Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

@fussergZ samym Shanlingiem dogaduje sie dobrze, niestety mam pewne obiekcje co do ergonomii kabla ktory jest sztywniejszy a przez to nie mogę go odpowiednio nosic OTE. Sam dzwiek zyskuje na jaskrawosci, jest trochę bardziej blyszczaco i scena sie zwiększa, niestety przez wspomniana wcześniej wade wróciłem do stocka a sreberko chyba wrzuce na bazarek. 

Edytowane przez Adamesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamesq napisał:

@fussergZ samym Shanlingiem dogaduje sie dobrze, niestety mam pewne obiekcje co do ergonomii kabla ktory jest sztywniejszy a przez to nie mogę go odpowiednio nosic OTE. Sam dzwiek zyskuje na jaskrawosci, jest trochę bardziej blyszczaco i scena sie zwiększa, niestety przez wspomniana wcześniej wade wróciłem do stocka a sreberko chyba wrzuce na bazarek. 

Może jeszcze się ułoży jakoś. Mam 2 srebrne, jeden zbalansowany i jeden zwykły. Balans jest na razie faktycznie sztywny, ale zwykły układa się teraz całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho ostatnio, a lubię ten wątek :(

 "Z" dodał recenzję Tin T3. Podobno zupełnie inne od T2, które dalej uważa za najlepsze z trójki T2/T2 pro/T3. Więcej subbasu, węższa prezentacja, ciut więcej sybilantów od T2 (mniej od T2 pro). Kabel w T3 ******sty, może kupię je sobie tylko dla tego kabelka :D

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie akcentowany jest duży przeskok jakościowy kabelka i że jest do noszenia OTE. To jest fakt zauważalny i namacalny. No i opakowanie też lepsze.
Wygląda na to, że z dźwiękiem takiego przeskoku nie ma. Choć różnice podobno są. Wszędzie przebija się, że jest mniej sybilantów niż w Pro2 ale więcej niż w T2 (w których jednak też daje się je zauważyć). Z basem to bywa różnie w różnych reckach. Widziałem w niektórych z nich, że wykresy dolnego pasma pokrywają się idealnie, zaś w innych (w tych bez wykresów) recenzenci słyszą subbasowych dźwięków odrobinę więcej. 
Ja na razie zamówiłem lepszy kabelek do T2. A z ewentualnym (raczej mało prawdopodobnym) zakupem T3 się wstrzymam do ukazania się recenzji naszych fachowców. 
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wreszcie dotarły, po Polsce dzięki PP wędrowały prawie tak samo długo jak z Hong Kongu do Polski ;) No, ale już są. Tak dokładniej jeszcze ich nie przesłuchałem, za dużo tego wszystkiego ostatnio kupuję ;) Muszę pokombinować z tipsami, bo jak dla mnie tulejki nieco za krótkie i mam kłopot ze złapaniem seala. A i góra wtedy drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wreszcie dotarły, po Polsce dzięki PP wędrowały prawie tak samo długo jak z Hong Kongu do Polski No, ale już są. Tak dokładniej jeszcze ich nie przesłuchałem, za dużo tego wszystkiego ostatnio kupuję Muszę pokombinować z tipsami, bo jak dla mnie tulejki nieco za krótkie i mam kłopot ze złapaniem seala. A i góra wtedy drażni.
Najlepiej się spisują największe tipsy z 2 typu ( nie ten co jest założony fabrycznie )

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafik87 napisał:

Najlepiej się spisują największe tipsy z 2 typu ( nie ten co jest założony fabrycznie )

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, przyznam się że nie sprawdziłem oryginalnych, zawsze zaczynam od Spirali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafik87 napisał:

Najlepiej się spisują największe tipsy z 2 typu ( nie ten co jest założony fabrycznie )

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

jak graja te DM6? najbardziej mnie interesuje, czy srednica nie jest za sucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafik87 napisał:

@tommir jak już się trochę osłuchasz to czekam na Twoje wrażenia emoji6.png

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście, daj mi trochę czasu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wrocławskim meecie, jeśli będzie mi dane dotrzeć, to może będzie okazja porównać jedno z drugim 1:1. :) 

Edytowane przez requal
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Inszy napisał:

Tylko warto przypomnieć, że wykresy nie grają i mimo zbieżnego przebiegu, słuchawki wcale nie muszą brzmieć nadzwyczaj podobnie.

Tak też wynika z opinii jakie gdzieś znalazłem w internecie, w tej chwili już nie pamiętam gdzie. Różnice w szczególności dotyczą góry. Na plus Andromed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to Andromedy są też odbierane jako jasne, ziarniste itp. Na sucho nie ma o czym gadać.  
Osobiście z moich uwag po jakimś tam czasie stwierdzam, że faktycznie DM6 lepiej grają z kablem OCC - do znudzenia to było piłowane, więc nabyłem taki, ale na początku nie spasował mi szczególnie. Jednak dźwięk dostaje lepszego wypełnienia z tym kabelkiem i niektórym połączeniom to sporo pomaga.  Chociaż nie wiem, czy bym chciał ich słuchać na takim Sabaj DA3 z Sabre. Dużo też robią tipsy Sony, nie siedzą może zbyt dobrze na tulejkach, ale wypychają średnicę dość znacząco w moim odbiorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Z tego co czytam, to Andromedy są też odbierane jako jasne, ziarniste itp. Na sucho nie ma o czym gadać.  
Osobiście z moich uwag po jakimś tam czasie stwierdzam, że faktycznie DM6 lepiej grają z kablem OCC - do znudzenia to było piłowane, więc nabyłem taki, ale na początku nie spasował mi szczególnie. Jednak dźwięk dostaje lepszego wypełnienia z tym kabelkiem i niektórym połączeniom to sporo pomaga.  Chociaż nie wiem, czy bym chciał ich słuchać na takim Sabaj DA3 z Sabre. Dużo też robią tipsy Sony, nie siedzą może zbyt dobrze na tulejkach, ale wypychają średnicę dość znacząco w moim odbiorze. 

 

 

ZEOS tez rzekl  ze jednak Andromedy to to nie sa.

Ponadto, ze woli DMG za ich przyjemniejsze granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności