Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, docentore napisał:

Planujecie coś kupować na 11.11?

Szukam pomysłów 😂🤣

 

Tak! Glocka gen 4 od Umarexa xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LuQi napisał:

@kordal pisz pisz pisz co one warte bo jestem mega ciekawy tego modelu!

Póki co zbyt wiele nie powiem bo za szybko. Na tą chwilę wydają się dość ostre. Pod względem ergonomii absolutnie genialne - nawet droższe słuchawki pokroju Sennheiser Momentum TWS nie leżą w uszach tak dobrze jak te. 

 

IMG_20191025_201725.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, requal napisał:

Trump, deklaruje dociśnięcie Chinoli, może być różnie z tymi cenami za jakiś czas. Chociaż jedni tam drugich warci.. 

@marco-polo

mówisz o tym? https://youtu.be/8HrJear6tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Weź sobie GuideRaye GR-I. Światełko w tunelu hybryd IMO. A jeszcze 100 usd zostanie na coś, np od E1da - ja nie doczekałem do 11.11 i wziąłem DACa, niestety szansa, że obniżą cenę jest nikła, bo projekt jest low profit. Ewentualnie gdybym miał 300 usd szarpnąłbym się na te Audiosense T800 - tylko to multiBA set.

@requal Jak właściwie grają te GuideRay'e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LuQi napisał:

@kordal jak dół i średnica? Bas nie zamula? 

Dół jest dość podobny do tego z ZS10 PRO, a więc naprawdę masywny, ale nie zamula.

Średnica bliska i całkiem szczegółowa, choć na tą chwilę pod tym względem wolę ZSX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Weź sobie GuideRaye GR-I. Światełko w tunelu hybryd IMO. A jeszcze 100 usd zostanie na coś, np od E1da - ja nie doczekałem do 11.11 i wziąłem DACa, niestety szansa, że obniżą cenę jest nikła, bo projekt jest low profit. Ewentualnie gdybym miał 300 usd szarpnąłbym się na te Audiosense T800 - tylko to multiBA set.

Masz GuideRaye? Mysłałem o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, docentore napisał:

Masz GuideRaye? Mysłałem o nich.

Tak, mam. Na początku nim się pożądnie wygrzeją nieco potrafią rzucić sybilantem, aktualnie nie ma z tym żadnego problemu.

Na stock tipsach są to doki z niesamowitym napowietrzeniem sceny, bliskimi gładkimi wokalami i nie dominującym basem, przy czym zejście jest moim zdaniem bardzo dobre i potrafi odpowiednio mocno uderzyć, zawibrować itp. Mają jakąś taką czarującą manierę poza tym, lekką i zwiewną. Ten 1 BA robi tam niesamowitą robotę - ciekawe, czy to Bellsing, czy co tam wsadzono. 

46 minut temu, marco-polo napisał:

mówisz o tym? https://youtu.be/8HrJear6tak

 

 

Tak, 

08:12 Chiny/Początek

09:24 Chiny/Przykład Micron Tech.

11:11 Chiny/Drastyczne cła

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kordal napisał:

Wziąłem się na chwilę za słuchanie Shozy Form 1.1 i...nie mogę się od nich oderwać jak na razie ;)

 

Z wykresu (Form ma nieco więcej trebli), budowy i tipsów mają sporo wspólnych z GuideRay. ;) 

Z chęcią bym odsłuchał i porównał, ale całkiem o tych Shozy zapomniałem ostatnio.

 

@kordal Sprawdź sobie te tipsy:

20191026_083549.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, requal napisał:

Z wykresu (Form ma nieco więcej trebli), budowy i tipsów mają sporo wspólnych z GuideRay. ;) 

Z chęcią bym odsłuchał i porównał, ale całkiem o tych Shozy zapomniałem ostatnio.

 

@kordal Sprawdź sobie te tipsy:

20191026_083549.jpg

Dużo dobrego przeczytałem tutaj o GuideRay, ale sam jeszcze nie miałem okazji słuchać ;)

 

Próbowałem chwilę kombinować z tipsami które dołączyli, i chyba najlepiej leżą mi właśnie te bi-flange :)

Generalnie jestem tymi słuchawkami bardzo miło zaskoczony :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kordal napisał:

Dużo dobrego przeczytałem tutaj o GuideRay, ale sam jeszcze nie miałem okazji słuchać ;)

 

Próbowałem chwilę kombinować z tipsami które dołączyli, i chyba najlepiej leżą mi właśnie te bi-flange :)

Generalnie jestem tymi słuchawkami bardzo miło zaskoczony :)

 

Spoko. Możliwe, że dla Form 1.1 są lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, blueme napisał:

@kordal a napisz może coś więcej o ich brzmieniu, szczególnie góry. czy nie jest za ostra i surowa. masz może porównanie do jakiś podobnych znanych słuchawek hybrydowych np. FiiO FH1?

Góra jest bardzo łagodna, nie ma tu mowy o żadnym kłuciu ani surowości, średnica bliska i ciepła, całkiem szczegółowa. Bas...to jest to co lubię - potężny, z wykopem, fajnym zejściem. Dynamik pokryty berylem robi robotę.

 

FH1 nie miałem 😕 

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kordal napisał:

Góra jest bardzo łagodna, nie ma tu mowy o żadnym kłuciu ani surowości, średnica bliska i ciepła, całkiem szczegółowa. Bas...to jest to co lubię - potężny, z wykopem, fajnym zejściem. Dynamik pokryty berylem robi robotę.

 

FH1 nie miałem 😕 

Beryl... Czy wiesz może jak wypadnie na tle również berylowych Aune E1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eragon napisał:

Ja wiem czy drogo... akcesorium bogate, adapter BT z DAC w zestawie. Gdyby grały naprawdę dobrze to cena będzie akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności