Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do VS Audio Store, czy nie daliby mi zniżki na zakup TRN X6 wraz z akcesoriami (dla stałego klienta :D). Bez zniżki za całość musiałbym zapłacić prawie 100 zielonych (słuchawki + akcesoria), choć na same TRN X6 jest już zniżka na thephonograph.net (w sklepie AK Audio Store z kodem można je dostać za ok. 62$ :)). Ja na razie czekam na decyzję VS Audio Store (fajnie by było, bo mają ASS w standardzie), a jak nie wyjdzie, to będzie trzeba kupić na AK Audio Store. Dla zainteresowanych, moja lista zakupów :):

 

trn.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten kabelek. Długo stał w okolicach 65$ teraz dostępny bez rabatów po 35$. 

Dodaje klarowności i rozdzielczości, bez uwypuklania pasm. 

20190426_142344.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest kabelek, który wygładza jakoś znacząco, ale jeśli chodzi o rozdzielczość, to jest pierwsza klasa. Też chwilę musi się wygrzać, zgubić nalot z fabryki hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, posłuchałem Toneking T4 przez ostatnie kilka dni. W porównaniu do DM6 mają trochę mniej basu, ale lepszą delikatnie średnicę. Trochę jakby bardziej przestrzenne są. Nieźle grają, gdybym nie miał już DM6 to bym je z chęcią zatrzymał.
Jednak jak na moje ucho sygnatury nie różnią się na tyle, abym zatrzymał obie pary. T4 idą w komis , aby pomóc finansowanie dalszych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 15:24, requal napisał:

 

Tutaj cena już 99$, ale udało mi się zamówić ten kabel w takiej wersji jak kolega @chico99 za 35$ od AK Audio. Zobaczymy jak zareagują nie na niego moje P1 ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kablami jak z tipsami. Raz siądzie, raz nie. Warto mieć parę. To moj trzeci z czystej miedzi i każdy jest inny.

Jednak wole miedź bardziej niż mieszane i srebro.. chociaż się zapierałem. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2019 o 05:10, requal napisał:

Wybierz rowniejsze i mniej problematyczne. Efektownie grające, ale problematyczne mają zazwyczaj zawrotną lecz krótką karierę. 
 

Edit: Tak też zrobiłem ze swoim zbiorem. Myślałem, ze zostawię Fa1, ale zostaną CCA C16 z racji, że są najbardziej umiarkowane. Nie grają super sq, ale sa wzglednie pozbawione udziwnien.  Graja sygnatura Harmana, czyli U.  Nad Fa1 wygrały łagodniejszym, więcej wybaczającym strojeniem. 

 

Powiem tak - jesli chodzi o wygode to OH1, bo trzymaja sie pewnie i nie musze ich wciskac tak gleboko. Zausznice dobrze potrzymuja.

Comet - do wokali, metalu, rocka.

Ikko - do soundtrackow, symfonii, jazzu.

 

Tak to wyglada... :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny hit od BGVP? :) Nowy model multi-armatur DM7. W sprzedaży od 6 maja, cena jeszcze nie znana. 

BadGuy nagrał już pierwsze wrażenia :) https://www.youtube.com/watch?v=5RpDGwJCNIQ

Specyfikacja na stronie: https://www.bgvp-hifi.com/dm7

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kordal napisał:

Czyżby kolejny hit od BGVP? :) Nowy model multi-armatur DM7. W sprzedaży od 6 maja, cena jeszcze nie znana. 

BadGuy nagrał już pierwsze wrażenia :) https://www.youtube.com/watch?v=5RpDGwJCNIQ

Specyfikacja na stronie: https://www.bgvp-hifi.com/dm7

 

 

 

 

ponoc maja kosztowac $299

6BA w tym 4 Soniona - w porównaniu do DM6 góra ma byc mniej wyeksponowana i srednica blizsza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, robertos napisał:

 

ponoc maja kosztowac $299

6BA w tym 4 Soniona - w porównaniu do DM6 góra ma byc mniej wyeksponowana i srednica blizsza

Na stronie podają takie modele:

Knowles SWFK-31376
Knowles ED-29689

Sonion 33AP007

Knowles CI-22955

Więc raczej 4 Knowlesa, 2 Soniona :)

 

Ponadto chwalą się obudowami z medycznej żywicy importowanej z Niemiec, tak jak FiiO przy FA7.

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordal napisał:

Na stronie podają takie modele:

Knowles SWFK-31376
Knowles ED-29689

Sonion 33AP007

Knowles CI-22955

Więc raczej 4 Knowlesa, 2 Soniona :)

mozliwe, tak wyczytalem w komantarzach pod recenzja BadGuy'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje od Penon Audio Store :

 

Chi Kong Hui

Admin · 5 hrs

BGVP-DM7 6BA Drivers MMCX 3D Printing HiFi Audiophile IEMs
6BA Drivers IEMS
3D printing tech
German medical-grade resin material
All Knowles + Sonion BA Drivers
4 Way frequency division systems
4 channel sound bore
Customizable shell
3D printed resin shell
Printed by German Envision TEC 3D printing devices.
Made of medical-grade PMMA acrylic fiber material.
Improved the resistance from high temperature and impact.
Amazing 6-drivers structure
With a professional, precise electronic 4-part frequency division solution, 6BA drivers work well together and present a balanced sound.
Beautiful treble, strong air sense, moderate, flexible bass, clear instrumental, high-definition, wonderful voice.
Precisely calibrated 4-way system
DM7 has a high standard 4-way system, the drivers transmit sound waves through 4 separate channels, equipped with 3 Knowles filters and 1 patented filter. The channels are reasonably divide the sound into ultra-high, high, medium and low frequencies, with these channels, sounds are smoothly connected, ,makes the wonderful sound real and vivid, even listening for a long time will not cause fatigue.
High quality MMCX connectors
Enables multiple connectivity options for long-term device compatibility, upgrades, ease of maintenance.
Audiophile-level cable
Come equipped with 8-strands OCC + Sliver hybrid cable, excellent transmission performance, also relieve troubles of upgrading cables.
Customized wearing experience
Ergonomic shell shape, fit to ear canal, giving you excellent sound isolating experience and long-wearing comfort.
Golden tag
Hi-Res Audio Certification 
DM7 has been certified as "Hi-Res" by JAS.
Giving you the listening experience beyond the CDs.
Wearing diagram
Notice the left and the right side, remember red for right, other color for left.
Put the earphone into ear 
Loop the cable over behind the ear
Try to press the earphone front panel to adjust the tightness
Spin the earphone little to fit the ear if necessary 
Start to enjoy the music
Precisely calibrated frequency response
The overall performance is very balanced and natural, clear detailed and soft vocal, beautiful treble, strong air sense, moderate, flexible bass, clear instrumental.
Intoxicating hearing and high resolution 
SRP: USD$299.00
#PenonBGVP

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 14:14, e1mo napisał:

Napisałem do VS Audio Store, czy nie daliby mi zniżki na zakup TRN X6 wraz z akcesoriami (dla stałego klienta :D). Bez zniżki za całość musiałbym zapłacić prawie 100 zielonych (słuchawki + akcesoria), choć na same TRN X6 jest już zniżka na thephonograph.net (w sklepie AK Audio Store z kodem można je dostać za ok. 62$ :)). Ja na razie czekam na decyzję VS Audio Store (fajnie by było, bo mają ASS w standardzie), a jak nie wyjdzie, to będzie trzeba kupić na AK Audio Store. Dla zainteresowanych, moja lista zakupów :):

 

trn.jpg

Poszły konie po betonie :P, zamówienie złożone. Za całość zapłaciłem 84$ z ASS w standardzie :) . Teraz tylko czekam aż przyjdą i jak zagrają, bo wizualnie prezentują się całkiem ładnie https://www.bilibili.com/video/av49656031/ ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie też taką "zbożowa" wersję przyslą? Lepiej zapakowane przychodzą słuchawki za 10-15$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro54 napisał:

Tobie też taką "zbożowa" wersję przyslą? Lepiej zapakowane przychodzą słuchawki za 10-15$

Nie tam na filmiku koleś pokazuje wersję przedprodukcyjna/testową (a te zazwyczaj nie mają oryginalnego pudełka), słuchawki są sprzedane w standardowym opakowaniu TRN (czyli skromnie ale solidnie ;))

 

Z tamtego filmiku, zależało mi bardziej żeby pokazać jak wyglądają same słuchawki :) .

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 20:56, e1mo napisał:

Poszły konie po betonie :P, zamówienie złożone. Za całość zapłaciłem 84$ z ASS w standardzie :) . Teraz tylko czekam aż przyjdą i jak zagrają, bo wizualnie prezentują się całkiem ładnie https://www.bilibili.com/video/av49656031/ ^_^.

Obudowy wyglądają (przynajmniej na tym nagraniu z linku) na wykonane z dobrej jakości materiałów i dobrze wyprofilowane do ucha. Sam zamówiłem z ciekawości, najwyżej odsprzedam komuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marco-polo napisał:

 

Jak go zamawiałem kilka dni temu też było info - pozostało 2 dni - do końca promocji ... Chińska dylatacja czasu.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności