Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też już przyszły ...
 
t4.thumb.jpg.32dc20e1ee90abffd734895a22553821.jpg
 
...ale BLONów jak nie było, tak nie ma .
U mnie blony w ogóle porażka.
11.11 zakup, 12 wysłane i to jest ostatni status w systemie.
Chyba nie dotrą.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie blony w ogóle porażka.
11.11 zakup, 12 wysłane i to jest ostatni status w systemie.
Chyba nie dotrą.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Luuuz, co 2-3 rzecz z chin tak ma szczególnie tania.
Dobrze byś dostał poprawny numer nadania jeszcze ale i bez tego dojdą tylko zapomnisz ;D
Chiny maja jeden aspekt nie do przebicia maja większy asortyment niż allegro.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wfmsiekierka napisał:

US $39.99 20%OFF | JadeAudio (FiiO) EA3 radio hifi 1BA (Knowles) + 1 dynamiczne hybrydowe słuchawki IEM z 0.78 2 pinami odłączane kable z głęboki bas
https://s.click.aliexpress.com/e/lcLvOkluJdd03d6927fad793e03b788a05c0fe39b.jpg

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba nie ten wątek, było już o nich nawet ktoś kupił je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Z czasem było ciężko, dopiero na koniec dnia udało się podłączyć do DAP'a. Wrażenia prosto z pudełka, na stockowym kablu, więc z ostateczną opinią bym się wstrzymał przynajmniej do wygrzania. Ze spraw organoleptycznych - wykonanie na dobrym, a nawet bardzo dobrym poziomie, nie ma się do czego przyczepić. Etui bardzo fajne, robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż w droższych Fiio czy Dunu.Może nawet wykonane z prawdziwiej skóry? Takie sprawia wrażenie. Słuchawki lekkie, nie czuje się w uszach. Z wypróbowanych tipsów na razie najlepiej z Symbio, spiralki niestety poległy. Izolacja na przyzwoitym poziomie. To, co zauważa się. zraz po podłączeniu to szeroka scena, na pewno szersza niż w T2. Dołu zdecydowanie więcej, bas jest szybki i przyjemny. Średnica fajnie ukazana, wyraźna, taka napowietrzona i miejscami lekko agresywna, jak lubię ;). Góra trochę wygładzona i nie narzucająca się. Raczej naturalna., momentami jednak może przydałoby się więcej blasku, ale to już co kto lubi. Talerze mogłyby wybrzmiewać trochę dłużej. T4 nie sybilizują.

Teraz dam im się powygrzewać, a później znów posłucham i napiszę czy coś się zmieniło. Na ten moment mogę powiedzieć, że cena jaką przyszło za nie zapłacić w pierwszym rzucie była więcej niż okazyjna.Spokojnie mogą startować ze słuchawkami za 200$, a może i więcej. W przyszłym tygodniu porównam sobie z ciekawości z Blonami, bo w końcu też będę miał ;) Byłem chyba jedną z 3 osób z forum, które ich jeszcze nie kupiły ;).

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam Blon'ów, więc jestem 4 na forum 😉

Właśnie T4 pojawiły się na Ali za 89$, może też je obadam. Chociaż bardziej czekam na KBEAR Diamond i1 i Moondrop Starfield, ale żadnych Tin'ów nie miałem do tej pory i może watro to zmienić.

Hej @ryankgb - zawalczysz coś w AK o rabat na T4?

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

No ja mam problem z dopasowaniem nakładek :( Najlepiej na piankach, ale te załączone trochę za małe. @tommir jakich Symbio używasz? Silikony czy hybrydy? 

Używam hybryd, akurat idealnie wpasowują mi się w kanał. Z doborem tipsów do T4 też miałem problem, żaden z najczęstszych typów się nie sprawdził. Symbio do tej pory używałem może z dwiema parami słuchawek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o T4, to w pełni zgadzam się z opinią @tommir , choć dla mnie bas mógłby być nieco bardziej zaznaczony, a brzmienie nieco cieplejsze. Mimo tych drobnych uwag, T4 są warte swojej ceny i napewno brałbym je zamiast T3 (naprawdę warto dopłacić te kilkadziesiąt zł do najnowszego modelu)

 

Tak na marginesie. Mimo że, T4 to bardzo dobre słuchawki, nadal wolę moje Takstary PRO82 z własnoręcznie zrobionym kabelkiem (oryginalny kabel to hovno) i tak wiem, że to słuchawki wokółuszne :).

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, e1mo napisał:

Jeśli chodzi o T4, to w pełni zgadzam się z opinią @tommir , choć dla mnie bas mógłby być nieco bardziej zaznaczony, a brzmienie nieco cieplejsze.

Fakt, Tin Hifi nigdy ciepłe  nie były, choć i tak jest poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tommir napisał:

Fakt, Tin Hifi nigdy ciepłe  nie były, choć i tak jest poprawa.

To prawda. Moim zdaniem, dźwięk w T4 jest bardziej spójny i płynny (w stosunku do np. T3), nie ma też pogłosowości (która nieco przeszkadzała mi w T2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, może komuś uda się porównać. Ja, niestety, nie miałem Springów. Tymczasem eksperymentów ciąg dalszy. Zmiana kabla na balans od Fiio. W efekcie trochę upodobniły się... fo Fiio. Poprawiła się średnica, nieco wygładziła, soprany wydają si.ę teraz lepiej rozciągnięte i podane w większej ilości, mają więcej powietrza. Nie są męczące i nie ma sybilizacji.

Minus dla Tinów za wykonanie końcówek kabla, trzeba się naprawdę postarać by wyciągnąć je z gniazda słuchawek. Później może się wyrobią, ale na razie jest kiepsko.

Nie wiem czy to poprzez zwiększenie ilości góry, ale wydaje się też jakby basu ubyło, niewiele ale jednak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany podłączyłem T4 przez oryginalny kabelek od Vsonic, Bas stał się nieco bardziej masywny, a góra odrobinę bardziej miękka, całość sprawia wrażenie lekkiego spowolnienia, ale nie przymulenia. Fajna opcja jeśli chcemy uzyskać trochę bardziej relaksacyjne brzmienie ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów wiecej o NX7 Pro z mojej amatorskiej, niedzielnej, ale już dalszej perspektywy:

 

Nicehck NX7 Pro to doki, które mają pewną tendencję do konturowości w dźwieku, głównie przez zastosowanie piezoelektrycznego drivera wyraźnie narzucającgo swój charakter, ale nie tylko, ogólnie są szybkie i precyzyjne przez ilość zastosowanych driverów, trójdrożną zwrotnicę i budowę. Jeśli chodzi o podobieństwo to przypominają wyraźne IMR R2, czyli "charakter" z dobrym nasyceniem i barwą, bez oschłości R1 lub z niższej półki równie charakterne TRN V90, więc jeśli ktoś miał do czynienia z nimi, to odnajdzie ten rys i tutaj. Scena wydaje się dość rozległa, ale bez szczególnej głębi i nadzwyczajnej holografii, wyróżnia się natomiast koherencja, czyli spójność. Dobrze im robią tipsy JVC Spiral Dot, średnica wtedy zyskuje wytłuszczenia, a całość dodatkowego przyciemnienia, dzięki czemu aż tak szybko nie syci się ich dźwiekiem. W każdym razie nie jest to na pewno kierunek dla osob, które szukają rodzaju relaksujacej prezentacji. Nawet z tym "wytluszczeniem" są angażujące i pobudzające.

 

Szczegóły rozłożenia pasma: 

 

Wysokie tony maja podbity zakres 8khz przez co mogą być kapryśne, ale raczej rzadko przekraczają tę granicę, bardziej dominuje tutaj charakter drivera piezo, niż górka w tym miejscu. Na całe szczęście nie są to wysokie tony jasne, lecz naturalne, z dużą ilością kontroli, w efekcie podkreślające charakter i pewną zadziorność np. gitar 

Średnica to zakres, który jest regulowany filrami, na czerwonych jest to prezentacja z wysuniętym środkiem i bliskimi wokalami, na srebrnych jest dość szkicowo, ale zbalansowanie, a zielone to cofnięty środek, ale też najgładsza ogólna prezentacja. Klasycznie dla chinskiego strojenia wokale damskie są lepiej akcentowane, a męskie mniej. 

Bas jest w równowadze z masa i konturami. Zejście jest w porządku, nie ma braków, ale też nie jest wyolbrzymione. Wyższa część zakresu również jest zbalansowana i nie sprawia wrażenia zalewania środka. Ogólnie wybrzmiewanie jest nieco krótsze i niektóre utwory w których oczekiwane jest ociąganie brzmią przez to może zbyt szybko, jednak wystarczająca ilość masy sprawia że ta sytuacja nie jest zła. 

 

Wycenione są korzystnie, bo za ok 360 zł to dość dobry wybór, ale nie uniwersalny. Dla większości bezpieczniejsze będą np. Moondrop Kanas Pro. 

 

Edytowane przez requal
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że

 

 

 

No to czekamy na: "ciekawe zestawienie Spring 1 vs Tin hifi 4 bo to chyba podobna cena." 

 

 No dobra to jest ktoś z Warszawy to kupił T4? I chce się wymienić na odsłuch za spring 1?

 

 

[mention=25333]chico99[/mention] Znajdź mi chętnego na wymianę z Wawy default_wink.png

 

 

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Szybkie pytanie - czy osoby lubiące bas i rozrywkowe granie mają czego szukać w Tin T4??

Mają. Wczoraj wieczorem robiłem playlistę na Sylwestra i słuchałem muzyki współczesnej, tanecznej, itd. Jak w utworze jest bas, to łupnięcie jest konkretne! Ale trzeba dobrze dopasować tipsy. Chociaż one raczej grają po jasnej stronie, mają jak pisał @tommir podbitą średnicę. Ale górę delikatną, więc nie tną za bardzo po uszach. 

A na tym utworze od basu to mi plomby powyskakiwały :)

 

 

IMG_20191207_221926.jpg

 

Edit: Zmieniłem kabel stockowy, podpiąłem pod Hugo 2 i bas jest jeszcze mocniejszy. Może to kwestia wygrzania słuchawek, ale wygląda na to, że z każdą godziną grania jest coraz lepiej :) 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają. Wczoraj wieczorem robiłem playlistę na Sylwestra i słuchałem muzyki współczesnej, tanecznej, itd. Jak w utworze jest bas, to łupnięcie jest konkretne! Ale trzeba dobrze dopasować tipsy. Chociaż one raczej grają po jasnej stronie, mają jak pisał [mention=77945]tommir[/mention] podbitą średnicę. Ale górę delikatną, więc nie tną za bardzo po uszach. 
A na tym utworze od basu to mi plomby powyskakiwały
 
 
IMG_20191207_221926.thumb.jpg.d1af94984db3902f04a832121e6c4679.jpg
 
Edit: Zmieniłem kabel stockowy, podpiąłem pod Hugo 2 i bas jest jeszcze mocniejszy. Może to kwestia wygrzania słuchawek, ale wygląda na to, że z każdą godziną grania jest coraz lepiej  
To jest zx300 czy WM1a?
Jesteś z Waw?

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, The Grand Wazoo said:

Mają. Wczoraj wieczorem robiłem playlistę na Sylwestra i słuchałem muzyki współczesnej, tanecznej, itd. Jak w utworze jest bas, to łupnięcie jest konkretne! Ale trzeba dobrze dopasować tipsy. Chociaż one raczej grają po jasnej stronie, mają jak pisał @tommir podbitą średnicę. Ale górę delikatną, więc nie tną za bardzo po uszach. 

A na tym utworze od basu to mi plomby powyskakiwały :)

 

 

IMG_20191207_221926.jpg

 

Edit: Zmieniłem kabel stockowy, podpiąłem pod Hugo 2 i bas jest jeszcze mocniejszy. Może to kwestia wygrzania słuchawek, ale wygląda na to, że z każdą godziną grania jest coraz lepiej :) 

 

Playlista na Sylwestra, już? Jesteś niezły. Ja jeszcze na zeszłorocznego nie zrobiłem :)

A ten kawałek po daniu po garach, podciągnięciu jeszcze basów na iCan dosłownie mi go wywalił. iCAN się zresetował w ramach protestu :)

Poważnie. Aż myślałem, że coś zepsułem. Na szczęście restarcik i poszło w porządku. Normalnie Windowsy jakieś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Playlista na Sylwestra, już? Jesteś niezły. Ja jeszcze na zeszłorocznego nie zrobiłem
A ten kawałek po daniu po garach, podciągnięciu jeszcze basów na iCan dosłownie mi go wywalił. iCAN się zresetował w ramach protestu
Poważnie. Aż myślałem, że coś zepsułem. Na szczęście restarcik i poszło w porządku. Normalnie Windowsy jakieś.
 
Chyba żeśta basu w życiu nie słyszeli

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności