Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki znane - he-400i - ale źródło i cena pasują do tematu:

https://detail.tmall.com/item.htm?spm=a220m.1000858.1000725.1.70f65761pt7SBB&id=40734665027&skuId=66283691263&user_id=92440211&cat_id=2&is_b=1&rn=4faccbe6921d046e79d7a1a54361906d

Czyli 400i z Taobao. Myślicie, że gra warta świeczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na moje Spring 1, a tu Black Friday się zbliża i zastanawiam się, czy czegoś nie dokupić. Szukam upgrade'u w stosunku do moich Creative Aurvana Trio, w koszyku mam na razie:

- Shozy Form 1.1

- CCA C16

- CCA C12

- TRN BA5

 

Warto któreś? Czy może nie bawić się w "okazje" chi-fi i kupić coś w stylu Fiio FH-5 lub FA7? Też za mną chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zyrafu napisał:

Wciąż czekam na moje Spring 1, a tu Black Friday się zbliża i zastanawiam się, czy czegoś nie dokupić. Szukam upgrade'u w stosunku do moich Creative Aurvana Trio, w koszyku mam na razie:

- Shozy Form 1.1

- CCA C16

- CCA C12

- TRN BA5

 

Warto któreś? Czy może nie bawić się w "okazje" chi-fi i kupić coś w stylu Fiio FH-5 lub FA7? Też za mną chodzą...

Z podanych słyszałem (posiadam) Shozy 1.1 i muszę powiedzieć, że mi bardziej podchodzą od nowych IEMow Fiio, fh5 i FH7. Ale to moje doznania. Dołożyłbym jeszcze jakieś jednoprzetwornikowe - Blon BL-03 lub Tin T4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zyrafu napisał:

Wciąż czekam na moje Spring 1, a tu Black Friday się zbliża i zastanawiam się, czy czegoś nie dokupić. Szukam upgrade'u w stosunku do moich Creative Aurvana Trio, w koszyku mam na razie:

- Shozy Form 1.1

- CCA C16

- CCA C12

- TRN BA5

 

Warto któreś? Czy może nie bawić się w "okazje" chi-fi i kupić coś w stylu Fiio FH-5 lub FA7? Też za mną chodzą...

 

Stronę wcześniej było kilka słów ode mnie, w skrócie:

- detale, szczegółowość - BQEYZ Spring 1(np. TOOL, Muse, OST Incepcja i Interstellar)

- muzykalność, fun i radość ze słuchania muzyki - Shozy Form 1.1 (np. Machine Head, Slipknot, Rage Against the Machine i pokrewne)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Shozy Form 1.1 (np. Machine Head, Slipknot, Rage Against the Machine i pokrewne)

Naprawdę tak fajnie nadają się do cięższego rocka? Właśnie szukam czegoś dobrze grającego przesterowane gitary... Może się skuszę na Shozy w takim razie, w Black Friday do wyjęcia za ~$66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zyrafu napisał:

Naprawdę tak fajnie nadają się do cięższego rocka? Właśnie szukam czegoś dobrze grającego przesterowane gitary... Może się skuszę na Shozy w takim razie, w Black Friday do wyjęcia za ~$66

 

Oj nadają się, nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inszy napisał:

A ja na LZ A6 Mini.

Ja tak samo. Dobra cena u Nicehck. 

Wykres tych słuchawek nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Methuselah napisał:

Czas sprawdzić, co potrafi pojedyncza armatura Soniona :D

 

TP Audio Aurora.jpg

 

PS. Też myślę na LZ HiFi A6mini z Penona :D 

Co to takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie NiceHCK NX7 PRO. Słucham na srebrnym filtrze, z trochę innego źródła niż zwykle, ale zapowiada się bardzo dobrze i chyba zostaną na dłużej.  Góra nie drażni, chociaż ńa wykresie jest wybita w górę. Trochę przypominają TRN V90 z luznych skojarzeń, tylko z szybszym wybrzmiewaniem.

 

Edit: Już córa oddała telefon ☎. Wrzuciłem zielone filtry i SpiralDoty, tamten grajek ma roll-offa jednak. Na E1dzie peak trochę się odznacza. Zobaczymy jak się wygrzeją.20191129_204603.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszła nocka, parę kombinacji z filtrami w NX7 PRO i jest dobrze. Trochę się wygrzały, bo srebrne (zbalansowane) filtry i tipy SD, na które się krzywilem na LG wczoraj, dziś są w pełni satysfakcjonujace. Także warto wziąć pod uwagę.

 

A dla zachęty dwa wykresy:

10315996.jpg

H051e1afb87534dad803477ca18fa2450i.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piom napisał:

Pytanie mam bo kupiłem kabel NICEHCK C16-2 2pin do słuchawek fearless s6rui i pytanie zielonego czy ma znaczenie jak je wepne? W złączu mmcx nie ma tego problemu gdzie jest masa a gdzie sygnałowy pin... Prawo lewo to wiadomo... 

 

 Przyjrzyj się czy nie ma nigdzie symbolu - lub + na wtyczce. Jeśli chodzi o słuchawkę, to "-" jest od czoła, czyli jak masz założone słuchawki od frontu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności