Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, wfmsiekierka napisał:

W tej dyskusji pojawiły się wpisy że miedź+srebro poprawiają ogólną jakość(nie wiem czy w to wierzę tak do końca) Co mi przeszkadza w stokowym?-nic. Po prostu chciałbym poprawy jakości dźwięku

Jasne, rozumiem. Kable Jimmiego są dużo lepszej jakości niż te Chińczykiz aliexpress w okolicach 50 backsów. Nie chodzi o samą jakość wykonania, ale też zastosowane komponenty. Na Twoim miejscu bym odpuścił kable z Chin i polował na giełdzie, aż ktoś będzie chciał sprzedać kabel Jimmiego. Moim zdaniem srebro fajnie robi IMRom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, side napisał:

 

Dokładnie tak. Szkoda, że nie do napędzenia przez zwykłego smartfona (czyli nie v30/G7). Może na Ikko OH1 też będzie niezły lol, jak wejdzie OH10 :)

 

Jedynie w grę wchodzi indywidualny niezły lol, bo OH10 nie zastępuje OH1, tylko jest równolegle oferowanym modelem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tommir said:

Ten wygląd jakiś taki znajomy... ;) Znów miałem trochę przystopować z tanimi dokami, ale chyba rozważę.. Cóż, takie hobby ;)

Wyglądają fajnie, specyfikacja też. A ktoś wie jak użyć tej zniżki do 65$?

Minus dla mnie - 2pin. Wszystko mam MMCX.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wfmsiekierka napisał:

Kontaktowałem się z J... Dragon w sprawie kabla do Zenith. Koszt 410pln. Trochę mnie to przystopowało. I tak kombinuję, może uda się coś kupić za połowę tej ceny o takiej samej jakości. W końcu jest to masowa produkcja i to w Chinach.

 

Kabelki są ponad czasowe. Szczególnie te od @Jimmi Dragon a.

Będziesz zmieniał słuchawki, playery, dac-y, a kabelki Ci zostaną.

 

Kiedyś podobnie kombinowałem i mam teraz pół kartonu badziewia.

Taka uwaga w chińskich kabelkach często warstwa otuliny nie pozwala ocenić grubości samej żyły.

Z wyglądu bardzo ok, a grają bardzo nie ok.

Nie uogólniam bywają też dobre produkcje ale to już ceny w granicach 100$ i więcej.

 

I jeszcze jedna sprawa. Musisz zacząć od tego, że sprawdzisz czy w ogóle słyszysz kable ...

Bo jest spora partia forumowiczów, których śmieszy ten temat i takie rozważania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

 

Kabelki są ponad czasowe. Szczególnie te od @Jimmi Dragon a.

Będziesz zmieniał słuchawki, playery, dac-y, a kabelki Ci zostaną.

 

Kiedyś podobnie kombinowałem i mam teraz pół kartonu badziewia.

Taka uwaga w chińskich kabelkach często warstwa otuliny nie pozwala ocenić grubości samej żyły.

Z wyglądu bardzo ok, a grają bardzo nie ok.

Nie uogólniam bywają też dobre produkcje ale to już ceny w granicach 100$ i więcej.

 

I jeszcze jedna sprawa. Musisz zacząć od tego, że sprawdzisz czy w ogóle słyszysz kable ...

Bo jest spora partia forumowiczów, których śmieszy ten temat i takie rozważania.

Od siebie dodam, że niedrogie chińskie kabelki poleciłbym tylko do tanich słuchawek, gdzie często stockowego lepiej aby w ogóle nie było... Przy droższych słuchawkach na pewno nie odkryją ich potencjału lub odkryją tylko wierzchnią warstwę ;) Kabelki JD to inna bajka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonaliście mnie, będzie coś od smoka, a co do tego czy słyszę różnicę to się przekonam jak kupię, bo w tej chwili do porównania mam tylko stokowy od Zenith lub posrebrzany Yinyoo 8 core za ok $20 który wcześniej ktoś opisał że to nie ta jakość i lepiej pozostać przy fabrycznym

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wfmsiekierka napisał:

Ok, przekonaliście mnie, będzie coś od smoka, a co do tego czy słyszę różnicę to się przekonam jak kupię, bo w tej chwili do porównania mam tylko stokowy od Zenith lub posrebrzany Yinyoo 8 core za ok $20 który wcześniej ktoś opisał że to nie ta jakość i lepiej pozostać przy fabrycznym

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

ok, ktoś opisał, a sam sprawdzałeś? zrób ślepy test i zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wfmsiekierka napisał:

w tej chwili do porównania mam tylko stokowy od Zenith lub posrebrzany Yinyoo 8 core za ok $20 który wcześniej ktoś opisał że to nie ta jakość i lepiej pozostać przy fabrycznym

 

To zdaje się ja tak napisałem.

Rozumiem, że słyszysz różnicę między stokowym, a yinyoo? Jeśli nie, to się wstrzymaj z zamówieniem od JD, bo może być rozczarowanie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To zdaje się ja tak napisałem.
Rozumiem, że słyszysz różnicę między stokowym, a yinyoo? Jeśli nie, to się wstrzymaj z zamówieniem od JD, bo może być rozczarowanie.
Ok, przejdę do fazy testów

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jak Koledze nie podejdzie, to najwyżej odkupię do swoich IMRów
Ok, będę pamiętać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, requal napisał:

Na NX7 niezaleznie od tego co reprezentują dostępna jest zniżka od producenta na 65usd

 

Pozytywna, entuzjastyczna wręcz z kolei jest opinia Dsnutsa z Head-fi

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread.586909/page-2855#post-15068889

 

Ciekawość zwyciężyła, again.;)

Czekam na zmianę ceny.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Wyglądają fajnie, specyfikacja też. A ktoś wie jak użyć tej zniżki do 65$?

Minus dla mnie - 2pin. Wszystko mam MMCX.

 

Zawsze można takie cóś kupić. Są i w drugą stronę 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Wyglądają fajnie, specyfikacja też. A ktoś wie jak użyć tej zniżki do 65$?

Minus dla mnie - 2pin. Wszystko mam MMCX.

 

Odnośnie zniżki.
https://www.aliexpress.com/item/4000013594343.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.52514bacXQsv3j
klikasz w kup teraz, w polu wiadomości zamówienia wpisujesz hasło: Facebook, przełącz się na „Inne płatności”, a następnie przycisk „ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE”, nie płać - anuluj płatność.
Płatność będzie "wisiała". Sprzedawca ręcznie (może to potrwać kilka godzin) zmieni kwotę do zapłaty na $65 no mic version lub $66 with mic. Wtedy zapłać ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chico99 napisał:

Mi zmienił właśnie cenę na 65$. Trwało to może z 20min.


Bo Jim czasem nawet śpi w sklepie ;)
Ryzykant z Ciebie. 4BA + 2DD z nanorurek węglowych + 1 przetwornik ceramiczny, piezoelektryczny. Wszystko za 65$. Powkładali przetworniki do środka ale czy zestroili?
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo Jim czasem nawet śpi w sklepie
Ryzykant z Ciebie. 4BA + 2DD z nanorurek węglowych + 1 przetwornik ceramiczny, piezoelektryczny. Wszystko za 65$. Powkładali przetworniki do środka ale czy zestroili?
 
W sumie za takie przetwornik za taką cenę to warto zaryzykować. Mnie powstrzymuje tylko to że posiadając zenith nie chcę schodzić poniżej pewnego pułapu, bo nie będę ich używać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, strong6 napisał:


Bo Jim czasem nawet śpi w sklepie ;)
Ryzykant z Ciebie. 4BA + 2DD z nanorurek węglowych + 1 przetwornik ceramiczny, piezoelektryczny. Wszystko za 65$. Powkładali przetworniki do środka ale czy zestroili?
 

 Co mi tam, dawno nie wywaliłem w błoto 250 złotych.:D

Ostatnio same rozsądne zakupy, więc zaszalałem ... he, he:P

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chico99 napisał:

 Co mi tam, dawno nie wywaliłem w błoto 250 złotych.:D

Ostatnio same rozsądne zakupy, więc zaszalałem ... he, he:P

jak przetestujesz chętnie odkupię by też się pobawić 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, strong6 said:

Odnośnie zniżki.
https://www.aliexpress.com/item/4000013594343.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.52514bacXQsv3j
klikasz w kup teraz, w polu wiadomości zamówienia wpisujesz hasło: Facebook, przełącz się na „Inne płatności”, a następnie przycisk „ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE”, nie płać - anuluj płatność.
Płatność będzie "wisiała". Sprzedawca ręcznie (może to potrwać kilka godzin) zmieni kwotę do zapłaty na $65 no mic version lub $66 with mic. Wtedy zapłać ;)

Dzięki. Zrobione, czekam na zmianę ceny. Może wymienią moje FA1 które już mi się osłuchały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności