Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tommir napisał:

Tak, ale tutaj najpierw przyznali rabat, później ktoś dokonał zakupu w dobrej wierze, a następnie transakcja nie dochodzi do skutku. Można polemizować. Co innego gdyby przez pomyłkę wystawili coś w zdecydowanie niższej cenie. Ale też był taki przypadek, że sklep zrealizował taką transakcję.

Ja bym odpowiedział "Well Yes, But Actually No". Przy składaniu zamówienia jest wyraźnie napisane kupon 20$, a nie 40$ albo 2x 20$. Tak więc, sklep ma prawo nie uznać drugiego kodu. Czy tak zrobi? Nie wiem (choć wydaje mi się, że uzna te kody), tak czy inaczej, zawsze uważałem (i nadal uważam), że wykorzystywanie czyiś pomyłek jest nie w porządku.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

Do mnie też dzisiaj mają dotrzeć, w doręczeniu są aktualnie :D

 

Mam od niecałego tygodnia i już w pierwszej chwili coś mi nie grało, bo są dobrze zestrojone, świetnie wykonane, mają całkiem dobry kabel i estetyczne pudełko. Patrzę na markę i myślę: "coś tu jest mocno nie tak :D". Powinieneś być zadowolony. Ze mną pewnie zostaną na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Methuselah napisał:

 

Mam od niecałego tygodnia i już w pierwszej chwili coś mi nie grało, bo są dobrze zestrojone, świetnie wykonane, mają całkiem dobry kabel i estetyczne pudełko. Patrzę na markę i myślę: "coś tu jest mocno nie tak :D". Powinieneś być zadowolony. Ze mną pewnie zostaną na jakiś czas.

 

Jestem zaskoczony, że je chwalisz bo pamiętam Twój hejt na chi-fi :D To mnie napawa optymizmem bo sceptycznie podszedłem do ich zakupu, a teraz nie mogę się ich doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ryankgb napisał:

Jestem zaskoczony, że je chwalisz bo pamiętam Twój hejt na chi-fi :D To mnie napawa optymizmem bo sceptycznie podszedłem do ich zakupu, a teraz nie mogę się ich doczekać :D

 

Hejt na Chi-Fi? Nic z tych rzeczy, a co więcej - sam mocno promuję. Po prostu nie znoszę KZ, TRN i innego shitu, który nie jest strojony. Ludzie z BQEYZ to jednak zupełnie inna grupa z tego co widzę. Dość wolno pracują nad nowymi modelami (dwie/trzy propozycje na rok, a nie tydzień), stroją przyzwoicie, całkiem dobre przetworniki.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Hejt na Chi-Fi? Nic z tych rzeczy, a co więcej - sam mocno promuję. Po prostu nie znoszę KZ, TRN i innego shitu, który nie jest strojony. Ludzie z BQEYZ to jednak zupełnie inna grupa z tego co widzę. Dość wolno pracują nad nowymi modelami (dwie/trzy propozycje na rok, a nie tydzień), stroją przyzwoicie, całkiem dobre przetworniki.

A jak to gra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, zOrg napisał:

A jak to gra?

 

Wyraźnie zaakcentowany dół, nie jest najbardziej zwarty, ale nie jest też rozlazły, a kontrola jest dobra. Fajny impakt, gdy trzeba, subbasu nie brakuje. Niższy środek nieco odsunięty, a wokale są wyraźnie wysunięte (sygnatura w kierunku "W") i potrafią brzmieć bezpośrednio, ale nie drażnią. Środek całkiem szczegółowy, ale naturalny. Góra spokojna w niższej części. Talerze nieco z tyłu, ale splash jest dobry, w czym zasługa akcentu w wyższym sopranie. Scena szeroka (naprawdę nieźle wypadają tu), z głębią ok. Wysokość nie robi wrażenia. Tak pokrótce. Całkiem spójne brzmienie, czego się nie spodziewałem.

 

PS. Przyszło mi do głowy, że to takie lepsze IMR-y R1 Zenith, ale bez filtrów dodatkowy, bo na standardzie grają więcej niż przyzwoicie :D 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

 

Wyraźnie zaakcentowany dół, nie jest najbardziej zwarty, ale nie jest też rozlazły, a kontrola jest dobra. Fajny impakt, gdy trzeba, subbasu nie brakuje. Niższy środek nieco odsunięty, a wokale są wyraźnie wysunięte (sygnatura w kierunku "W") i potrafią brzmieć bezpośrednio, ale nie drażnią. Środek całkiem szczegółowy, ale naturalny. Góra spokojna w niższej części. Talerze nieco z tyłu, ale splash jest dobry, w czym zasługa akcentu w wyższym sopranie. Scena szeroka (naprawdę nieźle wypadają tu), z głębią ok. Wysokość nie robi wrażenia. Tak pokrótce. Całkiem spójne brzmienie, czego się nie spodziewałem.

 

PS. Przyszło mi do głowy, że to takie lepsze IMR-y R1 Zenith, ale bez filtrów dodatkowy, bo na standardzie grają więcej niż przyzwoicie :D 

 

Miałeś rację... są świetne :D Nawet nic więcej nie potrzeba pisać, a grają świeżo z pudełka :D 

 

Ale moc to one lubią jak mało które... 

 

To wybrzmiewanie wokali i wysokich, gdzie w większości chińczyków kłuje w uszy, a tutaj wszystko wyciąga w górę i robią to tak dokładnie i precyzyjnie, że mógłbym słuchać samej góry i przeciąganych wokali. W niektórych słuchawkach w tych samych miejscach mówiłem sobie w myślach "no skończ już, proszę" :D 

 

Must have tego roku to Blon BL-03 i Spring 1. 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Methuselah napisał:

 

Mocy trochę potrzebują. Z pewnością nie jest to dobry wybór pod telefony.

 

Niezłe są, ale czy must have? Ciężko określić. Jest wiele świetnych doków do 150-200 USD.

 

Jeśli ktoś zawalczył z kuponami Ali + rabat od kolegi @ryankgb to cena była w okolicach 110 zielonych prezydentów. A za takie pieniądze to jednak must have. Ze mną zostają pewnie aż do Spring 2. Czy co tam innego majstry z BQEYZ wymyślą.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Methuselah napisał:

Wiedzą co robią i nie jest to kolejny KZ, TRN czy inny Senfer.

A DT6 słuchałeś? Dla mnie mobilnie (w połączeniu z LG V30) więcej nie potrzeba :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perul napisał:

 

A DT6 słuchałeś? Dla mnie mobilnie (w połączeniu z LG V30) więcej nie potrzeba :) .

 

Fakt, mnie też zaskoczyły pozytywnie :D Tylko mają dziwne te kopułki z tymi kierunkowymi tulejkami i ciężko mi je dobrze umieścić w uchu, seal cierpi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryankgb napisał:

 

Fakt, mnie też zaskoczyły pozytywnie :D Tylko mają dziwne te kopułki z tymi kierunkowymi tulejkami i ciężko mi je dobrze umieścić w uchu, seal cierpi :( 

Ja swoich słucham OTE i zamieniona lewa z prawą - w ten sposób to jedne z niewielu słuchawek w których mam naprawdę dobry seal. Oczywiście mam gumki S od KZ-tów, bo te fabryczne po jakimś czasie mocno podrażniają kanał (ale o dziwo seal jest na nich w miarę OK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

A DT6 słuchałeś? Dla mnie mobilnie (w połączeniu z LG V30) więcej nie potrzeba :) .

 

Nie wiem i raczej się nie dowiem. Senfer to według mnie okropny shit i z pewnością nie będą zapoznawał się z ich kolejnymi produktami po przygodach z dwoma modelami. Mogą mieć coś udanego (DT6 zapewne takie są), ale mi marka obrzydła.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

czy dostanę coś nausznego w Chinach bluetooth do 200$? Czy raczej w Polsce szukać? 

Interesuje mnie raczej energetyczne brzmienie moje typy u nas ( tylko z recenzji) 

focal listen

Ath sr50bt

Sony WH-H900N

 

Ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TinHiFi T4 plus reszta zakupów z Linsoul wczoraj wyleciały z Chin, nic tylko czekać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:
15 minut temu, Jaro54 napisał:
Moje TinHiFi T4 plus reszta zakupów z Linsoul wczoraj wyleciały z Chin, nic tylko czekać emoji4.png

A moje, nadane DHL nadal leżą w Linsoul.

A ja nadal nie mam numeru :( Wczoraj był mail z informacją, że pierwsze 800 niby wysłane i wszyscy powinni dostać numery listów. Napisałem do nich i na razie odpowiedzi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe najdroższe słuchawki z Chin:

Effect Audio King Arthur - 16 przetworników, cena 6999 USD

https://www.effectaudio.com/earphones/king-arthur.html

 

IEM Specifications

- 16 Precision Balanced Armature Drivers
- 2 Low, 7 Mid, 7 High
- 9-Way Crossover
- Sensitivity 117db @ 1kHz @1mw
- FR: 10Hz-40kHz
- Impedance: 10 Ω @ 1kHz
- Penta-Bores
- 5 Convertible Faceplates

web_product_page_main.jpg

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności