Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio Fiio FH5 i brzmienie super, ale jednak brakuje mi trochę wyższego basu i mocniejszego zaakcentowania przełomu niskich i średnich oraz ciemniejszego tła. Co byście polecili na te bolączki w podobnych pieniądzach? Powoli zbliża się 11.11 i może uda się coś wyrwać taniej.

 

PS. FH5 idą niestety na sprzedaż, więc jakby ktoś to priv.

 

Jednak dogadaliśmy się na piankach :)

Edytowane przez Jot R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się kwalifikuje do droższych słuchawek ale przed chwilą dostałem maila, że niedługo do sprzedaży wchodzi kolejny model Smabat:

Zrzutekranu-2019-09-23-15-44-24-015.jpg

 

Poprzednie smabaty grają tak dobrze, że powoli przymierzam się do sprzedaży swoich wszystkich słuchawek, nowy model będzie wygodniejszy (mniejszy fizycznie i kabel nie idący za ucho), kusząca sprawa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 00:08, kordal napisał:

Powiem tak. Z każdą godziną słuchania Spring1 sprawiają mi coraz więcej radości. Ale to jeśli chodzi o brzmienie :)

Ergonomicznie bez zmian. 😕

Zainwestuj w custom tips. Zapomnisz, że miałeś jakieś problemy z sealem lub wygodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!
Zna ktoś jakieś fajne słuchawki nauszne z ANC(bluetooth) do warsztatu/komputera ? 
Z Chin nie problem, cena.. do 500zł. 
Żeby jak najlepiej wygłuszały  
Zdecydowanie:
Noise Cancelling Bluetooth Headphones, TaoTronics [2019 New Version] Hybrid Active Noise Cancelling Soundsurge 46 Over ear Headphones with Audio Deep Bass, Quick Charge, 30 Hours playtime https://www.amazon.co.uk/dp/B07PCMWZ9N/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_lDhJDbM72XZBE

I następne(kup te które ci się bardziej podobają,ale te poniżej lepiej wyglądają na głowie, chyba że to nie ważne to kup za wygląd, aha, te powyżej super wygodne, co nie znaczy że te drugie nie)
Mixcder E9 Wireless Active Noise Cancelling Headphones Foldable Headset (Dual 40mm Drivers, Bluetooth CSR, Comfortable Protein Earpads, 30 Hours Battery Life), Black https://www.amazon.co.uk/dp/B07HH9Q8ZL/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_hIhJDb59KN0N9

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zamówił już nowe bezprzewodowe KZ E10 . Mom zdaniem wyglądają ciekawie, są to pięcioprzetwornikowe hybrydy ze wsparciem bluetooth 5.0 i AptX. Cena też wydaje sie w porządku i wynosi ok 60$ (ok 240z).

-297289529-1066594817.jpg

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi
Panowie, jak się nazywają krążki z pianki przepuszczającej dźwięk do słuchawek wokółusznych? Potrzebuję 2x110mm, próbowałem znaleźć w necie, bez skutku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Takie pianki co maja grado? Czy np z px100?

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pianki co maja grado? Czy np z px100?  

pisane mobilnie

 

 

Chodzi o takie zupełnie płaskie, jak moneta o średnicy 110mm. 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Mogę oczywiście wyciąć sam, jeśli są dostępne większe arkusze, coś znalazłem, ale zastanawiam się się czy grubość 5mm to nie za dużo.

 

Może pokrótce opis tej pianki:

1) Pianką akustyczną służącą jako materiał do ochrony przed pyłami.

2) Zastosowanie jako zabezpieczenie głośników przed pyłami.

3) Do filtrowania powietrza w układach klimatyzacyjnych.

4) Wysoka przepuszczalność powietrza

5) Grubość 5mm

 

Chcę ją zamontować pod zewnętrzny grill w otwartych słuchawkach widocznych na zdjęciu(zamiast fabrycznego materiału słabo przepuszczającego. a4f8f1cc92103914d086c7ba360316e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wfmsiekierka napisał:

Chcę ją zamontować pod zewnętrzny grill w otwartych słuchawkach widocznych na zdjęciu(zamiast fabrycznego materiału słabo przepuszczającego.

Może czarną fizelinę zastosuj?

0_0_productGfx_d43d3296f42448f01352a9dae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 13:19, e1mo napisał:

Czy ktoś może zamówił już nowe bezprzewodowe KZ E10 . Mom zdaniem wyglądają ciekawie, są to pięcioprzetwornikowe hybrydy ze wsparciem bluetooth 5.0 i AptX. Cena też wydaje sie w porządku i wynosi ok 60$ (ok 240z).

-297289529-1066594817.jpg

Zamówiłem z ciekawości. Niestety trochę przeraża mnie ten pałąk za ucho, wygląda na dość duży. No ale skoro wsadzili 5 przetworników to gdzieś jeszcze musieli baterie zmieścić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, czy jeśli kupię przez internet słuchawki dokanałowe, to w razie czegoś (np. jeśli nie przypasują mi brzmieniowo), to czy będę mógł je zwrócić? Wiem, że z tym typem słuchawek nie jest tak łatwo o zwrot z powodów typu higiena, tipsy muszą być nierozpakowane. Czy abym mógł zwrócić takie słuchawki, muszę zastosować jakieś własne tipsy przy słuchaniu, czy jest to raczej kwestia porozumienia ze sprzedawcą? Planuję wybrać sobie coś raczej z rynku azjatyckiego, stąd najprawdopodobniej zakup będzie na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bravd napisał:

Witam,

Mam pytanie, czy jeśli kupię przez internet słuchawki dokanałowe, to w razie czegoś (np. jeśli nie przypasują mi brzmieniowo), to czy będę mógł je zwrócić? Wiem, że z tym typem słuchawek nie jest tak łatwo o zwrot z powodów typu higiena, tipsy muszą być nierozpakowane. Czy abym mógł zwrócić takie słuchawki, muszę zastosować jakieś własne tipsy przy słuchaniu, czy jest to raczej kwestia porozumienia ze sprzedawcą? Planuję wybrać sobie coś raczej z rynku azjatyckiego, stąd najprawdopodobniej zakup będzie na allegro.

Chyba tylko z amazon możesz zwracać. Reszta sklepów z tego co się orientuję nie daje takiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wfmsiekierka napisał:

Chodzi o takie zupełnie płaskie, jak moneta o średnicy 110mm. 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Mogę oczywiście wyciąć sam, jeśli są dostępne większe arkusze, coś znalazłem, ale zastanawiam się się czy grubość 5mm to nie za dużo.

 

Może pokrótce opis tej pianki:

1) Pianką akustyczną służącą jako materiał do ochrony przed pyłami.

2) Zastosowanie jako zabezpieczenie głośników przed pyłami.

3) Do filtrowania powietrza w układach klimatyzacyjnych.

4) Wysoka przepuszczalność powietrza

5) Grubość 5mm

 

Chcę ją zamontować pod zewnętrzny grill w otwartych słuchawkach widocznych na zdjęciu(zamiast fabrycznego materiału słabo przepuszczającego. a4f8f1cc92103914d086c7ba360316e9.jpg

Już testowałem, 0.5 i 0.3. Dla mnie kiszka - ogranicza scenę, skraca górę, małe problemy pojawiają się z separacją przy szybkich kawałkach. Zastosowałem materiał ekranujący EMI ze srebrem, który przepuszcza powietrze - dźwięk jest jakby w ogóle nie było nic przed przetwornikiem. Radzę też zastosować inny grill - niemagnetyczny. Magnetyczny ściska dźwięk od tyłu.

A wyglądają ło tak:

 

20190928_115504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już testowałem, 0.5 i 0.3. Dla mnie kiszka - ogranicza scenę, skraca górę, małe problemy pojawiają się z separacją przy szybkich kawałkach. Zastosowałem materiał ekranujący EMI ze srebrem, który przepuszcza powietrze - dźwięk jest jakby w ogóle nie było nic przed przetwornikiem. Radzę też zastosować inny grill - niemagnetyczny. Magnetyczny ściska dźwięk od tyłu.

A wyglądają ło tak:

 

20190928_115504.thumb.jpg.044265912153bfc607143790aaf8a88a.jpg

To gdzie takie cuda można kupić, możesz wstawić link?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ok, dzięki za pomoc na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, reklamował ktoś coś na penon audio? Mam uszkodzone gniazdo mmcx w Semkerch, a słuchawki mam ok 2 tygodni. Nie znalazłem u nich na stronie sposobu reklamacji, więc jak ktoś ma już doświadczenie to chętnie skorzystam z tej wiedzy

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności