Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wfmsiekierka napisał:

A tak ogólnie o co chodzi z tymi Moondrop KXXS, miałem kanas pro(sprzedałem po zakupie IMR zenith) czego można oczekiwać od KXXS, mam na myśli, są jakieś istotne różnice, ktoś już je testował?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Chyba @Methuselah będzie je miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StAc napisał:

Chyba tylko ja i mój wewnętrzny weeb docenia to pudełko.

 

Też tu jestem :D Jest mega piękne. Jestem ciekaw czy słuchawki dorównują opakowaniu :D Wbiję się na wątek czytania o tym Ikko. 

Po co konsola, telefon... wydam na słuchawki 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

Mają potencjał. Ciekawe-droższe tipsy z Chin, czy tam z Japonii ...

Mam L-ki. Ale niestety L-ki też dla mnie za małe.;)

Właśnie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

 

I śmieje się ze mnie, czekaj, czekaj niedługo sam może będziesz go potrzebować. Jak zwieracze zaczną Ci popuszczać.:P

Ja w ciągłym stresie żyję, więc nie grozi takie poluźnienie. :D 

Przepraszam, ale zawsze mi się to wszystko z łazienkami kojarzy - seal, armatury, kanał itp 
A prawdę powiedziawszy współczuję problemów z sealem - jak patrze po ludziach to wcale nie takie oczywiste.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobsz, wrażenia więc.

Są gładkie, tzn nie męczące, niczego (jak na moje ucho) nie jest za dużo ani za mało. Góra w sam raz (po ostatnich tygodniach z Forsteni trochę mi się ucho przyzwyczaiło od górki w treblach).

Bas schodzi nisko, nie zamula. Ilościowo coś podobnie jak DM6 (z pamięci), jakościowo dużo lepiej, choć i tam było dobrze.

Średnica, głownie na wokalach zauważyłem dotychczas - jest ładniuśka.

 

W brzmieniu to bardziej mi przypominają KPE, ale chyba obydwa modele rysują się koło krzywej Harmana, więc pewnie dlatego.

 

Detali jest w psizdu, ale nie są nachalne. Ucho ani mózg się nie męczy od słuchania.

 

Co do napędzania - mogę tylko powiedzieć, że ES100 daje radę na połowie głośności, podłączyłem je jeszcze do obsmyczaka USBC z jabłkiem i tu muszę dać na 100%, ale ten jest niedomocowany, trzeba z terminala zgłaśniać, żeby było ok. Czyli - łatwe do napędzenia, trochę mniej wrażliwe niż DM6.

EDIT: myslę, że ciekawie by się zgrał z chłodniejszym DACiem na Sabre, niestety sprzedałem co miałem.

 

Sorki za laicki opis, piszę co słyszę

Edytowane przez docentore
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM7 miałem na celowniku, bo kochałem dosyć mocno DM6. Ale problemy techniczne z walniętymi słuchawkami (niedziałające armatury) i luzujące się złacza odstraszyły mnie.
Szukałem czegoś w zastępstwie i to wpadło.
Jak ktoś ma DM7 na stanie w Wawie można zrobić porównanie, no problemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał:

DM7 miałem na celowniku, bo kochałem dosyć mocno DM6. Ale problemy techniczne z walniętymi słuchawkami (niedziałające armatury) i luzujące się złacza odstraszyły mnie.

Na Head-Fi mieli takowe problemy, czy sam się naciąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności