Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mykupyku napisał:

Przestańcie... bo się wszystko w komisie nie zmieści.

Jak się popieści to wszystko się zmieści :D zależy co komu.

Brać, nie brać, brać, nie brać? Neo BG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujecie coś na ali powyżej 30 $ to wpiszcie RADIO jako kod 4$ taniej wyjdzie oprócz pozostałych rabatów

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze więcej kuponów dla wytrwałych  
 
https://alipaczka.pl/aliexpress1111/kupony.php
Szkoda że 50 za 100 nie działają :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marco-polo napisał:

Lekki mod słuchawek OKSC ZX1.

Skórzane pady komfort i wygoda. Zastanawiałem się nad skróceniem pałąka ale ogólnie napisałem do sprzedawcy czy sprzedają takie drivery to już zbudowałbym sobie jakieś ciekawe.

 

https://www.aliexpress.com/item/32957776585.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d1ho4bH link do padów.

IMG_20191111_164446.jpg

Dźwięk jest taki sam ale za to wielkość i komfort padów jest o wiele lepsza. Poza tym ten pałąk to myślałem żeby skrócić bo ma 2 pozycje. Jednak jak w poprzednim modelu skróciłem to docisk jest mniejszy i jakby odstają. Teraz też nie ma tego docisku ale to może być przez tą gumkę która możliwe że nie jest dobrze dociśnięta. Pytam sprzedawcy czy nie ma samych driverów na sprzedaż to zrobiłbym już coś ciekawego bo te drivery to prawdziwe 57mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, docentore napisał:

Idą następne do mnie IEMy, pierwsze TFZ jakie spróbuję, King Edition 2019


Ja mam TFZ Exclusive King. Pierwszą wersję tych dokanałówek, z nieodpinanym kabelkiem. Świetne brzmieniowo, zawsze jest "banan" gdy ich słucham - TFZ potrafi stroić słuchawki.
@docentore - stawiam tezę, że będziesz zadowolony :)
Nie wiem czym TZF się kieruje, wpuszczając tak dużą ilość modeli/serii. Już w samym ich nazewnictwie można się zagubić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, strong6 napisał:


Ja mam TFZ Exclusive King. Pierwszą wersję tych dokanałówek, z nieodpinanym kabelkiem. Świetne brzmieniowo, zawsze jest "banan" gdy ich słucham - TFZ potrafi stroić słuchawki.
@docentore - stawiam tezę, że będziesz zadowolony :)
Nie wiem czym TZF się kieruje, wpuszczając tak dużą ilość modeli/serii. Już w samym ich nazewnictwie można się zagubić.

 

Wczoraj kupiłem Shozy i Guideray, dziś się okazało, że znowu wygrałem na kanale HBB. Zobaczymy, ładnych i fajnie grających słuchawek nigdy za dużo :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, strong6 napisał:

Ja mam TFZ Exclusive King. Pierwszą wersję tych dokanałówek, z nieodpinanym kabelkiem. Świetne brzmieniowo, zawsze jest "banan" gdy ich słucham - TFZ potrafi stroić słuchawki.

Też je mam, święta prawda ...

 

@tommir jak chcesz to Ci podeślę. Te Kingi mogły by się spokojnie podzielić basem z forsteni ... he, he

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Też je mam, święta prawda ...

 

@tommir jak chcesz to Ci podeślę. Te Kingi mogły by się spokojnie podzielić basem z forsteni ... he, he

 

Jasne, bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tommir napisał:

A czy jest jakiś model TFZ, który jeszcze możecie szczególnie polecić? Nigdy nie miałem ich słuchawek i może bym czegoś spróbował.


Mój (i @chico99) model opisał swego czasu @Inszy:
- klik -
Jest wart polecenia. Teraz jest dostępna ulepszona wersja z odpinanym kabelkiem.
Firma wypuściła na rynek bardzo dużo modeli (ustępuje chyba tylko KZ :rolleyes:)
Pooglądaj na znanym chińskim portalu sprzedażowym ile tych modeli jest ;) 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, strong6 napisał:


Mój (i @chico99) model opisał swego czasu @Inszy:
- klik -
Jest wart polecenia. Teraz jest dostępna ulepszona wersja z odpinanym kabelkiem.
Firma wypuściła na rynek bardzo dużo modeli (ustępuje chyba tylko KZ :rolleyes:)
Pooglądaj na znanym chińskim portalu sprzedażowym ile tych modeli jest ;) 
 

 

Aż muszę sobie je przypomnieć. Ten wielki, grafenowy przetwornik robił robotę.

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, docentore napisał:

 

Wczoraj kupiłem Shozy i Guideray, dziś się okazało, że znowu wygrałem na kanale HBB. Zobaczymy, ładnych i fajnie grających słuchawek nigdy za dużo :)

Co to za HBB? :) Ma coś wspólnego z wczorajszą "loterią" linsoul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czarodziejnocy napisał:

Co to za HBB? :) Ma coś wspólnego z wczorajszą "loterią" linsoul?

 

Bad Guy Good Audio Reviews robi losowania dla swoich patronów sprzętu, który dostaje do recenzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czarodziejnocy napisał:

Co to za HBB? :) Ma coś wspólnego z wczorajszą "loterią" linsoul?

Na Head-fi ma nick HawaiiBadBoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Fajne porównanie najpopularniejszych doków ostatnich dni ;) 

Kurde no i namówił. Muszę spróbować Tape i T4.

Ludzie z AK Audio Store na hasło "Ryan" i z lekkimi negocjacjami dali mi cenkę 95 backsów na Shouer Tape.

Dzięki @ryankgb;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 13:33, marco-polo napisał:

Dźwięk jest taki sam ale za to wielkość i komfort padów jest o wiele lepsza. Poza tym ten pałąk to myślałem żeby skrócić bo ma 2 pozycje. Jednak jak w poprzednim modelu skróciłem to docisk jest mniejszy i jakby odstają. Teraz też nie ma tego docisku ale to może być przez tą gumkę która możliwe że nie jest dobrze dociśnięta. Pytam sprzedawcy czy nie ma samych driverów na sprzedaż to zrobiłbym już coś ciekawego bo te drivery to prawdziwe 57mm.

 

Dogadałem się ze sprzedawcą. Wyślę mi tylko drivery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Kurde no i namówił. Muszę spróbować Tape i T4.

Ludzie z AK Audio Store na hasło "Ryan" i z lekkimi negocjacjami dali mi cenkę 95 backsów na Shouer Tape.

Dzięki @ryankgb;) 

 

Ludzie, a raczej człowiek bo to Barry, równy gość :D Swoją drogą dostał ostatnio odznaczenie Top Brands na Ali :D

Nie ma za co ;) Zawsze jak coś kupujecie z AK to wbijajcie do niego z hasłem RYAN żeby wiedział, że jesteście "nasi" :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ludzie, a raczej człowiek bo to Barry, równy gość :D Swoją drogą dostał ostatnio odznaczenie Top Brands na Ali :D

Nie ma za co ;) Zawsze jak coś kupujecie z AK to wbijajcie do niego z hasłem RYAN żeby wiedział, że jesteście "nasi" :D

 

Ja w AK zawsze dostawałem rabat, ostatnio też w DD na RYAN dostałem extra 5$ rabatu, tak więc - dzięki koleś :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności