Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Podaj link, chętnie poczytam. 

 

Np. tutaj

 

Swoją drogą posiada ktoś LZ A6 MINI? Na Black Friday ma być cena poniżej 80 USD. Na penonaudio już obecnie w promo za 90 usd. Sporo poniżej Spring 1.

Edytowane przez czarodziejnocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, czarodziejnocy napisał:

 

Np. tutaj

 

Swoją drogą posiada ktoś LZ A6 MINI? Na Black Friday ma być cena poniżej 80 USD. Na penonaudio już obecnie w promo za 90 usd. Sporo poniżej Spring 1.

 

Z tym wątkiem to na bieżąco jestem :P myślałem że coś więcej jest na ten temat, może porównanie do kabla 16 core Nicehck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł pan listonosz, niestety w dniu (oraz tygodniu) największej dostawy moja nie-żona musiała zostać w domu na zwolnieniu. Widziałem jej oczy gdy listonosz wręczył mi 2 paczki i powiedział, że 3ciej nie dał rady przynieść z poczty i muszę sam iść po nią. Wzrok zabijał. Po tym było tylko gorzej jak powiedziałem jej, że w paczce na poczcie jest parasol wyglądający jak miecz samurajski 😂🤣

Enyłej, wracając do tematu słuchawek. Listonosz przyniósł TFZ King Edition 2019 oraz Shozy Form 1.1. Te pierwsze będą przekazane jako prezent przyjacielowi bo mi nie podeszły. Straszna V. Shozy z drugiej strony ładnie grają. Fajny szybki bas (przetwornik Be), iskierki na górze i czysto po środku. So far kocham.

 

image.png

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jot R napisał:

 A od jakiej kwoty zaczynają się lepsze kabelki? Zupełnie nie jestem zorientowany w temacie kabli więc na razie szukam w ciemno.

Zdefiniuj lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób chyba już powinno mieć swoje Tin T4. Mój numer w okolicy 1400 ma od 2 dni w trackingu Held by Custom, także pewnie poczekam teraz na pisemko.

Edytowane przez czarodziejnocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, czarodziejnocy napisał:

Parę osób chyba już powinno mieć swoje Tin T4. Mój numer w okolicy 1400 ma od 2 dni w trackingu Held by Custom, także pewnie poczekam teraz na pisemko.

Mój plus inne rzeczy z Linsoul lecą od wczoraj samolotem. Mój numer 153 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka od Linsoul rano trafiła na cło DHL w Warszawie. Dostali dokumenty, czekam na naliczenie opłat. Swoją drogą nie warto u nich brać szybkiej przesyłki, jak widać. Sporo ludzi na świecie, którzy wybrali darmową przesyłkę, od kliku dni cieszy się T4. Numer 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

Przyszedł pan listonosz, niestety w dniu (oraz tygodniu) największej dostawy moja nie-żona musiała zostać w domu na zwolnieniu. Widziałem jej oczy gdy listonosz wręczył mi 2 paczki i powiedział, że 3ciej nie dał rady przynieść z poczty i muszę sam iść po nią. Wzrok zabijał. Po tym było tylko gorzej jak powiedziałem jej, że w paczce na poczcie jest parasol wyglądający jak miecz samurajski 😂🤣

Enyłej, wracając do tematu słuchawek. Listonosz przyniósł TFZ King Edition 2019 oraz Shozy Form 1.1. Te pierwsze będą przekazane jako prezent przyjacielowi bo mi nie podeszły. Straszna V. Shozy z drugiej strony ładnie grają. Fajny szybki bas (przetwornik Be), iskierki na górze i czysto po środku. So far kocham.

 

image.png

 

Ja ustawiłem dostawę do pracy, tak na wszelki wypadek 😉

Wczoraj dostałem Shozy Form 1.1 i właśnie zmieniłem obiekt mojej miłości ze Spring 1 na Form 1.1. Jest może mniej detalicznie i analitycznie, mniejsza scena i gorsza separacja (słychać różnice, ale dramatycznej przepaści nie ma), za to jest:

• bas, przepraszam BAS - taki jak lubię, dużo, mocno, z dobrym je.bnięciem,

• góra gładka, ktoś pewnie powie że są sybilanty, a ja się upieram przy swoim - jeśli coś zakłuje to jest to wina masteringu, nie słuchawek,

• środek czyściutki,

• wygoda - masakra, w ogóle nie czuć że są w uszach,

• plastikowa obudowa w okresie zimowym dużo przyjemniejsza od metalowej, 

• grają mega muzykalnie, wesoło, ale tak z umiarem bez wpadania w przesadę, aż nie chce się ich z uszu wyjmować.

Jeszcze trochę ich posłucham, posprawdzam, porównam, ale możliwe że Spring 1 na PT wylądują.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, all999 napisał:
26 minut temu, The Grand Wazoo napisał:
U mnie cisza. Nie mam nr przesyłki, dwa razy pisałem i nic emoji20.png 

Sprawdzałeś na swoim koncie Indiegogo? Tam powinien być numer paczki.

No właśnie nie ma. Shipping Information 4PX i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

No właśnie nie ma. Shipping Information 4PX i nic więcej. 

Czyli jeszcze nie ma listu przewozowego na twój perk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nr 153 i 21 dopiero przygotowywali a wczoraj wyleciały z Singapuru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Ja ustawiłem dostawę do pracy, tak na wszelki wypadek 😉

Wczoraj dostałem Shozy Form 1.1 i właśnie zmieniłem obiekt mojej miłości ze Spring 1 na Form 1.1. Jest może mniej detalicznie i analitycznie, mniejsza scena i gorsza separacja (słychać różnice, ale dramatycznej przepaści nie ma), za to jest:

• bas, przepraszam BAS - taki jak lubię, dużo, mocno, z dobrym je.bnięciem,

• góra gładka, ktoś pewnie powie że są sybilanty, a ja się upieram przy swoim - jeśli coś zakłuje to jest to wina masteringu, nie słuchawek,

• środek czyściutki,

• wygoda - masakra, w ogóle nie czuć że są w uszach,

• plastikowa obudowa w okresie zimowym dużo przyjemniejsza od metalowej, 

• grają mega muzykalnie, wesoło, ale tak z umiarem bez wpadania w przesadę, aż nie chce się ich z uszu wyjmować.

Jeszcze trochę ich posłucham, posprawdzam, porównam, ale możliwe że Spring 1 na PT wylądują.

 

Ja pracuje z domu. Czekam na opcję wysyłki do paczkomatów z Ali.

 

Co do Twojego opisu Form1.1 - ładniej trochę to ubrałeś, ale dokładnie tak jest. Za 70$ jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności