Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, piom napisał:

Pytanie mam bo kupiłem kabel NICEHCK C16-2 2pin do słuchawek fearless s6rui i pytanie zielonego czy ma znaczenie jak je wepne? W złączu mmcx nie ma tego problemu gdzie jest masa a gdzie sygnałowy pin... Prawo lewo to wiadomo...

 

A profil odcinka za usznego nie sugeruje jak wpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

in phase out of phase test

 

Dodane:

Zrobiłem małego moda na czerwonym filtrze Nicehck NX7 PRO, wepchnąłem tam piankę ze starych Sony Mh1c (można oczywiście wyciąć z jakiegoś opakowania np. po telefonie, ale zaufalem magii legendy) i jest sporo gładziej. To jakby co, pewno i tak g... będzie widać:

 

20191130_183915.jpg

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawa rzecz - dynamic DLC w sensownych pieniądzach:

https://www.audioreviews.org/kbear-diamond-i1-tuning/

https://www.head-fi.org/showcase/kbear-diamond-i1.24067/

Nadchodzą też nowe Moondrop Starfield (tanie Crescent i Spaceship są killerami w swojej cenie i mam do tej firmy 100% zaufanie), grać mają jak KXXS tylko za 110$:

https://www.head-fi.org/threads/moondrop-in-ear-monitors-impressions-thread.894139/page-279#post-15307731

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rozpakowałem wczoraj z nudów P4. Precyzja, rozdzielczość, scena, bas. Mega zbalansowane iemy, do tego super wygodne. Nie zaszkodzi nieco ciepła po stronie źródła, bo wyższa średnica jest wyeksponowana, jednak bez żadnych sybilantów. Bas również zyskuje z mocniejszym źródłem.

Bardzo uniwersalne. Będziecie Państwo zadowoleni.

 

 

 

 

 

 

591923cbc618126814eea95b2a845f2d.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rozpakowałem wczoraj z nudów P4. Precyzja, rozdzielczość, scena, bas. Mega zbalansowane iemy, do tego super wygodne. Nie zaszkodzi nieco ciepła po stronie źródła, bo wyższa średnica jest wyeksponowana, jednak bez żadnych sybilantów. Bas również zyskuje z mocniejszym źródłem.
Bardzo uniwersalne. Będziecie Państwo zadowoleni.
 
 
 
 
 
 
591923cbc618126814eea95b2a845f2d.jpg
A jak z samego sony ida?

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, retter napisał:

A jak z samego sony ida?

- Tapatalk
 

 

Z samego Sony mniej subbasu, oddala się nieco średnica i ogólnie mam wrażenie, że gorsza dynamika. Jest dobrze, ale czuć różnicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem już elektrostatów, to czas na magnetostatyczne przetworniki w Soranikach (BMT i ION4). Wrażenie robi szczególnie ION4 (tworzą genialną scenę, jak o wiele droższe słuchawki), ale i tańszy BMT (białe) prezentują się bardzo dobrze.

 

Soranik.jpg

 

BTW. Wkrótce mogą trafić oficjalnie do sprzedaży w Polsce.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czarodziejnocy napisał:

Hej, przejmowalibyście się tego typu wadami czy są one dla Was akceptowalne? Linsoul - Shozy Form 1.1

 

Dla mnie byłaby to pomijalna sprawa.

Chyba, że chcesz się czepiać i jak napisał siekierka, robić zamieszanie.

Tym bardziej, że to iemy za kilkadziesiąt $ ...

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może napisać żeby Ci oddali z kilka dolców albo dali bonus na kolejne zakupy.

Nawet jak nie dadzą to zwróć im uwagę że m to wstyd. No bo jak wystawisz w komis to też nieciekawie dla kolejnego kupującego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugi tydzień lecą z Singapuru :( Warto jest czekać @tommir

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Moje drugi tydzień lecą z Singapuru :( Warto jest czekać @tommir

Jeszcze nie wiem ;) Zarobiony trochę jestem w pracy, tylko fotki zrobiłem. Dam znać później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam na pierwsze wrażenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności