Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Perul napisał:

Tego typu pady diametralnie zmienią sposób grania, bo są dużo szczelniejsze, tutaj trzeba przewiewnych welurów szukać.

Pamiętaj też, że wysokie pady oddalą średnie tony i spotęgują soprany, ale w połączeniu ze szczelniejszym niż gąbka welurem, ma to szanse zagrać, bo i dół się dopełni.

Może te https://pl.aliexpress.com/item/Tak-mi-kkie-aksamitne-z-pianki-Wk-adki-do-uszu-poduszki-60-65-70-75-80/32977553030.html?spm=a2g0o.cart.99999999.385.67873c00YcYw41 ?

zakupiłem te które poleciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marco-polo napisał:

zakupiłem te które poleciłeś.

To jak przyjdą daj znać jak na nich grają - w razie co można jeszcze jakieś "sztuczki" zrobić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, robertos napisał:

mozna wiedziec gdzie kupowales?

 

oczywiście, w Pakistanie:

 

IMG_20190510_145930.jpg

gość sprzedawał na head-fi - że niby z NY, a przyszły z Islamabadu - na obu stronach dziesiątki znaczków z jakimś gościem w czapce z ula os

  • Thanks 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

(...) dziesiątki znaczków z jakimś gościem w czapce z ula os

 

@mykupyku, jakby cię interesowało, to pobawiłem się trochę w GIMPa i wujek Google stwierdził że to Muhammad Ali Jinnah :lol:.

 

111.png

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 23:16, Perul napisał:

To jak przyjdą daj znać jak na nich grają - w razie co można jeszcze jakieś "sztuczki" zrobić :) .

Pewnie że dam znać ogólnie tak jak są zbudowane te słuchawki można zbudować bez jakichkolwiek problemów inne modele .  Ta opaska niżej która jest na gumce to coś ala plastikowe klejone ale nie daję temu trwałości. Zakupiłem już na ali dużo komponentów do zbudowania coś ciekawego, jedynie to zastanawia mnie w tych słuchawkach ten cienki drut który utrzymuje te drivery. Jest sztywny i nie łatwy do zgięcia i z chęcią taki płaski pałąk metalowy na aliexpress zakupiłbym - jakby takie pałąki z takim wzmocnieniem konstruowali to żadne słuchawki nie łamałby się pałąk. Jakaś podpowiedź? Sprzedawca raczej nie sprzedaje takich a na ali nie znalazłem pomimo że szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mykupyku napisał:

drewienka zalane plastikiem...

IMG_20190510_114635.jpg

Ci o zaczkach.. I jak to bangla powiedz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Ci o zaczkach.. I jak to bangla powiedz! 

 

pełny bas bez braków w subbasie strojony na dynamik, masywny z wybrzmieniem, choć od dynamików szybszy

średnica nie jest schowana, ale trochę cofnięta, piękna barwa

góra mocna, jasna, czasem nawet agresywna

 

grają od neutralności do jasności plus ten bas, angażująco a nie relaksująco, ale jeszcze nie męczą, bo kultura grania wysoka

 

technicznie wysoki poziom - nie jest duszno, łatwo wejść w nagranie, wysoka rozdzielczość, dobra przesyrzeń

 

podobają mi się. plus super wykonanie

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie, ale z życia wzięte pytanie. Orientujecie się może czy i ewentualnie gdzie można kupić te tuningowe gumki do FLC8S? Konkretnie chodzi mi o czarne odpowiedzialne za bas, ale może być komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tommir napisał:

Może głupie, ale z życia wzięte pytanie. Orientujecie się może czy i ewentualnie gdzie można kupić te tuningowe gumki do FLC8S? Konkretnie chodzi mi o czarne odpowiedzialne za bas, ale może być komplet.

U @bigmaras zapytaj. Ja dokupywałem u niego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, requal napisał:

U @bigmaras zapytaj. Ja dokupywałem u niego. 

 

najlepiej @bigmaras a jak nie ma to tu jest ich matecznik: http://www.lendmeurears.com pomagają bez problemów, ship 0$

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wiatrak napisał:

@Methuselah Czy różnica między SpinFit CP-100 a CP-145 to głównie średnica na wlocie 3,8mm vs 4,5mm ?

Na wylocie dziursko takie samo  ?

 

Średnica na wylocie odrobinę większa, a do tego płaszcz ma inny kształt, dzięki czemu można je zaaplikować głębiej. Generalnie odrobinę mniej średniego basu i nieco więcej góry w CP-145/155.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Średnica na wylocie odrobinę większa, a do tego płaszcz ma inny kształt, dzięki czemu można je zaaplikować głębiej. Generalnie odrobinę mniej średniego basu i nieco więcej góry w CP-145/155.
Podzielam zdanie - u mnie zupełnie się 145/155 nie sprawdziły (ibasso IT01/04) - zbytnio zmieniają / ochładzają charakterystykę brzmienia, uwypuklają górę co dla V-ki nie jest idealnym pomysłem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

 

Średnica na wylocie odrobinę większa, a do tego płaszcz ma inny kształt, dzięki czemu można je zaaplikować głębiej. Generalnie odrobinę mniej średniego basu i nieco więcej góry w CP-145/155.

Kupiłem Comet z dodawanymi CP-100, ale tylko rozmiary SS i S. Chcę dokupić M lub L, bo mniejsze wypadają. Myślalem czy by nie wziąć 145 zamiast 100. No właśnie zastanawiałem się nad wpływem na dźwięk i zdolnościami trzymania się w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem TRN X6 dziś. Dosyć ładnie wykonane, kabelek wydaje się cieniutki. Dzwiękowo nie leżą mi kompletnie, coś nie tak ze średnimi, wokale brzmią słabo. Może DM6 mnie rozpuściło (choć i tam średnica nie jest mocną stroną). Nieźle reagują na eq.

Idą do komisu, mając DM6 in Tonekingi nie mogę usprawiedliwić posiadania X6.

 

Edytowane przez docentore
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, docentore napisał:

Dostałe TRN X6 dziś. Dosyć ładnie wykonane, kabelek wydaje się cieniutki. Dzwiękowo nie leżą mi kompletnie, coś nie tak ze średnimi, wokale brzmią słabo. Może DM6 mnie rozpuściło (choć i tam średnica nie jest mocną stroną). Nieźle reagują na eq.

Idą do komisu, mając DM6 in Tonekingi nie mogę usprawiedliwić posiadania X6.

 

Daj im pograć, może się odmulą. Tak z jeden dzień bym je chociaż przetrzymał.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności