Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Co w nich takiego strasznego  ?
Że takie żywe ?
Że wejdą głębiej i będziesz słyszał dziwne odgłosy - > więc możesz skończyć w białym ubranku i pokoju bez klamek ;D

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro posłuchałem wcześniej LZ, to czemu by nie kończyć dnia z Tin Audio T4?

 

Prosto z pudełka wydają się bardziej kompletne od A6mini - średnica jaśniejsza, wszystko na swoim miejscu, bas solidny i bez tego podbicia na przejściu do średnicy. Scena nie jest większa, ale przez to, że dźwięki są rysowane trochę bardziej konturowo, jest poczucie jej napowietrzenia oraz swobody. Zdecydowanie T4 są też bardziej muzykalne i przystępne w porównaniu do T2.

 

Co będzie wymagało dalszej uwagi, to góra. Na tle piezo z LZ jest jakaś taka zapiaszczona w niektórych momentach bez tej lekkości.

I chyba T4 mają też kapkę mniej szczegółów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7231]all999[/mention] Solisy fajne, ale szał wyglądem robią Starfield. I cena jest spoko.
 
starfield.jpg.1dbfa9b22a408211f6c3edaae98ea3ce.jpg
 
https://www.aliexpress.com/item/4000469327388.html
Moje Starfield już wysłane Do świąt mogą nie dojść, ale przed nowym rokiem może sie udać
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

"powlekany zwierzak w uchu

Strojone przez Niemca z Kanady i gościa od Trn. Nie ma przypadków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 22:06, kordal napisał:

Moje Starfield już wysłane emoji846.png Do świąt mogą nie dojść, ale przed nowym rokiem może sie udać emoji846.png

 

No to czekam niecierpliwie na pierwsze wrażenia jak dojadą. Ciekawe które będziesz cenił najbardziej: Spring 1, Shozy Form 1.1, Jade Audio EA3 czy właśnie Moondrop Starfield. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

2019-11-24 21:58 WER Warszawa, Customs clearance

 

Ktoś jeszcze ma taką dziwną sytuację z Tin T4?

Edytowane przez czarodziejnocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czarodziejnocy napisał:

 

 

Ktoś jeszcze ma taką dziwną sytuację z Tin T4?

U mnie taka sytuacja trwała przez 4 dni, no ale nie aż tak długo. Pewnie dużo paczek i stąd opóźnienia. Tak sądzę. Dla rozweselenia moja paczka PP idzie do mnie od 3.12 i cały czas jest w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

2019-11-24 21:58 WER Warszawa, Customs clearance

U mnie jest jeszcze lepiej, to są moje Spring 1:
 

Cytat

-Liege-Import Customs Clearance Success

2019-11-12 12:14:00 [GMT+2]

 

Od ponad miesiąca w Belgii i nic... Już w zasadzie pogodziłem się z tym, że do mnie nie dotrą, muszę tylko poczekać do 1 stycznia, żeby zażądać zwrotu kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zyrafu napisał:

U mnie jest jeszcze lepiej, to są moje Spring 1:
 

 

Od ponad miesiąca w Belgii i nic... Już w zasadzie pogodziłem się z tym, że do mnie nie dotrą, muszę tylko poczekać do 1 stycznia, żeby zażądać zwrotu kasy...

 

Spokojnie, miesiąc to nie jest tak dużo wbrew pozorom. Ja dostawałem tym samym sposobem wysyłki co Ty teraz paczkę sprzed 1.5 miesiąca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zyrafu napisał:

 

 

Od ponad miesiąca w Belgii i nic... Już w zasadzie pogodziłem się z tym, że do mnie nie dotrą, muszę tylko poczekać do 1 stycznia, żeby zażądać zwrotu kasy...

 

Mam tak samo dla 3 czy 4 rzeczy kupionych ok 11.11, ten sam czas (mniej więcej) to samo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czym śledzicie przesyłki?
Co gdy numer się nie zgadza?

Haaa kupiłem ostatnio szkło na fona, przyszło chyba inne niż w opisie i na zdjęciach ;D ot zakupy 11.11

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

Pytanie z innej beczki, czym śledzicie przesyłki?
Co gdy numer się nie zgadza?

Haaa kupiłem ostatnio szkło na fona, przyszło chyba inne niż w opisie i na zdjęciach ;D ot zakupy 11.11

- Tapatalk
 

 

Alipaczka, Cainiao, 17Track, Emonitoring, Sinotrans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 11:51, zyrafu napisał:

Dziś takie coś mi się rzuciło: 
https://www.indiegogo.com/projects/ikko-itm05-music-patch-the-most-portable-hifi-amp/x/22208642#/

 

Całkiem sensownie to wygląda, dwa wyjścia 3.5 i 2.5, Ikko to firma, której słuchawki były raczej (mocno) chwalone. Ciekawe jak zagra, na swojej grafice rozstawiają po kątach DragonFly'e i Mojo Chordy ;) . No i trzeba przyznać, że pomysł fajny: taki dodatkowy garb do dużo bardziej mnie przekonuje, niż podłączanie przejściówek, ponadto po podłączeniu można telefon normalnie ładować.

Z pierwszych testów wynika, że ma pewne problemy. Bardzo duży roll off na basie i wysokich oraz nie posiada trybu standby przez co zżera baterie nawet jak słuchawki są odłączone i nic nie jest odtwarzane na telefonie. 

 

Edit. Skontaktowałem się z ikko w sprawie roll offu i potwierdzają problem z testowanymi egzemplarzami. W finalnej wersji napięcie wyjściowe ma być ograniczone do 2.1V i problem nie będzie występował.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wisting napisał:

Dla przypomnienia jak to wygląda z drugiej strony

Ale to już było :)

Ja wszystkie zamówienia z 11.11 miałem max 17 dni

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły moje self-świąteczne zakupy LZ A6 mini i UrbanFun ISS014.

. LZ ma fatalny kabel i cieżko usadowić je wygodnie w uszach z racji tego, że należą raczej do dużych doków. Z wad w dźwieku, to czasem ma się wrażenie, ze osobno gra tweeter, a osobno sobie bas, tipsy JVC SD trochę pomagają przeciwdziałać w tej materii. 

.. UF jak na razie są na pewno wiele wygodniejsze niż Blon - perfect fit, jak dla mnie. Z marszu jednak nie grają lepiej niż Blony, ale może się jeszcze deklarowany berylowy dynamik wygrzeje. 

 

* LZ na czarnym filtrze ma najlepszy w mojej opinii piezo z tego co słyszalem do tej pory w  innych dokach. - Nie robi rzeczy złych.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ dużo zyskują po wygrzaniu - całość robi się znacznie bardziej spójna i schodzi nadmierne przyciemnienie na dole. Ale dalej preferuję czerwone filtry, bo na czarnych jest trochę za duże V.

A kabel mi akurat bardzo leży, bo dobrze trzyma te duże doki na miejscu i ani razu nie miałem potrzeby ich poprawiania. Do tego ma bardzo znikomy efekt mikrofonowy i się nie plącze.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos berylu... UrbanFun ISS014, Shozy Form 1.1, Aune E1, Dunu Titan 6, Periodic Be - wszedzie mowa o berylu.

Czy ktores z nich sa tylko powlekane, a ktores 100% beryl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wiatrak napisał:

A propos berylu... UrbanFun ISS014, Shozy Form 1.1, Aune E1, Dunu Titan 6, Periodic Be - wszedzie mowa o berylu.

Czy ktores z nich sa tylko powlekane, a ktores 100% beryl ?

Ze 100% berylu raczej nie zrobisz membran, bo nie dałbyś rady ich wprawić w ruch. To chodzi o napylenie warstwy w celu usztywnienia membran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności