Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, requal napisał:

Tak btw, nie męczą was te treble w Spring1?

 

Wręcz przeciwnie, jedne z lepszych jakie słyszałem. Bardzo szczegółowe, a jednocześnie nie kłujące. Piezoelectric daje radę w tym miejscu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, requal napisał:

Tak btw, nie męczą was te treble w Spring1?

 

 

Nie, ani trochę. Zwłaszcza że nie usłyszałem żeby coś z treblami było nie tak... Wszystko super gładkie, detaliczne. Jeśli mastering audio jest kiepski, to czasami się coś podzieje, ale to już nie wina słuchawek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Nie, ani trochę. Zwłaszcza że nie usłyszałem żeby coś z treblami było nie tak... Wszystko super gładkie, detaliczne. Jeśli mastering audio jest kiepski, to czasami się coś podzieje, ale to już nie wina słuchawek.

W pierwszej minucie wydaje się, że wyższa średnica "klaszcze", ale cóż, może jest lepiej w rzeczywistości.

 

Z kuponami pewnie urwie się do 100 usd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Majstry, ale na poważnie bierzecie te testy słuchawek? Na podstawie tego co koleżka nagrał, skompresował do YouTube, później dźwięk idzie na głośniki (lepsze lub gorsze) lub słuchawki (lepsze lub gorsze) i wydajecie opinie? Serio??

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

Ej Majstry, ale na poważnie bierzecie te testy słuchawek? Na podstawie tego co koleżka nagrał, skompresował do YouTube, później dźwięki idzie na głośniki (lepsze lub gorsze) lub słuchawki (lepsze lub gorsze) i wydajecie opinie? Serio??

Jak się czegoś nie da ukryć na wideo, to jest to jakiś trop :) 

Swoją drogą zrobiłem się podejrzliwy względem piezo. Ot tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, requal napisał:

Jak się czegoś nie da ukryć na wideo, to jest to jakiś trop :) 

Swoją drogą zrobiłem się podejrzliwy względem piezo. Ot tyle. 

 

Dam Ci znać jak dotrą moje Springi jak tam jest z wysokimi.

Nigdy nie słuchałem piezo więc też będę miał surprise i obiektywne spojrzenie na tą nowość 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryankgb napisał:

 

Dam Ci znać jak dotrą moje Springi jak tam jest z wysokimi.

Nigdy nie słuchałem piezo więc też będę miał surprise i obiektywne spojrzenie na tą nowość 😋

 

Jak już posłuchasz, to raczej nie oddasz. Jak pisałem wcześniej już - wymień kabel stockowy na jakiś miększy. Stockowy jest sztywny i ma niewygodne zausznice (to może być akurat wina moich uszu).

Je jestem mega ciekaw berylowych Shozy Form 1.1. W Dunu Titan berylowy przetwornik daje radę, a internety mówią że w Shozy też jest lepiej niż dobrze.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jak już posłuchasz, to raczej nie oddasz. Jak pisałem wcześniej już - wymień kabel stockowy na jakiś miększy. Stockowy jest sztywny i ma niewygodne zausznice (to może być akurat wina moich uszu

 

Nigdy jeszcze nie używałem stockowych kabli w słuchawkach z chin 😋 Zawsze podpinam swoje, zazwyczaj tipsy/kable zostają w pudełku bo nie spełniają dla mnie kryteriów wygody i dźwięku więc tutaj też będzie podobnie 😀  Najbardziej niewygodne kable z tych słuchawek co mam/miałem są w Blon BL-03, a na drugim miejscu w BQEYZ BQ3 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11 mają się pojawić w sprzedaży Tin HiFi T4 w cenie 79$, ponoć standardowa 109$. Nie wiem czy na Ali, czy tylko na oficjalnej stronie Linsoul. 

 

unnamed.png

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Dam Ci znać jak dotrą moje Springi jak tam jest z wysokimi.

Nigdy nie słuchałem piezo więc też będę miał surprise i obiektywne spojrzenie na tą nowość 😋


Piezzo jest też w Senfer dt6 (i robi doskonałą robotę), które zdaje się też zamówiłeś.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, requal napisał:

nie męczą was te treble w Spring1

Jedynie przy słabym, jasnym i ostrym źródle. Ale wtedy każde będą męczyć.

Soprany w stringach to najlepsze pasmo.

2 godziny temu, kordal napisał:

Ktoś słuchał Tin P1?

Lecą do mnie, będą na koniec tygodnia.

2 godziny temu, ryankgb napisał:

porównam sobie Piezo w Springach i w DT6 😎

I jeszcze w NX7.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kordal napisał:
18 godzin temu, Inszy napisał:
Masz reckę Maciuxa na Kropce.

Senkju. Nie czytałem jeszcze

Z recki wynika że może być jak z MEE P1. Nie każdy "zwalczy" ostrość góry. Przy posiadanym DAPie. Mimo zachęcającego kształtu (jak ME100 i ME500) "drugie P1" raczej mnie nie kuszą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cena 115$, o której pisałem stronę wstecz na Spring 1 niestety/stety jest ostateczna i nie ma opcji zejść niżej 😓. Jako ciekawostkę dodam, że inne sklepy nie chciały zejść poniżej 120$, a oficjalny sklep dawał 125$ ze zniżką 😁

 

Ja właśnie kupiłem w oficjalnym sklepie ($130 z przesyłką) i jeszcze się cieszyłem, że deal zrobiłem. Ech, brak doświadczenia na ali wychodzi. Jeszcze na nie czekam, mam nadzieję, że się nie zawiodę...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności