśli chcesz drugie wziąć, to wnioskuję że mogą być lepsze, niż wskazuje na to cena. Tak czy inaczej, jeszcze z miesiąc i będę mógł na ich temat coś więcej powiedzieć.

 

Chcę drugi raz móc je rozpakować haha :D Nie no, mi się bardzo podobają, bardzo fajnie grają i są zbudowane solidnie "like a tank" :D Liczę na Twoją opinię jak dojdą żeby skonfrontować wrażenia :D Co do miesiąca to może Ci się poszczęści i przyjdzie po 7 dniach... :D Do mnie bardzo szybko dotarły :P 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie z Chin a z Japonii lecz wkleję to tutaj, może się komuś kiedyś przyda. Yamaha eph-200 u mnie. Jak ktoś był fanem setek to polecam się im przyglądnąć. Tak na szybko po pół godzinnym słuchaniu. Bardzo podoba mi się barwa. Wszystko brzmi realistycznie, nie ma grama sztuczności. To na pewno nie są eph-100 tylko z odpinanym kablem. Bas równy z lekkim akcentem na sub-bas, ma świetne zejście a ilościowo jest go w sam raz. Średniego zakresu basu wcale nie ma dużo, mniej niż w takich E1. Ogólnie bas nie dominuje. Środek według mnie to ich najmocniejsza strona. Wokale czy to męskie czy damskie nie są w ogóle schowane, brzmią naturalnie, ale też bez męczącego wypchnięcia. Gitary mega świeże i takie surowe? Nie wiem jak co opisać ale mają pazur w każdym bądź razie. Sopran raczej łagodny, jak ktoś lubi dominującą górę to nie tutaj. Tu jest łagodnie choć jest peak przy 8k który doświetla brzmienie, ciemnymi ich nie nazwę ale jasnymi też raczej nie. Szczegółowość w niskim i średnim zakresie bardzo dobra, słuchając muzyki miałem wrażenie, że dostrzegam nowe dźwięki na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Ze szczegółowością na wysokich tonach też jest dobrze ale nie są one tutaj mocno wyeksponowane więc pewnie przy jaśniejszym secie łatwiej jest je wyłapywać. Sopran jest bardzo dobry i dokładny ale po prostu cichszy? Scena hmm ciężko stwierdzić bo nie grają jakoś szeroko ale separacja jest genialna, wszystko ma swoje miejsce i łatwo skupiać się na poszczególnych dźwiękach. Generalnie bardzo mi podchodzą, mają taki realistyczny przekaz, np. słuchając sir psycho sexy od RHCP gitara ma taki wydźwięk którego wcześniej nie doświadczyłem. Od strony użytkowej izolacja jest bardzo dobra. Kabel jest mega sztywny i cienki, mimo to wydaje się solidny. Na pewno przenosi drgania lecz mniej niż było to w przypadku starszego brata (czy siostry?). Potrzebują trochę prądu, np. przy Aune E1 na iPhone SE 9/15 kresek głośności odpowiada ~12/15 kresek tutaj. W każdym razie kupiłem nowe na Japońskim amazonie, przyszły w 2 dni (!). Zapłaciłem na wszystko, razem z vatem ~620 i uważam, że są warte uwagi a im dłużej grają tym bardziej się podobają. Co jeszcze, uogólniłbym, że gitary akustyczne i instrumenty smyczkowe też tutaj błyszczą a drivery są szybkie i puszczając takie The Sword - Iron Swan słuchawki za wszystkich nadążają, robiąc wrażenie wspomnianą wcześniej separacją. Zrobiłem ślepy zakup z sentymentu do eph-100 i jestem bardzo zadowolony. Na pewno zostają ze mną mną na dłużej :).

IMG_0161.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marcelmtbmx napisał:

Może nie z Chin a z Japonii lecz wkleję to tutaj, może się komuś kiedyś przyda. Yamaha eph-200 u mnie. Jak ktoś był fanem setek to polecam się im przyglądnąć. Tak na szybko po pół godzinnym słuchaniu. Bardzo podoba mi się barwa. Wszystko brzmi realistycznie, nie ma grama sztuczności. To na pewno nie są eph-100 tylko z odpinanym kablem. Bas równy z lekkim akcentem na sub-bas, ma świetne zejście a ilościowo jest go w sam raz. Średniego zakresu basu wcale nie ma dużo, mniej niż w takich E1. Ogólnie bas nie dominuje. Środek według mnie to ich najmocniejsza strona. Wokale czy to męskie czy damskie nie są w ogóle schowane, brzmią naturalnie, ale też bez męczącego wypchnięcia. Gitary mega świeże i takie surowe? Nie wiem jak co opisać ale mają pazur w każdym bądź razie. Sopran raczej łagodny, jak ktoś lubi dominującą górę to nie tutaj. Tu jest łagodnie choć jest peak przy 8k który doświetla brzmienie, ciemnymi ich nie nazwę ale jasnymi też raczej nie. Szczegółowość w niskim i średnim zakresie bardzo dobra, słuchając muzyki miałem wrażenie, że dostrzegam nowe dźwięki na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Ze szczegółowością na wysokich tonach też jest dobrze ale nie są one tutaj mocno wyeksponowane więc pewnie przy jaśniejszym secie łatwiej jest je wyłapywać. Sopran jest bardzo dobry i dokładny ale po prostu cichszy? Scena hmm ciężko stwierdzić bo nie grają jakoś szeroko ale separacja jest genialna, wszystko ma swoje miejsce i łatwo skupiać się na poszczególnych dźwiękach. Generalnie bardzo mi podchodzą, mają taki realistyczny przekaz, np. słuchając sir psycho sexy od RHCP gitara ma taki wydźwięk którego wcześniej nie doświadczyłem. Od strony użytkowej izolacja jest bardzo dobra. Kabel jest mega sztywny i cienki, mimo to wydaje się solidny. Na pewno przenosi drgania lecz mniej niż było to w przypadku starszego brata (czy siostry?). Potrzebują trochę prądu, np. przy Aune E1 na iPhone SE 9/15 kresek głośności odpowiada ~12/15 kresek tutaj. W każdym razie kupiłem nowe na Japońskim amazonie, przyszły w 2 dni (!). Zapłaciłem na wszystko, razem z vatem ~620 i uważam, że są warte uwagi a im dłużej grają tym bardziej się podobają. Co jeszcze, uogólniłbym, że gitary akustyczne i instrumenty smyczkowe też tutaj błyszczą a drivery są szybkie i puszczając takie The Sword - Iron Swan słuchawki za wszystkich nadążają, robiąc wrażenie wspomnianą wcześniej separacją. Zrobiłem ślepy zakup z sentymentu do eph-100 i jestem bardzo zadowolony. Na pewno zostają ze mną mną na dłużej :).

IMG_0161.JPG

 

podaj proszę link do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności