Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Najner napisał:

Chyba zmienili kabel dodawany do pudełka, bo ja miałem inny. No i mi zdecydowanie nie sybilowały, widocznie słyszę inaczej ;)

Mi to prawie wszystko sybilizuje i syczy, co dla innych jest lagodne na gorze 😀

 

CA Comet ostatnio probowalem sluchac na SpinFitach, ale bolalo. Dopiero jak wsadzilem pianki INAIRS zrobilo sie akurat i wciaz duzo detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiatrak napisał:

Mi to prawie wszystko sybilizuje i syczy, co dla innych jest lagodne na gorze 😀

 

CA Comet ostatnio probowalem sluchac na SpinFitach, ale bolalo. Dopiero jak wsadzilem pianki INAIRS zrobilo sie akurat i wciaz duzo detali.

Jakie źródło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Widocznie masz fantastyczny słuch, jak nietoperz ;) Ja już głuchawy widocznie na górne rejestry i mi aż tak nie przeszkadzają.

 

 

@NajnerFantastyczny to bym nie powiedzial - raczej jest to uciazliwe przy doborze sluchawek:) Kupuje polecane przez Was i musze czesto odsprzedawac z tego powodu...

 

@Inszy No wlasnie nawet ES100 :) Laryngolog kiedys mi powiedzial, ze mam bardzo waskie kanaly sluchowe. Czy to mozliwe, ze dlatego podbija mi bas i szczegolnie wysokie ? 🤣

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie CCA C16. Posłuchałem ich chwilę i jak na pierwsze wrażenie to są wycenione proporcjonalnie. Nie mają niestety holografii ani Dm6, ani Kanas. Są za to gładko strojone, bardziej przestrzenne niż Dm6, i przypominają sygnaturą Kanas, ale nie robią lepszego wrażenia na mnie ani względem jednych, ani drugich. Może się wygrzeją albo co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wiatrak napisał:

Jakich macie trzech faworytów do 1000zł jeśli chodzi o kreowanie sceny wgłąb nie na szerokość ? Po prostu lubię ten typ prezentacji😉

CCA C16 mają bardzo fajną scenę na głębokość, szerokość zresztą też. Świetne słuchawki z solidną, ale nieprzesadzoną podstawą basową (zarówno subbas jak i midbas bardzo sprężyste i przyjemne). Góra gładka, dobrze rozciągnięta i detaliczna. Bardzo fajna holografia, czuć te miltiprzetworniki na jedną strone, naprawdę nie spodziewałem się po "kolejnych chińczykach" takiego przyjemnego grania. Moim zdaniem warte dużo więcej, niż są wycenione. O dziwo - wyglądają na duże i niewygodne, ale zarówno ze spiraldotami jak i potrójnymi choinkami bardzo fajnie leżą w uchu. Są u nas na giełdzie w tym momencie w takiej cenie, że sam się nad nimi zastanawiam, bo pięknie grają elektronikę ze względu na prezentację sceny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Najner napisał:

CCA C16 mają bardzo fajną scenę na głębokość, szerokość zresztą też. Świetne słuchawki z solidną, ale nieprzesadzoną podstawą basową (zarówno subbas jak i midbas bardzo sprężyste i przyjemne). Góra gładka, dobrze rozciągnięta i detaliczna. Bardzo fajna holografia,

 

W dniu 4.03.2019 o 18:49, requal napisał:

Nie mają niestety holografii ani Dm6, ani Kanas. Są za to gładko strojone, bardziej przestrzenne niż Dm6, i przypominają sygnaturą Kanas, ale nie robią lepszego wrażenia na mnie ani względem jednych, ani drugich. Może się wygrzeją albo co.

 

Kolejny dowód na to, że każdy słyszy inaczej ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

Kolejny dowód na to, że każdy słyszy inaczej ...

To prawda - co najlepsze z Requalem już nie raz się o tym przekonywaliśmy, m.in. jak dawałem mu moje FLC, żeby Go przekonać, że to jednak są dobre słuchawki! :D Wg mnie prezentacja sceny lepsza w C16 niż w DM6, ale to bym musiał porównać 1:1 (będę miał okazję w sobotę na wrocławskim meecie - jeżeli ktoś chce takie porównanie, to proszę dać znać). 

Ps. Odkąd "odkryłem" potrójne choinki, z którymi łapię fantastycznego seala (+ mega wygodę), to każde słuchawki brzmią mi z nimi co najmniej dobrze.

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Najner napisał:

To prawda - co najlepsze z Requalem już nie raz się o tym przekonywaliśmy, m.in. jak dawałem mu moje FLC, żeby Go przekonać, że to jednak są dobre słuchawki! :D Wg mnie prezentacja sceny lepsza w C16, ale to bym musiał porównać 1:1 (będę miał okazję w sobotę na wrocławskim meecie - jeżeli ktoś chce takie porównanie, to proszę dać znać). 

Ps. Odkąd "odkryłem" potrójne choinki, z którymi łapię fantastycznego seala (+ mega wygodę), to każde słuchawki brzmią mi z nimi co najmniej dobrze.

Możesz zadysponować jakimś linkiem do choinek, z których jesteś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę. Trzy różne rozmiary o różnej długości i szerokości, po trzy pary każdego rodzaju.

ACHTUNG: polecane osobom, które lubią "etymoticową" aplikację, głęboko w kanał.

 

https://m.aliexpress.com/item/32482621941.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32482621941&aff_trace_key=53d7550b661e4582974afb97749c8313-1551297050072-00487-bpO8zFzq&aff_platform=msite&m_page_id=8180amp-QP8JLpgHFH4kbMjxh8MmTQ1551991438362

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko zostawię jeszcze instrukcję jak poprawnie wsadzać ^^

A tak zupełnie na poważnie - ja faktycznie muszę podnosić ucho do góry za małżowinę, a drugą ręką wsadzam słuchawkę w kanał "wkręcając" ją. Komfort fantastyczny, tłumienie znakomite, a wiadomo, że wraz z lepszym sealem podnosi się jakość dźwięku.

 

 

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chico99 napisał:

 

 

Kolejny dowód na to, że każdy słyszy inaczej ...

 Nie że słyszy inaczej (tzn to może też), ale w zestawieniu nie mają wybitnej holografii jak DM6 i Kanas, mają ją dobrą. 

Może to przez rozmiar sceny w nich, a może to moja preferencja, żeby dźwięk jeszcze lepiej i szybciej przelewał się przez głowę.   @Najner lubi szeroką scenę, ja grawerowanie w mózgu hehe. Nie mniej jednak kawał dobrych słuchawek za 100 usd.

A zacząłem od porównania, bo jak wiadomo hype is strong.

 

FLC mnie nie przekonają, ew. może gdybym słuchał rocka, metalu itp.  

Z tymi gatunkami mi się podobały. 

 

Aktualnie duże nadzieje wiąże z Fa1,  wariacja przetwornika z Etek.. bardzo mi się podobają ze swoim charakterem grania pojedynczej armatury

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 10:42, Methuselah napisał:

T3 dotarły :)

I jak wrażenia? Są warte swojej ceny?

Pytam, bo moje (zamówione na Massdropie) zostaną wysłane dopiero za kilka dni :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności