Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, zyrafu napisał:

 

Ja właśnie kupiłem w oficjalnym sklepie ($130 z przesyłką) i jeszcze się cieszyłem, że deal zrobiłem. Ech, brak doświadczenia na ali wychodzi. Jeszcze na nie czekam, mam nadzieję, że się nie zawiodę...

 

Oj... to faktycznie słabo 😓 Następnym razem wal do mnie to się zawsze coś ogarnie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

 

Działaj ;)

 

W DD Audio Store na hasło RYAN na Shozy Form 1.1 5$ zniżki.

11.11 cena za nie to 70.99 więc wtedy chyba wyjdzie najkorzystniej z tym moim kodem dodatkowo + jeśli ktoś ma jakieś kupony na Ali to robi się ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po rabacie kody chyba już nie wchodzą. Tak miałem kiedyś w AK Store. Można to jakoś ominąć? Mam dodać do koszyka, dać inną płatność, czekać na rabat i później płacić z wykorzystaniem kodu Ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

Tylko po rabacie kody chyba już nie wchodzą. Tak miałem kiedyś w AK Store. Można to jakoś ominąć? Mam dodać do koszyka, dać inną płatność, czekać na rabat i później płacić z wykorzystaniem kodu Ali?

 

Kurcze, poważnie? Nie wiedziałem nawet o tym.. Generalnie to kupon Ali trzebe wykorzystać przy składaniu zamówienia (przed ostatecznym płaceniem) więc nie wiem jak to jest. Trzeba byłoby wpisać RYAN w zamówieniu w wiadomości do sprzedającego i w tym samym momencie wklepać kupon od Ali. Nie wiem tylko czy sprzedawca ma możliwość obniżenia ceny na produkt, który jest z kuponem ze statusem 'do opłacenia'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

Kurcze, poważnie? Nie wiedziałem nawet o tym.. Generalnie to kupon Ali trzebe wykorzystać przy składaniu zamówienia (przed ostatecznym płaceniem) więc nie wiem jak to jest. Trzeba byłoby wpisać RYAN w zamówieniu w wiadomości do sprzedającego i w tym samym momencie wklepać kupon od Ali. Nie wiem tylko czy sprzedawca ma możliwość obniżenia ceny na produkt, który jest z kuponem ze statusem 'do opłacenia'. 

 

Obadam co i jak - zamówię 11.11 z kodem za Ali i wyjdzie 66$, wpiszę RYAN, dam inną płatność i poczekam co się stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

 

Obadam co i jak - zamówię 11.11 z kodem za Ali i wyjdzie 66$, wpiszę RYAN, dam inną płatność i poczekam co się stanie. 

 

Tak trzeba zrobić moim zdaniem. Zadałem mu jeszcze pytanie odnośnie tego dnia i rabatów jak to u nich wygląda z poziomu sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie bo 11.11 nie będzie dało się u niego użyć kodu RYAN na zniżkę 5$ i cena z 74.99$ spada do 70.99$. Więc używając mojego kodu na 5$ poza dniem 11.11 wychodzi taniej 🤣 Tylko pytanie czy będzis dało się zbić cenę 70.99$ w dniu promocji kuponami Ali i Select, pewnie tak. Trzeba sobie to przekalkulować samemu, w każdym razie kupon RYAN działa cały czas prócz dnia 11.11. Pewnie mają zablokowaną możliwość rabatowania zamówienia ręcznie.

 

EDIT:

Wiem już wszystko. Mój rabat działa tak jak pisałem wyżej, 11.11 nie. Pozostałe rabaty sklepu oraz Ali działają 11.11, cena spada do 70.99$ + rabaty, których użyjecie. Sprzedawca twierdzi, że wtedy wychodzi najkorzystniej, a dodatkowo paczki, które wychodzą z zamówień 11.11 będą miały w środku bliżej nieokreślony 'small gift' 😎

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryankgb napisał:

Robi się ciekawie bo 11.11 nie będzie dało się u niego użyć kodu RYAN na zniżkę 5$ i cena z 74.99$ spada do 70.99$. Więc używając mojego kodu na 5$ poza dniem 11.11 wychodzi taniej 🤣 Tylko pytanie czy będzis dało się zbić cenę 70.99$ w dniu promocji kuponami Ali i Select, pewnie tak. Trzeba sobie to przekalkulować samemu, w każdym razie kupon RYAN działa cały czas prócz dnia 11.11. Pewnie mają zablokowaną możliwość rabatowania zamówienia ręcznie.

 

Dzięki za info. Czyli czy Twój kod, czy kod Ali wychodzi na to samo.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Dzięki za info. Czyli czy Twój kod, czy kod Ali wychodzi na to samo.

 

Niby tak, zależy jaki kto ma kupon 😀   Jeśli wychodzi na to samo to jednak czekałbym na 11.11 ze względu na te gifty, nie wiadomo co tam wymyślili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

Mi wychodzi tak z kuponów, bez rabatu. Polecenie konta na Ali -5usd + rabat 2usd od sprzedawcy

Screenshot_2019-11-07_154957.jpg

 

Też mam w koszyku. Czekam na 11.11 - cena spadnie do 71$ + wykorzystam kupon Ali na 5$ przy zakupach powyżej 35$. Jeszcze Peppera obserwuję może wpadną jakieś kody jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym polecaniem konta można trochę poszaleć i pokupować tańsze rzeczy np. SpinFity i tanie kabelki warto 

https://pl.aliexpress.com/item/4000318346603.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.31365c0faNvYqS

Te wyszły mi za 31 zł z kuponów. 

A kabelek trn t2 za ok 25 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro o 15:00 naszego czasu TinHiFi T4 za 79$ szczegóły tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jaro54 napisał:
jutro o 15:00 naszego czasu TinHiFi T4 za 79$ szczegóły tu

 

To nie jest link do promocji na T4. Te będą sprzedawane na razie tylko na Indiegogo. Zdaje się 500 sztuk. Do każdego zamówienia dostajesz kod na 20$ do wykorzystania w sklepie linsoul. Można łączyć z wyprzedażą 11.11.

 

9 minut temu, Palpatine napisał:
Jak zdobyć ten kod?

 

 

TIN HIFI T4 In Ear Monitor Earphones will officially launch on Indiegogo at 9:00 am EST 11th of November.

 

A successor to the famous T and P series, the TIN HIFI T4 is a game changer that features a revolutionary new 10mm CNT dynamic driver to ensure outstanding sonic accuracy, musical tuning, and high-resolution sound across its entire 10-20kHz frequency range.

 

 

Born for the audiophile and music enthusiasts on the go, its high end level acoustic performance will drive you to experience the evolution. Step up to brilliant sound quality and professional styling with the T4.

 

 

Set your alarms and be sure to be ready to get the super early bird price of only $79, plus a $20 gift card for your next purchase on our Linsoul online store!

 

Worldwide Free shipping! Shipping will start in 5 days after you placed the order!

 

 

66fdca75b250d0de968f9a339a76dece.jpg

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

O czym myślisz?

Z w/w kodem BGVP DM7 wychodzą 240$ ;)

Ja tak skromnie pomyślałem o tych T4, ale z powyższego wynika, że to jednak nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności