Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu i złapania seala (krótka tulejka) - i tutaj wchodzimy na level skakania na jednej nodze, żeby coś dobrego wyłuskać. Ja nie mogłem złapać seala prawie z niczym (podobnie miałem z KPE), bo wszystkie gumki się ześlizgiwały z tulejki. Dopiero wywrócone analne tipsy KZ dały radę. Jak złapałem seala to zaczęły mi grać lepiej od KPE.
Analne tipsy ;D
Że gumowa tulejka w kanał a oliwką do słchawek?

pisane mobilnie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, retter napisał:

Analne tipsy ;D
Że gumowa tulejka w kanał a oliwką do słchawek?

pisane mobilnie
 

LOL, nie ta droga, ale podoba mi się Twój tok myślenia. Chodzi mi o wygląd KZ startlines :D
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:
8 minut temu, docentore napisał:
Ktoś próbował Magaosi K5?

Ja, tuż po premierze. Jedna słuchawka grała ciszej, odesłałem. Raczej nie polecam.

 

Tak sobie patrzyłem na cennini około 11.11 i znalazłem je za 100$ razem z kable BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moondrop wypuścił swój kabelek BT za 36$

 

€ 36,34 | Moondrop Littleblack Bluetooth 5.0 High quality Bluetooth Cable support Aptx

https://s.click.aliexpress.com/e/rX9fpxGc

 

 

e6a96148dc606886b10d78123a396dcd.jpg

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2019 o 16:15, RIH napisał:

A jak się mają Iris do OH10? - szukałem, gdzie by tu je w uszy wsadzić ale wszędzie tylko po zakupie... ;)

 

OH10 mają mocniej zaznaczoną górę i więcej subbasu oraz nieco lepiej oddają plany. Iris są gładsze, mają szybszy bas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie może jakieś fajne propozycje na 11.11?
Myślałem nad thieaudio Phantom tak do testów.
Jakieś inne propozycje?
Potrzebuję też jakaś sensowną listwę jeśli się da od chińczyka kupić.
Oraz bardzo dobry kabelek 3.5mm-3.5mm do DAP. Krótki.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piom napisał:

W tamtym roku mi się nie udało to może w tym się wyrobię na 11.11, budżet ok. 1k zł, iem z ciepłym graniem i dobrym basem, bgvp dm7?? Doradzicie? 

Kup moje Fearless S6Rui, na miejscu i spelniającym Twoje warunki (granie to cieplejszy Harman z dobrym szybkim basem BA Soniona). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 22:21, kordal napisał:

Wziąłem się na chwilę za słuchanie Shozy Form 1.1 i...nie mogę się od nich oderwać jak na razie ;)

 

IMG_20191025_221422.jpg

IMG_20191025_221519.jpg

 

Po kilkunastu dniach używania Form 1.1 coś więcej na ich temat napiszesz?? Bo zastanawiam się nad kupnem 11.11. Mają kosztować 71 prezydentów, może jakiś dobry kupon na Ali wpadnie i cena się zrobi atrakcyjniejsza. Ten bas mnie kusi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Po kilkunastu dniach używania Form 1.1 coś więcej na ich temat napiszesz?? Bo zastanawiam się nad kupnem 11.11. Mają kosztować 71 prezydentów, może jakiś dobry kupon na Ali wpadnie i cena się zrobi atrakcyjniejsza. Ten bas mnie kusi...
Na tą chwilę to moje ulubione "tanie słuchawki" :)
Fajny, dociążony bas, z dobrym zejściem, dość bliska, ciepła średnica, łagodna góra (ale niestety nie taka fajna jak w Spring1). Spora szczegółowość, dobrych rozmiarów scena.

Poza tym świetny kabel i genialnie leżą w uszach :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

Już wiem co kupię na 11.11

Wyglądają bardzo interesująco. 🎼👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności