Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kordal napisał:

Taka praca :( chyba trza było się w korpo zatrudnić a nie własną firmę zakładać, to bym kończył z zegarkiem w ręku :(

Nie licz na to w korpo. Mam 30 letni staż i nie jest tak a do tego ty się narobisz a przyjdzie debil i zniszczy efekty twojej pracy i jeszcze zapyta o co ci chodzi jak mu wiązankę puścisz

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to w korpo. Mam 30 letni staż i nie jest tak a do tego ty się narobisz a przyjdzie debil i zniszczy efekty twojej pracy i jeszcze zapyta o co ci chodzi jak mu wiązankę puścisz
Albo zwali winę zniszczenia na Ciebie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić. Ja jednak spodziewałem się, że prosto z pudełka będzie lepiej. Ale bynajmniej nie przekreślam ich na start. Trzeba trochę nad nimi popracować. 

Musiałem też chwilę pokombinować z tipsami, bo coś nie mogłem seala złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prócz ogólnikowego opisu, że średnio z pudełka to, w którą stronę mocy (dźwiękowo - brzmieniowo) aspirują? 

 

Jeśli chodzi o tipsy w BQEYZ to z tego co widzę po zdjęciach nie poprawili ich w żaden sposób więc polecam zmienić od razu bo mocno psują wrażenia odsłuchowe. Ja używam ze wszystkim tipsów KZ Starline, super seal.

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ryankgb napisał:

A prócz ogólnikowego opisu, że średnio z pudełka to, w którą stronę mocy (dźwiękowo - brzmieniowo) aspirują? 

 

Jeśli chodzi o tipsy w BQEYZ to z tego co widzę po zdjęciach nie poprawili ich w żaden sposób więc polecam zmienić od razu bo mocno psują wrażenia odsłuchowe. Ja używam ze wszystkim tipsów KZ Starline, super seal.


Ja na zdjęciach widzę całkiem inne tipsy niż te, które były dodawane do wcześniejszych dokanałówek BQEYZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ryankgb napisał:

Jeśli chodzi o tipsy w BQEYZ to z tego co widzę po zdjęciach nie poprawili ich w żaden sposób więc polecam zmienić od razu bo mocno psują wrażenia odsłuchowe. Ja używam ze wszystkim tipsów KZ Starline, super seal.

Mam jeszcze SpinFity CP145, a tych KZtowych pół szuflady. Pokombinuje :)

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Jak na moje to to samo :P

 

IMG_20190920_202114.jpg

Na moje oko to są te, które nazywają jako Atmosphere. Są jeszcze Reference, z cieńszego silikonu. Ale na żadnych z nich seal nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kordal napisał:

Taka praca :( chyba trza było się w korpo zatrudnić a nie własną firmę zakładać, to bym kończył z zegarkiem w ręku :(

Taa, o 20 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kordal napisał:

Niestety muszę się zgodzić. Ja jednak spodziewałem się, że prosto z pudełka będzie lepiej. Ale bynajmniej nie przekreślam ich na start. Trzeba trochę nad nimi popracować. 

Musiałem też chwilę pokombinować z tipsami, bo coś nie mogłem seala złapać.

Czyli póki co, to trochę fałszywy mesjasz? Ale w oczekiwaniu na opinię siedzimy na schodach i czekamy aż Springi dojrzeją.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojrzewają. BQEYZ Spring 1 po 25-30h.

 

Odkryła się góra i średnica.

Soprany jedne z lepszych jakie słyszałem. Niesamowicie rozciągnięte, detaliczne i rozdzielcze, nic nie kłuje, nic nie sylabizuje.

Bardzo dobra średnica i wokale. Dobrze strojona wyższa średnica. Czysta i gładka. Podana jak na talerzu.

Bas na tym etapie wygrzewania słaby, brak właściwego zejścia i kontroli. Na razie tylko midbas jako tako daje radę.

 

Doki ewidentnie potrzebują srebra, przynajmniej hybrydy na srebrze.Kabelek najlepiej zbalansowany.

Potrzebują również mocnego źródła z wyjściem zbalansowanym. Impedancja: 43Ω. Jak nauszniki he, he

 

Jak bas się ułoży, a jest to bardzo prawdopodobne, dla mnie wręcz pewne (podobnie przebiegał proces wygrzewania w NX7, które

też są na piezoelektryku), to szykuje się kiler w tym przedziale cenowym, a może i w sporo wyższym ...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co z 10h grzania.

Góra rzeczywiście bardzo dobra, średnie i wokale...świetne 😍 bas na tą chwilę ciulowy, ale jest coraz lepiej, więc nie skreślam. 

Niestety ergonomicznie wciąż mi coś nie leży, kombinuje na różne sposoby, ciągle coś nie pasi. 

Słuchane na M5s i UP2. Nawet z UP2 całkiem sobie radzą :)

Etui z zestawu fajne, duże :)

IMG_20190921_121640.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kordal napisał:

Niestety ergonomicznie wciąż mi coś nie leży, kombinuje na różne sposoby, ciągle coś nie pasi.

 

Nie pasi Ci, bo masz niebieskie.

Jakbyś wziął czarne, jak ja, to byłbyś zadowolony. Mi czarne leżą jak ulał, bo wiadomo, czarne wyszczupla ... he, he.:D

 

Nic nie skreślaj, będzie dobrze. Cierpliwości. Flakony mi zagrały po 200h przebiegu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

@kordal, jakbyś się ze spingami nie dogadał, to odkupie je od Ciebie.

Póki co próbuje je rozpracować. Dźwiękowo coraz lepiej, ergonomicznie wciąż bez zmian. 

A po co Ci druga para?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kordal napisał:

Hehe, no to fakt, lepiej zaopatrzyć się w drugie :D

Będę walić na priv od razu jak coś 

👍

A co Ci nie pasuje konkretnie w ich ergonomii?

 

Bas się układa aż miło. Pojawia się fakturowanie i kontrola. Wszystko zgodnie z planem.

Całość przekazu jest powalająca. Separacji, detal i napowietrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

👍

A co Ci nie pasuje konkretnie w ich ergonomii?

 

Bas się układa aż miło. Pojawia się fakturowanie i kontrola. Wszystko zgodnie z planem.

Całość przekazu jest powalająca. Separacji, detal i napowietrzenie.

Jakbym nie próbował ich wsadzić, z jakimi tipsami to i tak będą odstawać jak cholera, a jeszcze przez to że zausznice są słabe to słuchawka średnio trzyma się małżowiny...

Ergonomicznie mocno polubiłem się z V90 i ZSX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności