Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, e1mo napisał:

Ja się ostatnio trochę zirytowałem, 1,5 miesiąca czekałem aż Massdrop wyśle mi T3 (paczka nie została wysłana do 28.03, a miała zostać wysłana 2 tygodnie wcześniej). W końcu się wkurzyłem, anulowałem zamówienie i wziąłem je z VS Audio Store (w tym sklepie domyśle wysyłają za pomocą ASS, więc kurierem do domu). Nie dość, że taniej (na Massdropie cena z przesyłką wynosiła ok. 63$), to prawdopodobnie nie będę musiał czekać 1,5 miesiąca <_<.

Massdrop różnie wysyła. Jeśli mają coś w magazynie najczęściej wysyłają szybko. Jednak swego czasu kiedy myślałem tam nad zakupem DM6 w komentarzach wyczytałem że niektórzy czekali 3 miesiące. Więc też tam odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommir nie miałbym pretensji do Massdropa, gdyby nie napisali, że wysyłka jest w konkretnym dniu. W tym przypadku zawaliło także samo TIN HiFi, bo zamiast wcześniej wysłać towar do Massdropa, to czekali do ostatniej chwili i nie przewidzieli tego, że towar może zostać zatrzymany na granicy. Wiem, że zdarzają się wypadki losowe, ale mnie jako klienta interesuje wynik, a nie przyczyna -_-.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to miałem na myśli, ale trochę nieprecyzyjnie to powiedziałem ;) Tam też chodziło o to, zostały wysłane później niż miały być. Massdrop jak czegoś nie ma w magazynie podaje optymistyczną datę wysyłki, a później trzeba czekać. Wg mnie również to nie jest w porządku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czaps napisał:

nie potrzeba mi dwóch par tych samych tipsów, pewnie u kogoś też się szlajają, nie ma ktoś na zbyciu JVC Spiral Dot? pisałem w dziale KUPIĘ, ale tam mało kto pewnie zagląda...

u mnie są na wagę złota, bo często gubię gumki. Jaki rozmiar?

 

Z innej beczki - miał ktoś do czynienia z chińskimi pchełkami? Shozy BK na ten przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czaps napisał:

nie potrzeba mi dwóch par tych samych tipsów, pewnie u kogoś też się szlajają, nie ma ktoś na zbyciu JVC Spiral Dot? pisałem w dziale KUPIĘ, ale tam mało kto pewnie zagląda...

 

W jednym opakowaniu są trzy pary. Spokojnie możesz zainwestować 59,00. Za parę wychodzi niecałe dwie dychy. To bdb cena. Kup trzy pary, u Marka, i sprzedasz dwie.

Prędzej się to uda niż zakup jednej pary w komisie.

A JVC Spiral Dot, to jedyne tipsy jakich używam. Rozmiar L. Przydałby się czasem rozmiar XL, ale w tym kłopot, że taki nie istnieje, a szkoda.;)

Nie trafiłem jeszcze na na tipsy tej wielkości co spiralki. A sporo już sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, robertos napisał:

w jednym opakowaniu powinny byc S/M/L zamiast wszystkich w jednym rozmiarze, przeciez sie nie zuzywaja jak pianki...

Tak jest gdy dostajesz gumki ze słuchawkami. Gdy kupujesz same gumki po co Ci takowe w nieswoim rozmiarze?

Nie zużywają się, ale gubią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest gdy dostajesz gumki ze słuchawkami. Gdy kupujesz same gumki po co Ci takowe w nieswoim rozmiarze?
Nie zużywają się, ale gubią
Nie zawsze wiesz czy L będzie dobry czy może M. Sam kupiłem całe opakowanie M i są za małe

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy doborze tipsów zawsze staram się podawać rozmiar zewnętrznego kołnierza i daje to jakieś pole do przypuszczeń co do prawidłowego rozmiaru. Sugeruje za każdym razem aby położyć na kartce obecnie, najlepiej leżący tips i dokonać pomiaru.

 

W razie czego wjechały w zeszłym tygodniu węgierskie tipsy od symbio, które też dość ciekawie wyglądają i są one sprzedawane po parze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z symbio (mandarin) jest ten problem, że miały mieć zalety silikonów i pianek ale odziedziczyły wady tego mariażu - wypełnienie z pianki wewnątrz stosunkowo sztywnego "silikonu" sprawia, że trzeba mieć foremne kanały bo inaczej albo gdzieś ciśnie albo nie izoluje na całej powierzchni (nie są tak plastyczne jak każde z osobna - ani silikon ani pianka - taki półtwardy/półmiękki "czopek").

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RIH napisał:

Z symbio (mandarin) jest ten problem, że miały mieć zalety silikonów i pianek ale odziedziczyły wady tego mariażu - wypełnienie z pianki wewnątrz stosunkowo sztywnego "silikonu" sprawia, że trzeba mieć foremne kanały bo inaczej albo gdzieś ciśnie albo nie izoluje na całej powierzchni (nie są tak plastyczne jak każde z osobna - ani silikon ani pianka - taki półtwardy/półmiękki "czopek").

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

W sumie to powinienem dodać, że posiadam obrane Symbio z pianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RIH napisał:

Z symbio (mandarin) jest ten problem, że miały mieć zalety silikonów i pianek ale odziedziczyły wady tego mariażu - wypełnienie z pianki wewnątrz stosunkowo sztywnego "silikonu" sprawia, że trzeba mieć foremne kanały bo inaczej albo gdzieś ciśnie albo nie izoluje na całej powierzchni (nie są tak plastyczne jak każde z osobna - ani silikon ani pianka - taki półtwardy/półmiękki "czopek").

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wspominałem o nowym produkcie symbio - same tipsy (bez pianki wewnątrz)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, docentore napisał:

W sumie to powinienem dodać, że posiadam obrane Symbio z pianek.

To może sporo wyjaśniać ;) Ja akurat nie mam żadnych problemów z Symbio i stawiam je na 2 miejscu za spiralkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

To może sporo wyjaśniać ;) Ja akurat nie mam żadnych problemów z Symbio i stawiam je na 2 miejscu za spiralkami

Co na pierwszym?

 

Edit: przeczytałem ze zamiast za ;)

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał:

Co na pierwszym?

 

Edit: przeczytałem ze zamiast za ;)

W niektórych zastosowaniach sprawdzają mi się jeszcze SpinFity, ale tylko do niektórych doków, Spiralki i Symbio dobrze działają mi w zasadzie ze wszystkim

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie top 1 od jakiegoś czasu tipsy Sony. Warto kupić jakieś ichniejsze doki dla tipsów wyłącznie. Potem Spinfit, cała reszta nie może się przebić. 

Uzywam Sonek do Dm6 i Kanas. Moim zdaniem najlepsze do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, requal napisał:

U mnie top 1 od jakiegoś czasu tipsy Sony. Warto kupić jakieś ichniejsze doki dla tipsów wyłącznie. Potem Spinfit, cała reszta nie może się przebić. 

Uzywam Sonek do Dm6 i Kanas. Moim zdaniem najlepsze do nich.

 

Do samych DM6 najlepiej mi się pianki sprawdzają kupione na Ali, 10 zielonych za 24szt. Do reszty tak jak wspominałem: spiral.(1), KZ*(2) i Symbio obrane (3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bigmaras napisał:

 

mXiVRzT.png

 

wyglądają jak stockowe od IMR R1 Zenith, czymś się różnią?

4 minuty temu, zibra napisał:

Jak brakuje osoby do przygarnięcia 1 pary L Spirali to ja się chętnie dołącze.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności