Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Wisting napisał:

Ciekawe najdroższe słuchawki z Chin:

Effect Audio King Arthur - 16 przetworników, cena 6999 USD

https://www.effectaudio.com/earphones/king-arthur.html

 

IEM Specifications

- 16 Precision Balanced Armature Drivers
- 2 Low, 7 Mid, 7 High
- 9-Way Crossover
- Sensitivity 117db @ 1kHz @1mw
- FR: 10Hz-40kHz
- Impedance: 10 Ω @ 1kHz
- Penta-Bores
- 5 Convertible Faceplates

web_product_page_main.jpg

 

W zasadzie to z Singapuru, a stworzone przez Empire Ears ze Stanów :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wisting napisał:

Się śmiejcie. Niemniej jakby Azja, a wątku Ciekawe słuchawki z Singapuru nie ma :)

all999 tak często słuchawki zmienia, że pewnie zaraz kupi :P

 

Caliburn, czyli kabelek do King Arthur, z pewnością jest zrobiony w Singapurze. Same doki pewnie jednak w Norcross i raczej pod wątek bym ich nie podpinał.

 

W Singapurze nie brakuje ciekawych marek słuchawkowych. Jomo Audio i nowy twór Josepha, czyli MMR oraz Nocturnal Audio mogą za przykład posłużyć.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wisting napisał:

No to prośba do moderatorów coby wyczyścili wątek. Ale same słuchawki to musi być jazda. Ja tylko jestem ciekaw jak to zestrojono.

 

E tam, ciekawostka po prostu, nie ma czego usuwać. Tu już o nich napisano co nieco:

https://headfonics.com/2019/11/effect-audio-king-arthur-first-contact/

https://www.headfonia.com/effect-audio-king-arthur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po entuzjastycznych wypowiedziach na forum i pozytywnej recenzji Porta.fi zamówiłem sobie na początku listopada BQEYZ Spring 1 z oficjalnego sklepu BQEYZ na aliexpress. Chętnie już bym ich posłuchał, ale tracking pokazuje, że od 12 listopada utknęły w Liège w Belgii po odprawie celnej. Minęło ponad 10 dni i nic się nie zmienia. Belgowie nie potrafią pomóc (dzwoniłem tam), radzą sprawdzić u przewoźników; Poczta Polska nie ma przesyłki w systemie, a sklep BQEYZ niby pomaga, ale z tego co się zorientowałem, nie bardzo mają wpływ na to, co się dzieje z przesyłką.

Pytanie do kolegów bardziej doświadczonych w zakupach na ali: czy to jest normalne, że status przesyłki po przylocie do Europy nie zmienia się tak długo? Czy zdarzyło Wam się, że paczka nie dotarła?

Przepraszam, że pytam o sprawy przesyłki w temacie o słuchawkach; w ramach pokuty obiecuję podzielić się wrażeniami odsłuchowymi, jak już do mnie dotrą (o ile dotrą...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zyrafu napisał:

Po entuzjastycznych wypowiedziach na forum i pozytywnej recenzji Porta.fi zamówiłem sobie na początku listopada BQEYZ Spring 1 z oficjalnego sklepu BQEYZ na aliexpress. Chętnie już bym ich posłuchał, ale tracking pokazuje, że od 12 listopada utknęły w Liège w Belgii po odprawie celnej. Minęło ponad 10 dni i nic się nie zmienia. Belgowie nie potrafią pomóc (dzwoniłem tam), radzą sprawdzić u przewoźników; Poczta Polska nie ma przesyłki w systemie, a sklep BQEYZ niby pomaga, ale z tego co się zorientowałem, nie bardzo mają wpływ na to, co się dzieje z przesyłką.

Pytanie do kolegów bardziej doświadczonych w zakupach na ali: czy to jest normalne, że status przesyłki po przylocie do Europy nie zmienia się tak długo? Czy zdarzyło Wam się, że paczka nie dotarła?

Przepraszam, że pytam o sprawy przesyłki w temacie o słuchawkach; w ramach pokuty obiecuję podzielić się wrażeniami odsłuchowymi, jak już do mnie dotrą (o ile dotrą...)

 

Czasami paczki bardzo długo gdzieś tkwią (szczególnie teraz ze względu na 11.11 i OGROM paczek), aż nagle pojawia się powiadomienie z Poczty Polskiej, że Kurier48 zmierza do domu by zapukać do drzwi :D 

Nie martwiłbym się, nie dzwoniłbym. Dotrą, a jeśli naprawdę się gdzieś zgubiły to dostaniesz refund albo wyślą kolejne :P Aliexpress jest bezpieczniejsze niż Allegro.

Podrzuć mi na PW z ciekawości numer trackingowy, może coś odkopię po numerze ciekawego którymś z trackingów :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 7 przesyłek z 11-11 rozrzucono po całej Polsce: Łódź, Rzeszów, Wrocław, Zabrze, Bydgoszcz, Komorniki, Warszawa. W poniedziałek lub wtorek powinny być u mnie.

Ale najbardziej czekam na przesyłkę z Linsoula z T4 i innymi rzeczami

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jaro54 napisał:

Moje 7 przesyłek z 11-11 rozrzucono po całej Polsce: Łódź, Rzeszów, Wrocław, Zabrze, Bydgoszcz, Komorniki, Warszawa. W poniedziałek lub wtorek powinny być u mnie.

Ale najbardziej czekam na przesyłkę z Linsoula z T4 i innymi rzeczami

Ja już przestałem śledzić żeby się nie denerwować. Szczególnie T4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

Ja już przestałem śledzić żeby się nie denerwować. Szczególnie T4

Moje z kilkoma innym rzeczami już jadą do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj bo chcę abgrejdować  Senfery DT6. Który kabelek do nich będzie naj. Inaczej który z poniższych da najwyższą jakość dźwięku?

AK TRN T2 16 rdzeń

Yinyoo 2 rdzeń

TRN zrównoważony 8 rdzeń

Teraz w sumie mam ten i jest dobrze, ewidentnie lepiej niż na stoku:

TRN T1 złoto srebro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pierotero napisał:

Napisze tutaj bo chcę abgrejdować  Senfery DT6. Który kabelek do nich będzie naj. Inaczej który z poniższych da najwyższą jakość dźwięku?

AK TRN T2 16 rdzeń

Yinyoo 2 rdzeń

TRN zrównoważony 8 rdzeń

Teraz w sumie mam ten i jest dobrze, ewidentnie lepiej niż na stoku:

TRN T1 złoto srebro

T1 vs T2: T2 nie koloryzuje i dźwięk jest gładszy, dobry dla szalejacej góry. Lepiej od T2 to ten Yinyoo 16 core
https://s.click.aliexpress.com/e/UbfJPB9Ix

Dźwięk z Yinyoo jest bardziej transparentny i błyszczący. 

Jego cena na black friday będzie bardzo dobra. 

Jak zawsze najważniejsza jest ogólna synergia, a to wymaga trochę umiejętności oceny tego co potrzeba żeby było lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kampanii Tin HiFi na Indiegogo dodali kabelek za 15$. Ponoć wart więcej niż cena wyjściowa, czyli 30$. Można wybrać rodzaj wtyku i złącz.


https://www.indiegogo.com/projects/tin-hifi-t4-in-ear-monitor-earphones/x/22648878#/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na head-fi chwalą bardzo także kabel dołączany do słuchawek FAAEAL Hibiscus. Spokojnie można go dostać oddzielnie na Ali. Cena to kilkanaście USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czarodziejnocy napisał:

Na head-fi chwalą bardzo także kabel dołączany do słuchawek FAAEAL Hibiscus. Spokojnie można go dostać oddzielnie na Ali. Cena to kilkanaście USD.

Szkoda, że tylko 3.5mm 2pin. Mam go w koszyku.

66,43 zł  6%OFF | FAAEAL 4 rdzeń wysokiej czystości miedź 3.5mm pozłacany ulepszony kabel do słuchawek ze złączem 2Pin do TFZ/Kinera/TRN/KZ ZST/FAAEAL
https://s.click.aliexpress.com/e/dTs5Zv6g7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kampanii Tin HiFi na Indiegogo dodali kabelek za 15$. Ponoć wart więcej niż cena wyjściowa, czyli 30$. Można wybrać rodzaj wtyku i złącz.


https://www.indiegogo.com/projects/tin-hifi-t4-in-ear-monitor-earphones/x/22648878#/

No właśnie, warto? Kabelek widzę jest chwalony, tylko czy realnie wart jest 30 USD. Ciekawe też jak wypada vs trn lub yinyoo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, warto? Kabelek widzę jest chwalony, tylko czy realnie wart jest 30 USD. Ciekawe też jak wypada vs trn lub yinyoo.
Wiem tyle co Ty. Tyle tylko, że teraz jest za 15. Tyle mogę zaryzykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:

Wiem tyle co Ty. Tyle tylko, że teraz jest za 15. Tyle mogę zaryzykować :)Możesz wybrać przecież i wtyk i złącza.
 

@czarodziejnocy potem napisał o kablu FAAEAL, to inny niż ten TIN HIFI i on nie ma opcji wyboru wtyku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarodziejnocy napisał:

Na head-fi chwalą bardzo także kabel dołączany do słuchawek FAAEAL Hibiscus. Spokojnie można go dostać oddzielnie na Ali. Cena to kilkanaście USD.

Podaj link, chętnie poczytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, all999 napisał:

W kampanii Tin HiFi na Indiegogo dodali kabelek za 15$. Ponoć wart więcej niż cena wyjściowa, czyli 30$. Można wybrać rodzaj wtyku i złącz.


https://www.indiegogo.com/projects/tin-hifi-t4-in-ear-monitor-earphones/x/22648878#/

Dostałem ten kabelek z T3 i nie jest on jakoś wybitny. W tej cenie w BF można dostać lepsze kabelki od Yinyoo. Poza tym jest jakościowo jest tak sobie (w moim egzemplarzu, po kilku miesiącach, zaczął przerywać wtyk :().

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności