Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach powrotu do chińskich doków tańszych i droższych, takie coś wczoraj dojechało ;)

Ciekawiło mnie od jakiegoś czasu jak mogą zagrać i kiedy pojawiła się oferta od  @all999 nie mogłem przejść obojętnie.

Zagrały jak planary, co w zasadzie powinno być do przewidzenia, czyli nie męcząca maniera, bardziej punktowy bas itp.

To co jednocześnie rzuciło się w oczy to zapotrzebowanie na prąd. Tak, mała elektrownia mile widziana ;) Z telefonu raczej można zapomnieć, chyba że chcemy słuchać naprawdę w tle i koncentrować się na czymś innym. Z DAP'a już lepiej, ale głośność dochodzi do końca skali i jest po porostu w miarę głośno. Dopiero kabel zbalansowany robi swoje i wtedy brzmią jak powinny. Powyższe czyni jednak kabel stockowy w zasadzie nieużywalnym i to jest trochę bez sensu. Powinni dodać balans. Ze zwykłym to w zasadzie do słuchania stacjonarnego.

Są dość wrażliwe na dobór tipsów, u mnie żadne z silikonów nie podeszły, bas był słaby i brakowało wypełnienia. Dogadały się na razie tylko z piankami In Airs i Crystaline. Słuchałem krótko wiec na razie nie jestem wstanie powiedzieć więcej. Ogólnie jestem zadowolony i mimo pewnych braków dają jednak sporo przyjemności. W swoim przedziale cenowym bardzo dobra propozycja. Chętnie bym porównał do innych małych planarów, może będzie okazja. Zaczynam chyba producenta darzyć sympatią. Podobały mi się T2 (mimo również pewnych wad), teraz czekam jeszcze na T4.

p1b.jpg

Edytowane przez tommir
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpnąłem się na NiceHCK NX7 PRO, te filtry jednak mnie przekonały, w razie czego spróbuję tym razem wepchać piankę jakby góra szalała. 

Dostałem cenę 89USD powołując się na profil Jima z FB. 

Intuicja mi mówi, że warto. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu mail, m.in. z takim zapewnieniem: "We promise you will receive your order soon! We will update you the tracking number in 48 hours once we have shipped out your order". 

W tym mailu było więcej informacji, między innymi harmonogram wysyłek. Zamówienia o numerach 0-800 miały wyjść 16go, więc minęło już trochę ponad 48h. Ja mam numer 23.

 

Sprzedali do tej pory jakieś 4000 sztuk, więc mają tam teraz niezły młyn przy wysyłkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, all999 napisał:
6 godzin temu, Inszy napisał:
A ile miało być pierwotnie? 200 sztuk w tej cenie?

Mówili o 500 ale nieoficjalnie, poszło pewnie ponad 3,5k. Od jakiegoś czasu są w cenie 89$.

I niestety bez karty podarunkowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, e1mo napisał:

I niestety bez karty podarunkowej :(

A ja dostałem 2x 20$ plus 100 $ za 7 na końcu zamówienia w loterii Linsoul :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

A ja dostałem 2x 20$ plus 100 $ za 7 na końcu zamówienia w loterii Linsoul :)

Też dostałem drugi kod podarunkowy, ale z tego co rozmawiałem z Lillian z Linsoul, drugi kod rabatowy został wysłany przypadkowo i zamówienia w których został wykorzystany mogą zostać anulowane.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

Też dostałem drugi kod podarunkowy, ale z tego co rozmawiałem z Lillian z Linsoul, drugi kod rabatowy został wysłany przypadkowo i zamówienia w których został wykorzystany mogą zostać anulowane.

Jak już wysłali to powinni honować. Trochę to żenujące byłoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, all999 napisał:

W tym mailu było więcej informacji, między innymi harmonogram wysyłek. Zamówienia o numerach 0-800 miały wyjść 16go, więc minęło już trochę ponad 48h. Ja mam numer 23.

 

Sprzedali do tej pory jakieś 4000 sztuk, więc mają tam teraz niezły młyn przy wysyłkach.

 

Dokładnie, dzisiaj powinni wysyłać zamówienia 1301 - 2000. Do 23.11 łącznie 3500 sztuk w cenie promocyjnej. Kto wie, czy byli na to przygotowani i czy przypadkiem nie składają na szybko tych ponadplanowych :) 

A tak poza tym, to chyba wielki sukces, w jeden dzień sprzedać towar w przeliczeniu za ponad milion PLN :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i wygląda na to, że sukces trochę ich przerósł. Jest jeszcze możliwość, że wysłali ale nie przesłali jeszcze powiadomienia. Chociaż na to to bym raczej nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spora część od nas z forum była w pierwszym rzucie chyba. Więc do nas powinny iść już w niedzielę wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

Jak już wysłali to powinni honować. Trochę to żenujące byłoby.

Z drugiej strony, żerowanie na pomyłce sklepu też jest nie w porządku (przynajmniej moim zdaniem :unsure:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tutaj najpierw przyznali rabat, później ktoś dokonał zakupu w dobrej wierze, a następnie transakcja nie dochodzi do skutku. Można polemizować. Co innego gdyby przez pomyłkę wystawili coś w zdecydowanie niższej cenie. Ale też był taki przypadek, że sklep zrealizował taką transakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności