Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Spawn napisał:

Przestrzeń mała bo wszystko dzieje się na bardzo bliskim pierwszym planie.

 

 

 

No to zabiłeś hajp jeśli o mnie chodzi :( a szkoda, bo właśnie sceniczności się spodziewałem dobrej...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Weird_O napisał:

 

No to zabiłeś hajp jeśli o mnie chodzi :(

 

No to przepraszam lub nie ma za co w zaleznosci jak na to patrzysz ;)

 

Nie no ale tak serio to za te 700zł to niezła perełka. Nie znam drugich tak grających sluchawek bo..... nie slyszalem zadnych innych plenarnych iemów :DTo jak wyraźny i przejrzysty obraz kreują to naprawde coś i to nawet patrząc do paru tysiów w góre. W ciemno zakup niekoniecznie bo jednak mają swoją maniere i wymagania ale napewno warto sie z nimi zapoznać.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Weird_O napisał:

No to zabiłeś hajp jeśli o mnie chodzi :( a szkoda, bo właśnie sceniczności się spodziewałem dobrej...

 

Wokale wypychane są mocniej do przodu na tipsach z węższym otworem. Są suche, odchudzone, bywają nieco krzykliwe. Scena do tego jest wyraźnie mniejsza. Na tipsach z szerszym otworem utrzymywany jest wyraźny dystans, a wokale są gładsze, chociaż wciąż nie oddają dobrze emocji. Jest też więcej najwyższej góry (powietrza) oraz nieco mniej basu. Scena wyraźnie zyskuje na szerokości i ma nieco lepszą holografię, ale nie masz co liczyć, że będzie wielka. IMHO są lepsze opcje, gdy szukasz "powalającej sceniczności".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

3 hours ago, Spawn said:
 
Ziarnko do ziarnka a uzbiera się miarka
 
Ciężkie w ocenie. Potwornie szybkie, balans przesunięty trochę ku górze z mocno wyeksponowaną wyższą średnicą. Jest dość muskularnie ale tak trochę beztłuszczowo. Bas kopie mocno ale mało masywny jest, a bardziej w punkt trafiający. Pomruków to tutaj się nie uświadczy jeśli ktoś lubi. Mega ale to mega wyraźne wokale rzucane z bardzo bliska i całkiem pokaźnych rozmiarów. Góra dobitna, taka trochę na granicy ostrości ale w sumie nie tyle ostra co bardziej bzycząca (?) przez to bardziej strawna niż w wyśrubowanych dynamikach i armaturach. Przestrzeń mała bo wszystko dzieje się na bardzo bliskim pierwszym planie.
 
Wykonanie na plus w całości z metalu typu stal nierdzewna wypolerowana na lustro i całkiem sporo ważą, bez ostrych krawędzi. Małe i łatwo umieścić w uchu. Kabel za to jakoś dziwnie nierównie i niechlujnie zapleciony.
 
Nie wiem co o nich myśleć. Pewne cechy typu szybkość i potężna wyraźność ryją beret ale no przydało by się więcej tłuszczu w tym rosole bo taki trochę choć smaczny to na gwoździu ugotowany. Na pewno pasują do wątku bo ciekawe i trochę droższe ale nadal mocno przystępne cenowo.
 
Edit:
Zapomniałem o najważniejszym czyli o strasznie duzym zapotrzebowaniu na prąd. Bez mocnego dapa albo wzmaka sie nie obejdzie.

 


Tak czytam (popijając, żeby nie było) i opis basu w punkt mi pasuje do nx7 których teraz slucham. Wróć, słucham to muzyki...
Może Ci @Spawn 

 

@Spawn
 

podesłać je do obczajenia bo to dla mnie jakieś tajemnicze IEMy są. Niby jest wszystko ale góry za dużo. Za to fajnie precyzyjna. Takie NightOwl IEMow. Niby nie podobają mi się ale coś w sobie mają że nie chce się sprzedawać.
Przezornie na komisie już od kilku dni.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalk

 

 

Na pitolę, na Tapatalk ja nie ogarnę tych cytatów. Sorry...

Edytowane przez Nicodem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Nicodem napisał:

Tak czytam (popijając, żeby nie było) i opis basu w punkt mi pasuje do nx7 których teraz slucham. @Spawn

 

A mi opis basu akurat nijak nie pasuje do NX7.

W NX7 i kopie i jest masywny. Dociąża i pogłębia brzmienie. Poza tym świetna średnica i detaliczna góra. Szeroka scena.

Niższe sq ale spokojnie mogą konkurować z flakonami ...

Nim je sprzedasz, to je najpierw wygrzej i posłuchaj.

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

 

IMHO są lepsze opcje, gdy szukasz "powalającej sceniczności".

Szukam czegoś, co przebije moje akg 3003. Andromedy były blisko ale jeszcze nie na tyle, żeby się przesiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mi opis basu akurat nijak nie pasuje do NX7.

W NX7 i kopie i jest masywny. Dociąża i pogłębia brzmienie. Poza tym świetna średnica i detaliczna góra. Szeroka scena.

Niższe sq ale spokojnie mogą konkurować z flakonami ...

Nim je sprzedasz, to je najpierw wygrzej i posłuchaj.

Kopie ale masywny nie jest. Wygrzałem je, jak dla mnie za dużo tej średnicy i góry ale mogą się bardzo podobać. Faktycznie ostatnio częściej ich słucham niż FH5 co jest ciekawe.

Bo są takie jakieś inne, pod prąd.

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

 

@retter a ta z przed paru postów to zla? ;)

Nie zła, ale taka mini mini :) ale tak po przetrawieniu czy to nie takie ety er4sr?

@Weird_O jak coś jest NAJ to cenę też ma na poziome NAJ 😎 to kiedy nerka? :D

Edytowane przez retter
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nicodem napisał:

Kopie ale masywny nie jest. Wygrzałem je, jak dla mnie za dużo tej średnicy i góry ale mogą się bardzo podobać. Faktycznie ostatnio częściej ich słucham niż FH5 co jest ciekawe.

Bo są takie jakieś inne, pod prąd.

 

Będę się upierać z tym basem, bo słucham ich od kilku dni.

Zmień tipsy. Ja słucham na SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, chico99 said:

 

Będę się upierać z tym basem, bo słucham ich od kilku dni.

Zmień tipsy. Ja słucham na SD.

 

no dobra, dzisiaj przesiądę się na comply, może ogarną trochę górę i podkreślą ten bas. Do spania są rewelacyjne bo na niskiej głośności bardzo wyraźnie wszystko słychać.

FH5 na razie nadal leżą na półce :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, chico99 said:

Spiralki też spróbuj, jak masz.

Czasem robią cuda z basem. W pozytywnym i negatywnym tego słowa znaczeniu.

 

Do spiralek nie dotarłem jeszcze. Na piankach które są w komplecie z Andromedami to zupełnie inne słuchawki się zrobiły!

Już zapomniałem jak dużo w IEMach znaczy dobranie gumek. Rozpasałem się przez customy w Andromedach :)

Sprawdziłem - customy wchodzą też i na NX7 więc jutro wiem co kolejne testuję.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RIH napisał:


 

 


Dla mnie to one blisko NAJ nawet nie leżały, kolejny "hajp" jak z Campfire...19e5ad4862b248f93ed4ce7e50370183.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

Co to za kabelek, który łączy Mojo ze źródłem?

A pianki Campfire są na prawdę świetne, szkoda że nie można ich kupić osobno (w polskiej dystrybucji). Łatwe w aplikacji, wygodne, według mnie nie mulą brzmienia, gąbczaste cudeńka.

 

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kabelek, który łączy Mojo ze źródłem?
A pianki Campfire są na prawdę świetne, szkoda że nie można ich kupić osobno (w polskiej dystrybucji). Łatwe w aplikacji, wygodne, według mnie nie mulą brzmienia, gąbczaste cudeńka.
 
Moje odkrycie z przed wielu lat kiedy Mojo było nowością i nic nie chciało działać jako OTG z moimi tabletami :)

https://m.sklep.rms.pl/lindy-31758-kabel-usb-2-0-otg-micro-b-micro-b-0-5m?campaign-id=10

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła, kupuję te słuchawki (ponoć nowa perełka chifi)

I tak przy okazji respektując wiedzę i doświadczenie ludzi z tego wątku zadam pytanie. Jakie wzmacniacze najlepiej zrywają się z planarami? Lampy? Hybrydy? Tranzystorowy? Oczekuję relaksu. Oczywiście rozumiem że jest to rzecz gustu, ale pogadajmy(bo muszę się czegoś uczepić aby kupić inny wzmacniacz, w tej chwili mam tranzystorowy) ab086fab47ea58e3be40dda807b9aa12.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności