Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.07.2019 o 04:29, Loke13 napisał:

Dzięki za wrażenia. Odbieram je podobnie , z jedną różnica. Dla mnie na filtrach czerwonych, góra jest tak asluchalna ,że jedynym filtrem ,który przyzwoicie gra jest czarny.  Zielony i czerwony za bardzo kuja po uszach

Spędziłem cały wczorajszy dzień na walkę z ustawieniami. Straszliwa siermięga, bo pamięć do dźwięku jest bardzo ulotna. Z filtrami zielonymi, czarnymi, czerwonymi i bez filtrów, do tego wszystkie tipsy jakie mam.  Posprawdzalem jeszcze inne opinie, np. Twister6 napisal, ze z zielonymi z kolei jest najmniejszy harsz.. Wg. mnie jest podobnie, zmienia sie tylko jego położenie w pasmie. Raz daje oschlość, raz kłucie wysokich, raz poczochranie ( tak jakby dzwiek byl zarysowany ołówkiem a nie przepisany dlugopisem). Gdyby nie lepiej zestrojone Sony XBA H3 pewnie nie doszedlbym do względnego ładu z nimi. Moja najlepsza konfiguracja to czerwone filtry i tipsy Sony. Są nadal elementy "nazbyt ekscytujące", ale nie jestem w stanie już nic wiecej uzyskać. 

Niestety srebrne kable, berylowe przetworniki, a stare (tańsze!) Sony H3 i tak gra równie dobrze, jak nie lepiej - wychwytują mniej mikro-detali, ale strojenie mają lepsze. 

 

Edit:

Można przyjrzeć się też wykresowi skąd pochodzą te problemy. 

pobrane.jpeg

Edytowane przez requal
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 17:07, goya_dechi napisał:

Crinacle o line-up'ie Fearless Audio feat. Start, Crystal Pearl, S4, S5h/S5t, S6Rui/Pro, S8f/Pro, S10 Genie, HyperS 12 i ACME 8

 

https://crinacle.com/2019/07/26/cliffnotes-fearless-audio-lineup-basics-eccentricities/

 

Dla mnie nadszedł czas aby zbierać pieniądze.

Mam S6Rui i muszę powiedzieć, że wymiatają. Gładkie jak pupa niemowlaka jednocześnie zachowują dobry poziom detali. Są raczej po stronie fun niż analytical.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, requal napisał:

Niestety srebrne kable, berylowe przetworniki, a stare (tańsze!) Sony H3 i tak gra równie dobrze, jak nie lepiej - wychwytują mniej mikro-detali, ale strojenie mają lepsze. 

 

Jednym słowem FH7 nie dla każdego podejdą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Akustik napisał:

Na weekendzie wjechały Rhapsodio Orla :) Podziękowania dla @Mayster i @Methuselah

Sporo namęczyłem się z doborem tipsów, ale ePro uratowały sytuację.

 

Witaj w klubie :D Z ePro grają fajnie i to dobra opcja, gdy te z zestawu nie podejdą. Tak swoją drogą, to za stworzeniem ePro stoi ta sama osoba, co za firmą Rhapsodio ;) 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Witaj w klubie :D Z ePro grają fajnie i to dobra opcja, gdy te z zestawu nie podejdą. Tak swoją drogą, to za stworzeniem ePro stoi ta sama osoba, co za firmą Rhapsodio ;) 

Zazwyczaj słuchawek OTE słucham z piankami, ale w zestawieniu z Orla mi nie podeszły. Wychodziła buła na subbasie. Znośnie było na Spiral Dots, ale pod ręką miałem tylko rozmiar L i M. Być może z rozmiarem ML byłoby lepiej.

 

Jak przyszły ePro i porównałem sobie średnicę otworu i średnicę tulejki stwierdziłem, że to nie może się udać. 😉 Okazały się jednak bardzo elastyczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crinacle o line-up'ie Fearless Audio feat. Start, Crystal Pearl, S4, S5h/S5t, S6Rui/Pro, S8f/Pro, S10 Genie, HyperS 12 i ACME 8
 
https://crinacle.com/2019/07/26/cliffnotes-fearless-audio-lineup-basics-eccentricities/
 
Dla mnie nadszedł czas aby zbierać pieniądze.
Ja zbieram na 11.11 aliexpres.
Co roku duże obniżki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wfmsiekierka napisał:

Ja zbieram na 11.11 aliexpres. 

 

Przeceny fajne, szkoda że później trzeba czekać pół roku na dostawę 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam trochę za offtop ale czy polecicie kupić bgvd dm6 do muzyki klasycznej i do rocka? Źródło galaxy s 7?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Do rocka jak najbardziej ok, klasyczna też źle nie wypada tylko s7 nie pokaże w pełni możliwości tych doków

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marcinzkomina napisał:

Przepraszam trochę za offtop ale czy polecicie kupić bgvd dm6 do muzyki klasycznej i do rocka? Źródło galaxy s 7?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 

Żaden offtop, DM6 należą do "droższych" słuchawek >50$ ;)

Tak jak jak kolega @rafik87 powiedział DM6 dobrze sobie radzą z każdym rodzajem muzyki. I zgodzę się z nim, że przydałoby się lepsze źródło.

Czasami tęsknie za moimi, które sprzedałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Nie jest tak źle, w zeszłym roku czekałem od 10 do 20 dni. Zauważyłem że zasada jest taka :droższe żeczy przychodzą szybciej(od kilkudziesięciu $)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Niekoniecznie w zeszłym roku zamówiłem charmsy dla żony i 6 dnia były u mnie i kosztowały parę dolców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, chico99 said:

 

Bo dla żony, to się pośpieszyli.

 

Ktoś z forum ostatnio kupował ode mnie w komisie słuchawki dla mamy. Też się spiąłem i poszły szybciutko :)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 15:33, chico99 napisał:

Pro nie słuchałem ale KX-y wybornie brzmią.

Skrobniesz na PW coś tam? bo nie wiem czy kupować ...

Generalnie od pół roku są ze mną FH5 + hybryda + sony A, cóż obroniły się dzielnie.

Teraz szukam czegoś nie gorszego co w jazzie się dobrze sprawdzi najchętniej na MMCXach ale to nie konieczny warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiatrak napisał:

@Vaiet @Methuselah Jakie proponujecie tipsy do Dunu Titan 6 ? 

Mnie się stocki podobają na tyle, że dopiero będę testował inne opcje ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiatrak napisał:

@Vaiet @Methuselah Jakie proponujecie tipsy do Dunu Titan 6 ? 

 

SpinFit CP-100, MandarineS Symbio W peel lub Acoustune AET08a. Spiral Doty, ePro czy Acoustune AET07a też mogą się sprawdzić.

 

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Mnie się stocki podobają na tyle, że dopiero będę testował inne opcje ;)

 

Mi stockowe kompletnie nie leżą.

Edytowane przez Methuselah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Methuselah napisał:

 

SpinFit CP-100, MandarineS Symbio W peel lub Acoustune AET08a. Spiral Doty, e Pro czy Acoustune AET07a też mogą się sprawdzić.

 

 

Mi stockowe kompletnie nie leżą.

Fenks Panowie.

Pierwsze wrażenia to za dużo basu jak dla mnie. Muszę jakoś to ściągnąć bez ekłalizera 😉

Zrobię bitwę z Aune E1 i podzielę się spostrzeżeniami.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 20:52, Methuselah napisał:

A tak swoją drogą, to sporo namieszać może jeszcze oBravo Cupid (dynamik 6 mm + planar 8 mm). Wkrótce ma być w ofercie MP3store, z tego co zrozumiałem. Podstawowa wersja (kabel 3,5 mm SE) ma być bardzo dobrze wyceniona. Kolejne mają kable 2,5 mm + adapter 3,5 mm SE oraz 2,5 mm + adaptery 3,5 mm i 4,4 mm Pentaconnu.

 

http://www.obravoaudio.com/products/erib/cupid/

https://www.audioconcierge.co.uk/portfolio/obravo-cupid-planar-earphone/

 

@RIH Ciężko określić, ale jako ostrych bym ich nie opisał.

 

A to nie tak, że podstawowa ma 2,5mm + adapter na 3,5mm? Bo wszędzie o takiej piszą... Swoją drogą, to może być serio ciekawa propozycja.

https://twister6.com/2019/07/25/obravo-cupid/

 

mnie się podoba opcja "zapinanego" mmcx, chodź niestety znowu problem przy chęci podmiany kabelka.

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności