Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda mi wydać ponad 1k na słuchawki. IMO jest to nieopłacalne, bo wzrost jakości dźwięku jest zbyt mały, szczególnie jak trzeba cały tor pod nie wymienić. no i moja się z tego cieszy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, StAc napisał:

@Methuselah

Grają jak pojedyncza armatura ala Etymotic, czy pojedyncza armatura ala Campfire Comet (bas jak z dynamika, ogólnie mało typowe)

 

Ani jedne, ani drugie :D Lekko ciepłe i lekko ciemne, ale brzmienie jest świetnie wyważone i stosunkowo neutralne. Słucha się ich bardzo przyjemnie. Subbass lepszy niż w modelach z 5BA (Shozy BG, iBasso AM05), co jest sporym zaskoczeniem, bas szybki, lekko ciepły, środek trochę odsunięty, wokale neutralne, a góra delikatnie zaakcentowana w niższej części, ale łagodna, bez powalającego rozciągnięcia. Niektórym może brakować mocniej zaznaczonej góry. Spora scena jak na 1BA, dzięki odsuniętej średnicy, ale ta jest całkiem szczegółowa. Warto dobrać tipsy pod siebie - standardowe Whirlwind są ok, ale inne zagwarantują lepszy seal. Małe, świetnie wykonane, zestaw premium (ale to Jomo Audio, więc nie dziwi) z genialnym etui :D

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Methuselah napisał:

 

Heh, nie będę w stanie określić tego. Z Audeo słuchałem tylko 232 i to bardzo dawno temu. Musiałbym Ci podesłać, abyś sam mógł określić stopień podobieństwa.

Phonaki sprzedałem ze dwa lata temu przez niedostępność filtrów, więc też bym nie porównał - zostały tylko piękne wspomnienia 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał:

@ryankgb skąd brałeś i jak one grają?

 

AK Audio Store jak zawsze :P Jedne z pierwszych zamówień na te słuchawki, brałem w dniu premiery :D 

 

Dopiero 2 minutki dosłownie słucham... póki co jest ekscytacja, pierwszy pomruk basu wprawił w ciarki bo takiego pazurka nie słyszałem dawno z doków, ale wybitnie zrównoważone, super rozdzielczość, detaliczne, bardzo wyrównana charakterystyka, a przy tym ciekawe mocno :D Przypominają mi trochę Springi 1 (tylko Diamond mają bardziej "emocjonujący"/żywszy bas), ale na głębszą analizę będzie czas po wygrzaniu i bezpośrednich porównaniach :D Na pewno pokuszę się o reckę :P Czuć, że maczali przy nich userzy z Head-Fi (strojone przez nich w porozumieniu z producentem - wzmianki na ich forum)

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

AK Audio Store jak zawsze :P Jedne z pierwszych zamówień na te słuchawki, brałem w dniu premiery :D 

 

Dopiero 2 minutki dosłownie słucham... póki co jest ekscytacja, pierwszy pomruk basu wprawił w ciarki bo takiego pazurka nie słyszałem dawno z doków, ale wybitnie zrównoważone, super rozdzielczość, detaliczne, bardzo wyrównana charakterystyka, a przy tym ciekawe mocno :D 

 

No właśnie po napisaniu postu zauważyłem, że AK ma je w swojej ofercie obecnie za 79$. Jest opcja jeszcze na jakiś rabat? Z czym ich słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuQi napisał:

 

No właśnie po napisaniu postu zauważyłem, że AK ma je w swojej ofercie obecnie za 79$. Jest opcja jeszcze na jakiś rabat? Z czym ich słuchasz?

 

Rabacik na 100% jest możliwy, ale jeszcze nie wiem co i jak i ile. Choć jak zamówisz i klepniesz kod "RYAN" to z rana będziesz wiedział ile :D Ze swojej strony zapytam i jutro będę wiedział też :D Słucham z Xduoo X3II, z Video 5,5G, a na dniach dojdzie Colorfly C10.

 

Jejciu, ale one oddają dużo detali... Mega głęboka scena, angażujące są strasznie :D I ten bas, w odpowiednim momencie ma odpowiedni kształt, moc i zejście, a wtedy kiedy ma być go mniej to nie męczy uszu :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ryankgb napisał:

 

Tu z forumowego bazarku ukradłem :D 

Napisz coś więcej jak posłuchasz - mam do 6.01 ważny kod rabatowy na 8$ i może przygarnę Diamond, chociaż celowałem w Starfield.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Napisz coś więcej jak posłuchasz - mam do 6.01 ważny kod rabatowy na 8$ i może przygarnę Diamond, chociaż celowałem w Starfield.

 

Właśnie je zaczynam grzać w szufladzie :D 

Jak się wygrzeją z kilkadziesiąt godzin to zacznę pisać reckę (będą bezpośrednie porównania w końcu :Dbo może uda się być jednym z pierwszych opisujących je w internecie :D Z drugiej strony też nie chcę pochopnie więc muszą się szybko grzać :D 

Ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że faktycznie fabryczny kabel jest dograny do słuchawek na tyle, że wszelakie zmiany psują wypracowaną przez stroicieli charakterystykę.

Same słuchawki wydają się być na ten moment bardzo obięcującym kąskiem, takim bardziej energicznym Spring 1 :D 

Tyle na tę chwilę, muszę ochłonąć i na zimno posłuchać po wygrzaniu (już z C10 włącznie :P )

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał:

Wygląda na to, że mają też dość długą tulejkę co dla mnie jest dodatkową zaletą.

 

Fabryczny kabel jest dostępny tylko z wtykiem 3.5?

 

Długą, potężnie zbudowaną (zresztą jak całe słuchawki, super solidnie wykonane), szeroką i metalową :D Choć moje ulubione KZ Starlines mieści (po delikatnym naciągnięciu) haha 

 

Niestety tylko z 3.5mm, tutaj wyboru nie ma póki co :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

No nie powiem, zestaw robi mega pozytywne wrażenie, taki pakiet premium można powiedzieć w sensownym pieniądzu. Sam kabel dołączony do Diamond 1 sprawia, że chce się je przygarnąć 😉

 

Powiem Ci, że pierwszy szok miałem jak zobaczyłem paczkę bo była nienaturalnie duża. Wydawało się jakby były tam dwa pudełka ze słuchawkami, a nie jedno. Pierwsza myśl, że coś tu nie gra, może pomylił się majfrend i wysłał mi dwa pudełka z jakimiś innymi słuchawkami? :D Otworzyłem, a tu zupełnie inne pudło niż w poprzednich KBear Opal i KBear Knight (tam jest malutkie, standardowe jak w większości chińczyków). Wielkie, poziome, twarde, tekturowe eleganckie pudło z logiem KBear, a po zsunięciu pokrywki ukazało się to co na zdjęciach i szok, że jak to możliwe - KBear?! Wrażenie jak z odpakowania Springów, w sumie nawet bardziej ekscytujące bo po Springach się tego spodziewałem, a po Diamondach zupełnie nie :D Kabelek pomimo, że jest taki premium jest BARDZO miękki, miększy nawet od Yinyoo 8 Core Silver Plated, którego najczęściej używam :D W porównaniu do kabelka od Springów to w Springach jest prawie DRUT, a w Diamondach pod względem giętkości jak sznureczek (przy tym solidny, choć akurat wtyczki lepsze w Springach bo w KBear coś jak w Yinyoo - co nie znaczy źle) :D. A no i w kabelku są odcinki pamięciowe, ale tak delikatne, że nigdy się z takimi nie spotkałem - są wtopione tak w kabel, że praktycznie ich nie widać i nie czuć, a działają. Generalnie za tą kasę super słuchawki, świetne wrażenie premium, akcesoria mega, dobre strojenie i raczej nie mam obaw przy recenzji, że coś mocno zjadę tutaj :P 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Krzychoo @LuQi i inni zainteresowani,

 

Śpieszę właśnie żeby powiadomić, że na KBear Diamond w AK z kodem "RYAN" mamy zniżkę na okrąglutkie 70$ :D 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000493337285.html

 

@Piotriks wpisywałeś mój kod w wiadomości? Daj mu znać na priv, że chciałbyś zniżkę z kodu to będzie jeszcze trochę taniej :D 

 

Ryan.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności