Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ryankgb napisał:

 

Kurde, skąd Wy te kupony macie teraz na Ali? :P

 

Ja miałem z grudnia jeszcze - na 8$ przy zakupach powyżej 50$. Do 6.01 był ważny. 

Obserwuj Peppera, tam się pojawiają i czasami uda się wbić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

 

Jutro wrzucę porównanie, bo będę miał trochę czasu na odsłuch :D 

Ja też poproszę porównanie, z tym że mnie interesuje Diamond vs Starfield vs Shozy Form 1.1.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wstępnych odsłuchach Starfieldów. 

Bardzo fajnie leżą w uszach, trochę odstają i generalnie nie są aż tak wygodne jak Form 1.1, ale jest dobrze. 

Spodziewałem się, że bas będzie miał większy wykop i masę, tymczasem jest chudziej niż w Form 1.1, choć wciąż ten bas jest odczuwalny, pokazuje się tam gdzie trzeba i ma całkiem dobre zejście. 

Średnica i wysokie za to bardziej obecne, rozdzielcze od Shozy, Starfieldy wyciągają też więcej detali.

Scena też jakby większa...

 

Póki co jest bardzo przyjemnie, ale katuje je dalej :)

Edytowane przez kordal
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retter napisał:

Co do Diamond, uuuu taaaka Vka.

 

Co do Diamond to nie sugerowałbym się tym wykresem akurat. W Diamond średnica nie jest wycofana, wręcz bym powiedział, że to granie bardziej "W".

Dogrzane też zmieniają charakterystykę, więc nie wiem w jakich warunkach oni robili testy, ale midbas po około 40h się ilościowo zmniejsza i zmiękcza, a subbas pozostaje nadal mruczący i żwawy, a sama średnica i wysokie są na odpowiednim miejscu. Największe zmiany po dogrzaniu następują w paśmie niskich i wygładzeniu tonalnym. W bezpośrednim porównaniu do Springów bardzo się zdziwiłem bo Spring wydawały się być jednak zmulone przy Diamond, wyraźnie ciemniejsze i mniej ochocze do pracy, a już na pewno mniej muzykalne i bardziej stonowane w przekazie niż KBear. Diamond żywiołowo i bardzo przestrzennie w przekazie przebijają się przez kolejne nuty, z wyraźnie zaznaczonymi wokalami, wyciągając niuanse na wierzch. Wysokich też nie brakuje, bo ilościowo jest ich dużo i jest mega detalicznie, ale sybilizacji brak. Bas jest super, mruczy, schodzi nisko do parteru, ale ilościowo nie jest dominującym pasmem, a tym dopełniającym i bardziej go czuć poprzez te mruknięcia niż słychać poprzez ilość pompowanego powietrza. Midbas jest gładki, lekko rozmydlony. Spring dostojnie próbują wydobyć każdy najmniejszy detal w bardzo neutralny i zachowawczy sposób, co jednak nie jest w ogólnym rozrachunku tak mocno przyciągające, choć na początku robi to wrażenie w pewien sposób. Jednak nie sięgałem po nie zbyt często mając do wyboru przeróżne warianty odsłuchowe. Przy tym potrzebują połowę więcej mocy do podobnego rozruchu. Ta energia Diamond jest podobna do Blon'ów. Mają coś rozrywkowego w sobie, ale nie mogę o nich napisać, że to rozrywkowe granie, ani też zupełnie analityczne. Niestety plany na pełne testy i porównania na dziś się zmieniły i nie było czasu na większą radykalność i pełne skupienie więc temat muszę przełożyć prawdopodobnie na jutro lub pojutrze. Wtedy coś więcej napiszę w tej kwestii :P 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Co do Diamond to nie sugerowałbym się tym wykresem akurat. W Diamond średnica nie jest wycofana, wręcz bym powiedział, że to granie bardziej "W".

Dogrzane też zmieniają charakterystykę, więc nie wiem w jakich warunkach oni robili testy, ale midbas po około 40h się ilościowo zmniejsza i zmiękcza, a subbas pozostaje nadal mruczący i żwawy, a sama średnica i wysokie są na odpowiednim miejscu. Największe zmiany po dogrzaniu następują w paśmie niskich i wygładzeniu tonalnym. W bezpośrednim porównaniu do Springów bardzo się zdziwiłem bo Spring wydawały się być jednak zmulone przy Diamond, wyraźnie ciemniejsze i mniej ochocze do pracy, a już na pewno mniej muzykalne i bardziej stonowane w przekazie niż KBear. Diamond żywiołowo i bardzo przestrzennie w przekazie przebijają się przez kolejne nuty, z wyraźnie zaznaczonymi wokalami, wyciągając niuanse na wierzch. Wysokich też nie brakuje, bo ilościowo jest ich dużo i jest mega detalicznie, ale sybilizacji brak. Bas jest super, mruczy, schodzi nisko do parteru, ale ilościowo nie jest dominującym pasmem, a tym dopełniającym i bardziej go czuć poprzez te mruknięcia niż słychać poprzez ilość pompowanego powietrza. Midbas jest gładki, lekko rozmydlony. Spring dostojnie próbują wydobyć każdy najmniejszy detal w bardzo neutralny i zachowawczy sposób, co jednak nie jest w ogólnym rozrachunku tak mocno przyciągające, choć na początku robi to wrażenie w pewien sposób. Jednak nie sięgałem po nie zbyt często mając do wyboru przeróżne warianty odsłuchowe. Przy tym potrzebują połowę więcej mocy do podobnego rozruchu. Ta energia Diamond jest podobna do Blon'ów. Mają coś rozrywkowego w sobie, ale nie mogę o nich napisać, że to rozrywkowe granie, ani też zupełnie analityczne. Niestety plany na pełne testy i porównania na dziś się zmieniły i nie było czasu na większą radykalność i pełne skupienie więc temat muszę przełożyć prawdopodobnie na jutro lub pojutrze. Wtedy coś więcej napiszę w tej kwestii :P 

Słuchasz na stockowym kablu i tipsach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 12:21, docentore napisał:
Decyzja zapadła, biorę Moondrop S8 jak tylko dostanę zwrot podatku.

Cena dość sroga, ale mają szansę zagrać fajnie. No i wyglądowo mi się podobają :)

 

Rzeczywiście opakowanie i prezentacja KBear Diamond robią wrażenie. Ledwo przyszły Starfieldy, a ja już po pierwszych wrażeniach kolegi @ryankgb mam chrapkę na Diamondy :D

 

 

Edytowane przez kordal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kordal napisał:

Cena dość sroga, ale mają szansę zagrać fajnie. No i wyglądowo mi się podobają :)

 

Rzeczywiście opakowanie i prezentacja KBear Diamond robią wrażenie. Ledwo przyszły Starfieldy, a ja już po pierwszych wrażeniach kolegi @ryankgb mam chrapkę na Diamond

 

Mam trochę dość pogoni za króliczkiem i wydawania kilkudziesięciu zielonych co miesiąc bo coś tam się pojawiło fajnego.

 

Ma fajny secik po taniości Form1.1+BL03+MH755+K5, ale czas na powrót do czegoś bliżej TOTL. A że urząd podatkowy pewnego kraju wisi mi trochę kasy to czemu nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności