Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam wersji pro, ale "zwykłe" Kanasy świetnie wykonane, aczkolwiek ciężkie. Fajnie leżały w uchu, długa tulejka, chociaż ciutkę duże jak na moją małżowinę. Z wrażeń dźwiękowych to niestety pamiętam tylko bardzo ciekawe instrumenty żywe + dużo dołu + szeroka scena, ale średnica bez szału. Kanas Pro bardzo chwalone w sieci, @all999 masz jak porównać do wersji "bez pro"? 

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam wersji pro, ale "zwykłe" Kanasy świetnie wykonane, aczkolwiek ciężkie. Fajnie leżały w uchu, długa tulejka, chociaż ciutkę duże jak na moją małżowinę. Z wrażeń dźwiękowych to niestety pamiętam tylko bardzo ciekawe instrumenty żywe + szeroka scena, ale średnica bez szału. Kanas Pro bardzo chwalone w sieci, [mention=7231]all999[/mention] masz jak porównać do wersji "bez pro"? 

 

Wykonanie super, wygoda super. Średnica z tych jaśniejszych i lżejszych, a to dlatego, że wyższy bas i niższa średnica są nieco wycofane. Do tego sporo subbasu i rozświetlona wyższa średnica i góra, ale bez żadnych sybilantów. Słucham i wygrzewam, ale to co wiem teraz na pewno to że Kanasy maja nieziemską scenę. Szeroko i głęboko, holografia na poziomie totali. Na razie tylko z V30, jutro sprawdzę też inny kabel.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Wykonanie super, wygoda super. Średnica z tych jaśniejszych i lżejszych, a to dlatego, że wyższy bas i niższa średnica są nieco wycofane. Do tego sporo subbasu i rozświetlona wyższa średnica i góra, ale bez żadnych sybilantów. Słucham i wygrzewam, ale to co wiem teraz na pewno to że Kanasy maja nieziemską scenę. Szeroko i głęboko, holografia na poziomie totali. Na razie tylko z V30, jutro sprawdzę też inny kabel.
 
 
Głupio to zabrzmi ale lubię jak jest szeroko i głęboko Przekonałeś mnie, po chińskiej gwiazdce zamawiam, ledwo co doszły DM6 a ciekawość (czyt. Choroba) już zwyciężyła

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 13:06, tommir napisał:

To prawda, że srebrny kabelek zdecydowanie poprawia odbiór. Wczoraj podłączyłem ten, który dostałem razem ze słuchawkami i instrumenty bardziej odseparowały się od siebie, wyszły również poza słuchawki. Zdecydowanie na plus. Ten kabelek jest srebrny, nie jest jednak zbalansowany. Aktualne więc pozostaje dla mnie pytanie czy posiadając srebrny kabelek warto kupić srebrny zbalansowany? Czy różnica po balansie będzie duża?

 

Jednak się szarpnąłem i zamówiłem u Bigmarasa, jutro powinienem dostać, zobaczymy, zobaczymy....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spotkał się ktoś z produktami firmy CCA? To firma siostra dla KZ. byłem zdecydowany na KZ AS10, ale natknąłem się na CCA C16 (8x BA na stronę) za ok 100 usd i cca c10 (4x BA + 1 DD) za ok 30 usd. Te pierwsze na papierze świetne, pojawiają się pierwsze recenzje (pozytywne) na forach, ale to świeży towar więc drogi i niesprawdzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie wiem. Odebrałem wieczorem, ale dopadła nas grypa żołądkowa i chyba nie będę w stanie dzisiaj sprawdzić :(

Edit. Pobieżnie sprawdziłem. Różnica nie tak zauważalna jak przy porównaniu zwykłego i srebrnego. Mimo wszystko da się zauważyć, że po balansie gra jeddnak lepiej, różnice w porównaniu do stockowego są jeszcze bardziej zauważalne. Pewnie zależy to też od jakości balansu DAP'a, Hiby ma wydaje się całkiem niezły.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem słuchawki u majfrenda za ok. 200$ przez DHL'a i napisał mi, że może zaniżyć realną wartość na przesyłce na 29$, takie działanie ma sens? jak to jest, nie mam doświadczenia niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem słuchawki u majfrenda za ok. 200$ przez DHL'a i napisał mi, że może zaniżyć realną wartość na przesyłce na 29$, takie działanie ma sens? jak to jest, nie mam doświadczenia niestety....
Możesz spróbować, ale jeśli wysyła firma, to i tak na 90% zostaniesz poproszony o dostarczenie dowodu zakupu. Są też na to sposoby.
 
soon...
Ale skleisz je wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obiecałem sobie, że poczekam. Niestety nie wytrzymałem i zamówiłem na massdropie T3 :P. Mam tylko nadzieję, że nie dowalą dodatkowych opłat :unsure:.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, e1mo said:

Dobra, obiecałem sobie, że poczekam. Niestety nie wytrzymałem i zamówiłem na massdropie T3 :P. Mam tylko nadzieję, że nie dowalą dodatkowych opłat :unsure:.

 

Dowalą na 100%. Ostatnio dowalili wszystkim z forum do słuchawek za niecałe 50$. Do zapłacenia było łącznie 62,90zł.

Ale i tak inaczej się nie opłaca wysyłać - przez pośrednika wyjdzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, e1mo napisał:

Dobra, obiecałem sobie, że poczekam. Niestety nie wytrzymałem i zamówiłem na massdropie T3 :P. Mam tylko nadzieję, że nie dowalą dodatkowych opłat :unsure:.

Ech mnie też kusiły... ale poczekam, mam nadzięje, że będą u @bigmaras za jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

Dobra, obiecałem sobie, że poczekam. Niestety nie wytrzymałem i zamówiłem na massdropie T3 :P. Mam tylko nadzieję, że nie dowalą dodatkowych opłat :unsure:.

Z Massdropa masz 99,999 % pewne opłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Adamesq napisał:

U mnie trafiłem na 50-50. 

Niestety ja na 4 zakupy 4 razy płaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 21:27, Adamesq napisał:

stane sie posiadaczem 2,5mm oryginalnego kabla Silver i wtedy zobaczymy co wycisnie z nich Shangtsung M5s.

 

No i jak FLC8s dogaduje się z M5s po balansie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności