Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem są warte swojej ceny. U mnie wyparly Flc - tzn chronologia była taka ż e najpierw poszły Flc, a potem przyszły Kanas, ale te mi siadły bardziej. Tutaj w tej recenzji dostaly nawet minimalnie wyzsza ocenę.

A odkopalem sobie temat w zasadzie dlatego bo z tipsami Epro zagrały świetnie, jeszcze lepszą i bliższą średnicą. Znaczny upgrade. 

Driver w nich dość długo się wygrzewa, więc warto dać im trochę pograć po zakupie. Tak ze 100-200h... 

 

Odnośnie Trn X6 wyczytałem dzisiaj, że model sprzedażowy ma nie być tak jasno strojony - jak zapewne wynikałoby z wrzuconego wczesniej wykresu:

 https://www.head-fi.org/threads/best-sub-100-budget-earphones-chi-fi-obscure-brands-and-impressions-sharing-reference-list.805930/page-1175#post-14927593

 

 

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Ja tak podpytuję o te Kanas'y z ciekawości, bo widzę, że się zaczynają robić dość popularne wśród użytkowników forum :)Bardzo ciekawa propozycja. U mnie od dłuższego czasu świetnie spisują się Mee P1 i w zasadzie spełniają moje oczekiwania więc w najbliższym czasie raczej nie planuję ich zmieniać, ani inwestować w konkurencję dla nich ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, e1mo napisał:

@LuQi, po co kombinować, u @bigmaras dostaniesz Kanasy Pro za 699zł, czyli w praktycznie w cenie z Aliexpressu, ale za to z polską gwarancją i szybką, bezproblemową wysyłką :) .

A zawsze jest szansa, że od @bigmaras'a jako Kolegi z forum jakąś dodatkową zniżkę dostaniesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LuQi napisał:

 

Tak z ciekawości popatrzyłem na Alliekspress i widzę, że one chodzą po ok 177$. Są warte tej ceny? Można je gdzieś wyrwać taniej niż ta standardowa cena?

 

Zdecydowanie warte ceny u @bigmaras.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Zależy co lubisz. E2000 to V-ka, a E3000 to cieplejsze granie.

I pytanie, czy lubisz słuchać po cichu w domowym zaciszu.. poza tym to japońskie słuchawki.. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, requal napisał:

I pytanie, czy lubisz słuchać po cichu w domowym zaciszu

 

Swoje użytkuję standardowo i nie mam z nimi problemów, ale rzeczywiście pojawiło się sporo doniesień o padających przetwornikach.

 

1 minutę temu, requal napisał:

poza tym to Japońskie słuchawki.. 

 

W punkt.

 

Może warto te temat o sprzęcie z Azji rozszerzyć na inne kraje? Singapur, Hongkong, Malezja, Japonia, Korea Południowa itp. Poza samym AliExpress sporo się dzieje na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Methuselah napisał:

 

Swoje użytkuję standardowo i nie mam z nimi problemów, ale rzeczywiście pojawiło się sporo doniesień o padających przetwornikach.

 

Ale i izolacja jest fatalna.. Moje najszybciej sprzedane doki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem opampa we wzmacniaczu słuchawkowym na dodatek. Zastanawiałem się czy można w tym wzmacniaczu słuchawkowym użyć dwóch typów zasilania. Bateria albo źródło zasilania napięciowe. Ponieważ gdy ładuję go to ma blokadę że nawet jak włącze to nie zadziała. Jedynie na baterii działa.

IMG_20190417_115940.jpg

2A152BF3-9D5C-46A1-B62E-3654ACDB9643.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marco-polo napisał:

Wymieniłem opampa we wzmacniaczu słuchawkowym na dodatek. Zastanawiałem się czy można w tym wzmacniaczu słuchawkowym użyć dwóch typów zasilania. Bateria albo źródło zasilania napięciowe. Ponieważ gdy ładuję go to ma blokadę że nawet jak włącze to nie zadziała. Jedynie na baterii działa.

Zamiast Finali lepiej te Sonicast Diract. 

 

Jak mu wepniesz odpowiednie napięcie w zamian baterii to będzie działał, nie ma wyboru. Przetestuj sobie te opki opa1642 i opa1622. 

Tańsze a równie dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia. Kiedy podłączam HiFiMan MegaMini do tego wzmacniacza słuchawkowego i oryginalne słuchawki od tego odtwarzacza to działa jedna słuchawka. Kiedy słucham bezpośrednio to działają 2 słuchawki. Słuchawki mają na jacku 3 czarne paski jednak jest 3.5mm. Oznacza to że są to słuchawki zbalansowane?

 

https://www.ebay.pl/itm/Final-Audio-Design-E3000-High-Resolution-Earphones-Stainless-Steel/372388085349?hash=item56b40f3e65:g:n0sAAOSwew9cUS-k tutaj Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są jacki 3,5 balans, więc te hifiman pewnie tak mają. Gdzieś na forum chyba o tym było 

Balans ma 3 paski i 4 pola, SE ma 2 paski i 3 pola 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za radę. Nadal czekam na te kulfoniaste słuchawki z ali od sprzedawcy OKSC. To te słuchawki http://www.hifiman.rafko.pl/index.php?menu=pr&n=15361,hifiman-re-400i-re400i-przenosne-sluchawki-dokanalowe-ze-sterowaniem-apple

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mayster napisał:

 

Firma może z Japonii, ale wszystkie doki z serii E są robione w Chinach.

Tutaj mają swój temat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 16:14, Methuselah napisał:

 

Jeżeli coś jeszcze rozważasz, to mogę dodać jakieś fotki z porównaniem modeli z podobnej półki cenowej.

Odgrzewam. Obecnie z OTE mam Ikko. Czy mógłbyś podobne fotki porównawcze w zbliżeniu , jeżeli masz jeszcze u siebie: OH1, Kanas Pro, FH5, New Primacy ? Myślę, że tak jak ostatnio ucieszysz również innych forumowiczów 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem zx1 jak na zdjęciu. Są fantastyczne, komfortowe, dźwięk jest czysty nie harczy, bass jest w porządku nie jest gruby, soundstage to scena o ile się nie mylę jest duża. Grają neutralnie i ciepło. Nauszniki po dłuższym czasie grzeją w uszy i powodują lekki nacisk. Nie spadają z głowy. Kabel jest odpowiedni ale nie wymienny

 

zx1.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wiatrak napisał:

Odgrzewam. Obecnie z OTE mam Ikko. Czy mógłbyś podobne fotki porównawcze w zbliżeniu , jeżeli masz jeszcze u siebie: OH1, Kanas Pro, FH5, New Primacy ? Myślę, że tak jak ostatnio ucieszysz również innych forumowiczów 🙂

 

Prawie przeoczyłem :) Proszę:

 

słuchawki1.jpg

 

słuchawki2.jpg

 

słuchawki3.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności