Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

@Methuselah Jak oceniasz Whizzer Kylin A-HE03 względen Dunu Falcon-C? Które lepsze (jakbyś miał zostać na bezsłuchawkowej wyspie z jedną z par)?

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Dunu robi słuchawki na wysokim poziomie. Mam pchełki hybrydowe Alpha 1 pro i grają bardzo dobrze, a wykonanie i wyposażenie na najwyższym poziomie. Uważam że są warte te 125$ które chce Dunu za nie 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal Dla mnie DUNU Falcon-C to zdecydowanie najlepsze w swoim przedziale cenowym, ale to nie propozycja dla każdego. To świetne techniczne i bardzo angażujące brzmienie, ale dość agresywne. Obok Oriveti New Primacy, Periodic Audio Be i LZ A4 (z ich kablem 8-żyłowym) to jedne z moich ulubionych do 300 USD, do których mogą usiąść po słuchaniu droższych modeli. Na bezludną wyspę zabrałbym pewnie Atlasy, ale Falcony wciągają do tego stopnia, że nie mam problemu żeby wybrać je, gdy zasiadam by dłuższą chwilę czegoś posłuchać (szczególnie metalu) :)

 

Whizzer A-HE03 bardzo ciekawe. Rozrywkowa V-ka, ale bez przesadzonego dołu, z klarownym środkiem i dużą sceną. Efektowne są skubańce, a wykonanie i prezentacja zestawu pierwsza klasa (etui jest boskie).

 

Inne ciekawe, o których tu się w ogóle nie mówi, to Kinera IDUN, Simgot EN700 Pro i HiFi Boy OS V3. Czekam teraz na ikko OH1 (powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu, to dam znać), a potem iBasso IT01s. No i Symphonium Audio Aurora (2BA na Sonionach, więc liczę na odmianę od Knowlesów), ale to firma z Singapuru :)

 

14 godzin temu, Jaro54 napisał:

Ogólnie Dunu robi słuchawki na wysokim poziomie. Mam pchełki hybrydowe Alpha 1 pro i grają bardzo dobrze, a wykonanie i wyposażenie na najwyższym poziomie. Uważam że są warte te 125$ które chce Dunu za nie 

 

Tak, oni dość rozsądnie wyceniają swoje produkty. Nawet DK-3001. Nowy Titan6 z berylowym dynamikiem ma być wyceniony na jakieś 130-160 USD.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 08:01, requal napisał:

W nowym sklepie BGVP Official Store. Licze, że Aliexpress ma jakąś względną politykę weryfikacji tych sklepów. Obiecali wysłać DHLem i w rzucić jakiś gratis, bo nie omieszkałem zaznaczyć, że jestem pierwszym klientem..


https://www.aliexpress.com/item/2018-BGVP-DM6-Customized-Earphone-Audiophile-HiFi-headphone-Monitor-in-ear-types-Balanced-Armature-Earphone-MMCX/32954501218.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.35224c4drDkBdL

Dostałeśjuż DM6? czytam na h-f, że są opóźnienia, Bad Guy na yt mówi, że BGVP nie chce się spieszyć ze sprostaniem ilości zamówień, które ich przerosło trochę, żeby nie polecieć z QC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, docentore napisał:

Dostałeśjuż DM6? czytam na h-f, że są opóźnienia, Bad Guy na yt mówi, że BGVP nie chce się spieszyć ze sprostaniem ilości zamówień, które ich przerosło trochę, żeby nie polecieć z QC.

NIe dostałem. Dziś mi chińczyk odpisał, że mają już dla mnie sztukę, że wyślą dziś jeśli przywrócę zamówienie. Przywróciłem, ale męczące to jest i nie wiadomo czy i teraz nada, a nawet jak nada to, czy nie zrobi jakiegoś numeru. Lepiej było brać z Penon jak Ty. 

 

10 godzin temu, Methuselah napisał:

@requal Dla mnie DUNU Falcon-C to zdecydowanie najlepsze w swoim przedziale cenowym, ale to nie propozycja dla każdego. To świetne techniczne i bardzo angażujące brzmienie, ale dość agresywne. Obok Oriveti New Primacy, Periodic Audio Be i LZ A4 (z ich kablem 8-żyłowym) to jedne z moich ulubionych do 300 USD, do których mogą usiąść po słuchaniu droższych słuchawek. Na bezludną wyspę zabrałbym pewnie Atlasy, ale Falcony wciągają do tego stopnia, że nie mam problemu żeby wybrać je, gdy siadam posłuchać (szczególnie metalu) :)

 

Whizzer A-HE03 bardzo ciekawe. Rozrywkowa V-ka, ale bez przesadzonego dołu, z klarownym środkiem i dużą sceną. Efektowne są skubańce, a wykonanie i prezentacja zestawu pierwsza klasa (etui jest boskie).

 

Inne ciekawe, o których tu się w ogóle nie mówi, to Kinera IDUN, Simgot EN700 Pro i HiFi Boy OS V3. Czekam teraz na ikko OH1 (powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu, to dam znać), a potem iBasso IT01s. No i Symphonium Audio Aurora (2BA na Sonionach, więc liczę na odmianę od Knowlesów), ale to firma z Singapuru :)

 

 

Tak, oni dość rozsądnie wyceniają swoje produkty. Nawet DK-3001. Nowy Titan6 z berylowym dynamikiem ma być wyceniony na jakieś 130-160 USD.

Czytam to i owo i wygląda, że dają radę the Wizzery nowe, więc ciekaw byłem jak je pozycjonujesz na tle innych słuchawek. No ale ok. Nie każdy bawi się w takie laddery i coś w tym też jest słusznego. Sporo ciekawego tak czy inaczej. Rozumiem, że Falcon-C > Whizzer? A słuchałeś FIIO FH5 i FAD E5000? 

 

Kinera coś nie ma szczęścia do Crinacla, OS V3 do Inszego, a Simgot to już śnieg tamtej zimy i aktualnie nie słyszy się o tym modelu praktycznie w ogóle.  
 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS V3 nie mają szczęścia do mnie? Raczej do nadmiaru sprzętu, ale są w kolejce do recenzji 😉

Dla mnie trochę za duże i nie do wszystkiego, ale jak się trafi, to jest WOW. Klasyka, poezja śpiewana i inne gatunki, gdzie bas i mięso nie grają większej roli, a liczy się średnica i przejrzystość, to dla nich świetne towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, requal napisał:

Czytam to i owo i wygląda, że dają radę the Wizzery nowe, więc ciekaw byłem jak je pozycjonujesz na tle innych słuchawek. No ale ok. Nie każdy bawi się w takie laddery i coś w tym też jest słusznego. Sporo ciekawego tak czy inaczej. Rozumiem, że Falcon-C > Whizzer? A słuchałeś FIIO FH5 i FAD E5000? 

 

Kinera coś nie ma szczęścia do Crinacla, OS V3 do Inszego, a Simgot to już śnieg tamtej zimy i aktualnie nie słyszy się o tym modelu praktycznie w ogóle.  
 

 

Tak, dla mnie Falcon-C to lepsze słuchawki niż Whizzer A-HE03, ale te drugi się bronią. E5000 tylko krótką chwilę słuchałem. Wkrótce wezmę je na dłużej na warsztat. Ogólnie od E5000 bardziej interesującą opcją jest dla mnie E4000 (połowa ceny).

 

Co do Simgotów, to EN700 Pro wciąż broni się i to jedne z najbardziej uniwersalnych doków w tej cenie, które wyróżnia wielka scena. Teraz mają też EM1 (1DD), EM2 (1DD+1BA) i Meeture MT3 (1DD) z tańszych, które grają cieplej oraz dwie bardziej analityczne pary o neutralnym, rozjaśnionym brzmieniu EM3 (1DD+2BA) i EM5 (1DD+4BA).

 

Kinera H3 i SEED nie były zbyt udane, ale IDUN to już fajne granie. Na mojej prywatnej liście stawiam je wyżej niż F9 Pro. Dobrze im zmienić tipsy stockowe (są ok, ale bez szału) na SpinFit CP-145. Dodają subbasu, którego może brakować. Podobnie jak OS V3, o których dodał Inszy, to nie jest najbardziej uniwersalne granie, ale w akustyce sprawdzają się bardzo dobrze.

 

Teraz spojrzałem w sygnaturę i widzę Moondrop Kanas. Jak ci leżą? Nie ukrywam, że wariant Pro Edition jest na mojej liście do sprawdzenia w przyszłości z DB Monroe, Natural Sound NS-5 i Oriolus Finschi.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Tak, dla mnie Falcon-C to lepsze słuchawki niż Whizzer A-HE03, ale te drugi się bronią. E5000 tylko krótką chwilę słuchałem. Wkrótce wezmę je na dłużej na warsztat. Ogólnie od E5000 bardziej interesującą opcją jest dla mnie E4000 (połowa ceny).

 

Co do Simgotów, to EN700 Pro wciąż broni się i to jedne z najbardziej uniwersalnych doków w tej cenie, które wyróżnia wielka scena. Teraz mają też EM1 (1DD), EM2 (1DD+1BA) i Meeture MT3 (1DD) z tańszych, które grają cieplej oraz dwie bardziej analityczne pary o neutralnym, rozjaśnionym brzmieniu EM3 (1DD+2BA) i EM5 (1DD+4BA). 

  

Kinera H3 i SEED nie były zbyt udane, ale IDUN to już fajne granie. Na mojej prywatnej liście stawiam je wyżej niż F9 Pro. Dobrze im zmienić tipsy stockowe (są ok, ale bez szału) na SpinFit CP-145. Dodają subbasu, którego może brakować. Podobnie jak OS V3, o których dodał Inszy, to nie jest najbardziej uniwersalne granie, ale w akustyce sprawdza się bardzo dobrze. 

  

Teraz spojrzałem w sygnaturę i widzę Moondrop Kanas. Jak ci leżą? Nie ukrywam, że wariant Pro Edition jest na mojej liście do sprawdzenia w przyszłości z DB Monroe, Natural Sound NS-5 i Oriolus Finschi. 

Dzięki ponownie za wyczerpującą odpowiedź. Zastanawiałem się mocno nad E5000, ale wygrał hype na dm6 (mam nadzieję, że w końcu zostaną nadane).

 

Odnośnie Moondrop Kanas:

Na początku byłem trochę rozczarowany, pech może, że przyszły zaraz po BQ3, które moim zdaniem są bardzo dobre jak na swoją półkę, ale po jakimś czasie, gdy zacząłem wgłębiać się w szczegóły to okazuje się, że są bardzo ok. Detal jest lepiej podświetlony, sygnatura bardziej wyprostowana, bas z lepszą fakturą, lepszy tembr, etc. Poza tym niezwykle powolnie się wygrzewały nie było jednego znaczącego skoku, więc trzeba było czasu. BQ3 jednak też mają swoje plusy, ale ogólnie przegrywają na uniwersalności.

Co do charakterystyki to wydaje mi się, że trzeba lubić taką prezentację, która nie chowa się zbytnio w mroku; tym razem to był świadomy zakup, więc oczekiwałem tego.

Wszystko podane jak na talerzu (może nawet na twarz), nie trzeba tego szukać po mrokach i pozornym ogromie sceny (V-kowanie). Jednym zdaniem "wyraźność bez ostrości".

Zmiana przewodu oczywiście bardzo pożądana, ponieważ ten załączony to poziom i wykonanie do złudzenia podobne do tego od BQ3 (założę się, że to jedna fabryka). W kązdym razie ja dostałem z czarnym przewodem (jest też wersja ze srebrnym przewodem).

Dla mnie to korzystniejsze doki niż FLC8s (bez srebra). Lubię je bardziej i prawdopodobnie zostaną na dłużej. Ale to kwestia preferencji i tylko preferencji, a nie punktowania. Cieszę się, że nie wziąłem wersji Pro z racji tego, że ten bas jest bardzo odpowiedni dla mnie, podbity, a reszta prosto.

No i co ciekawe 1DD, a jak gra! :)

 

 

Taki zestawik:

 

zest.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal Czyli dobrego miałeś nosa, skoro tak siadło. Pro bardziej przemawia ze względu na strojenie, a do tego ten kabel wygląda na sporo lepszy na zdjęciach.

 

FLC to świetne technicznie słuchawki, ale nie każdemu muszą się podobać, nawet po optymalnym dobraniu filtrów. Można jednak wziąć coś innego, wybór jest naprawdę spory.

 

Co do dynamików - CA Atlas, CA Vega, Rhapsodio Galaxy i Eden, RE-2000, GR09, Xelento czy modele Acoustune, JVC i DITA ("Dynamic is the Answer" ;) to tylko kilka przykładów DD z wyższej półki. Węglowe (CNT, DLC, grafen) wygrzewają się nieco dłużej, ale mają sporo zalet i fajnie, że coraz więcej się ich pojawia za bardziej przystępne pieniądze.

CNT: GR07 37th Anniversary, Ares, DUNU Falcon-C, Natural Sound Audio NS-5, Anew U1, Semkarch CNT1 (ten ostatni akurat ma średnie opinie :)

DLC: Moondrop Kanas, Moondrop Kanas Pro, iBasso IT01s

Grafen: iBasso IT01s, cała masa TFZ-ów czy FiiO F3 z tanich :) 

 

Ale też dobre przetworniki berylowe czy tytanowe robią robotę (Periodic Be i Ti, Simgot EN700 Pro, Aune E1, Whizzer Haydn A15 Pro, Accutone Gemini HD). Pojedyncze dynamiki są super! :) 

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

@requal Czyli dobrego miałeś nosa, skoro tak siadło. Pro bardziej przemawia ze względu na strojenie, a do tego ten kabel wygląda na sporo lepszy na zdjęciach.

 

FLC to świetne technicznie słuchawki, ale nie każdemu muszą się podobać, nawet po optymalnym dobraniu filtrów. Można jednak wziąć coś innego, wybór jest naprawdę spory.

 

Co do dynamików - CA Atlas, CA Vega, Rhapsodio Galaxy i Eden, RE-2000, GR09, Xelento czy modele Acoustune, JVC i DITA ("Dynamic is the Answer" ;) to tylko kilka przykładów DD z wyższej półki. Węglowe (CNT, DLC, grafen) wygrzewają się nieco dłużej, ale mają sporo zalet i fajnie, że coraz więcej się ich pojawia za bardziej przystępne pieniądze.

CNT: GR07 37th Anniversary, Ares, DUNU Falcon-C, Natural Sound Audio NS-5, Anew U1, Semkarch CNT1 (ten ostatni akurat ma średnie opinie :)

DLC: Moondrop Kanas, Moondrop Kanas Pro, iBasso IT01s

Grafen: iBasso IT01s, cała masa TFZ-ów czy FiiO F3 z tanich :) 

 

Ale też dobre przetworniki berylowe czy tytanowe robią robotę (Periodic Be i Ti, Simgot EN700 Pro, Aune E1, Whizzer Haydn A15 Pro, Accutone Gemini HD). Pojedyncze dynamiki są super! :) 

Weż PRO i daj znać. Pro mają na pewno lepszy kabel. Zwrociły moją uwagę też Moondrop Aria za 75usd DD CNT strojony na Harman neutral. Może warto?

 

Jest w czym wybierać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, requal napisał:

Weż PRO i daj znać. Pro mają na pewno lepszy kabel. Zwrociły moją uwagę też Moondrop Aria za 75usd DD CNT strojony na Harman neutral. Może warto?

 

Jest w czym wybierać :) 

 

Widziałem, Aria bardzo mi się podobają - wykonanie, przetwornik, cena. Jedyny słaby punkt to tulejka, z której tipsy mogą się zsuwać (brak "bródki"). Zapowiada się naprawdę fajnie.

 

Na harman wykres strojone są kozackie Moondrop Blessing (1DD+4BA), ale to trochę ryzyko wydawać na nie 400 USD. To samo z ich A8 (666,66 USD ;) Ciekawa marka ten Moondrop, ale to temat na przyszły rok u mnie :)

 

Tak, jest w czym wybierać. A tu nawet nie ma słowa o modelach multi BA, których w niższych półkach jest prawdziwy wysyp, czy hybrydach.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś doradzicie, przepsałem 11.11. Ale dalej coś bym upgradował mam odtw. Sony zx1 (on raczej zostaje) słuchawki xba3h i ulubione tin t2 razczej lubię jak nóżka tupie niż zimne i sterylne słuchawki które w gorzej zrealizowanych nagraniach dają po uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wątku też ciekawostka: 
FIIO zerżneło?  :D 


The new FiiO FA7 has exactly the same BA subwoofer stock number and........it’s 3D printed just like the DM6.

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread-new-bgvp-dmg-initial-impressions-pg2507.586909/page-2688#post-14633589

 

 

A tak btw. już chyba wkurzyłem obsługę official storu, mają wysłać i dostałem wiadomość, że są official storem i nie stosują takich chwytów jak inne sklepy z wysyłką typu długi czas pickupu, fake trackingiem itp. Trochę ich tam o to pocisnąłem.. No ciekawe, ciekawe. W pn ma być nadanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 15:10, requal napisał:

Z tego wątku też ciekawostka: 
FIIO zerżneło?  :D 


The new FiiO FA7 has exactly the same BA subwoofer stock number and........it’s 3D printed just like the DM6.

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread-new-bgvp-dmg-initial-impressions-pg2507.586909/page-2688#post-14633589

 

 

Wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas nie będziemy mieli wątpliwości kto ściągnął rozwiazanie od kogo. W perspektywie najbliższych lat z tym potencjałem i technologią CHRL będzie pewnie napędzaj rozwój technologii i elektroniki użytkowej bo głównym producentem już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 11radekw napisał:

 

Wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas nie będziemy mieli wątpliwości kto ściągnął rozwiazanie od kogo. W perspektywie najbliższych lat z tym potencjałem i technologią CHRL będzie pewnie napędzaj rozwój technologii i elektroniki użytkowej bo głównym producentem już jest.

Niestety, tez o tym dziś myślałem. Niebawem nas wyprzedza. Na nasze życzenie zresztą. Wszystko idzie do nowego rozdania sil.

 

Żeby było w wątku, to dodam, że faktycznie paczka czeka na pickup od kuriera dhl z moimi Dm6, z tego bgvp official stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Magaosi K5 (5BA) Czy warto ... ?

Impedancja 32ohm

Czułość 125dB/mW

Pasmo 20-40000Hz

 

Plusy: Bardzo ektowny wygląd. Akrylowe, przeźroczyste. Bardzo dobre wykonanie i ergonomia. Wyglądają na solidne, takie co wiele wytrzymają. Bardzo wygodne, komfortowe nawet. Dobra izolacja. Kształt kopułki bliski ideału. Również wyprowadzenie tulejki ma odpowiedni profil i wielkość. Sama tulejka solidna metalowa.

 

Minusy: Kabelek mmcx to jakiś żart. Cienki i delikatny. Nawet go nie wpinałem. Na dobry kabelek BT, który jest w komplecie, liczyłem ale się przeliczyłem. Zasięg jeden do dwóch metrów i nawet wtedy przerywa. Porażka. Tipsy stokowe … trudno mi ocenić sporo ich w komplecie ale ja używam tylko spiralek. Ze Spiral Dotami też był problem, bo tulejki są wąskie ale mają kołnierze, więc spiralki nieźle się trzymały. Tak, że seal był bezproblemowy.

Pudełko i opakowanie to bieda. Komplet który dostałem też jakiś dziwny był. Zamiast etui był woreczek. Kabelek mmcx też inny niż w opisie. Już to zareklamowałem. Zobaczymy.

Jedyny plus tak mizernej oprawy tych doków to to, że uniknąłem opłat celnych. Przesyłka, podczas odprawy celnej, była odpakowana ale uznano, że to tanie słuchawki he, he.

Teraz najważniejsze, jak grają.

Bas

Bardzo wyrównany, kontrolowany i rozdzielczy. Dla mnie idealny. Jest go dużo wtedy gdy ma tak być. Jeśli trzeba potrafi zejść niżej i porządnie łupnąć. Nacisk położony jest jednak na midbasie i tam jest jego większość.

Dla osób lubiących podbicie w tym paśmie może go brakować.

Średnica

Czysta, gładka, przyjemna i szczegółowa. Wyższa średnica, wyrównana, łagodna. Wokale z przodu, urzekające i zjawiskowe.

 

Góra

Spokojna, niemęcząca. Może nie błyszcząca ale detaliczna i zauważalnie rozdzielcza

Scena

Bardzo dobra i na szerokość i głębokość. Dobra przestrzeń, separacja.

Podsumowanie

Słuchawki godne polecenia ale wymagają sporo cierpliwości. Nie zagrają z kartofla, prosto z pudełka. Są bardzo wrażliwe na jakość i rodzaj źródła (wysoka skuteczność), podłączony kabel oraz zastosowane tipsy. Potrzeba wiele determinacji w dobraniu tych elementów.

Zmiana tipsów powodowała duże zmiany w sygnaturze. Upłynęło sporo godzin odsłuchów, w różnych konfiguracjach, nim je ogarnąłem. I też wydaje mi się, że jeszcze nie do końca. Czekam na lepszy kabelek.

Te doki mają potencjał, a ich niesamowita wygoda i atrakcyjny wygląd powodują, że obcowanie z nimi jest przyjemnością. Są bardzo podatne na środowisko w jakim funkcjonują: źródło, tipsy, kabelek. Ale warto dać im szansę, poświęcić im czas i dopasować ich grę do swoich muzycznych wymagań. Odwdzięczą się wtedy naprawdę fajnym graniem.

foto_1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał:

Fajny opis. Jak scena i holografia w porównaniu do FLC?

 

Z dx150 lepsza w K5, na głębokość i lepsza separacja.

K5 w ogóle nie zagrały z pionkiem, a z C10 porażka. Było sucho i wąsko. Powoli traciłem nadzieję.

Dopiero jak wrócił do mnie dx150 to K5 pokazały pazur.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, wczoraj Bangood nadał moją paczkę z DM6 planowana data dostarczenia piątek (7.12) A już obstawiałem koniec stycznia.
Niestety mam obawy o "pazerność" naszych rządzących/opłaty związane z podatkiem, paczka idzie FedExem


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej zapłacisz, Fedex ci sam w Europie naliczy należne opłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej zapłacisz, Fedex ci sam w Europie naliczy należne opłaty 
No niestety dużych szans na to że przejdzie bez opłat nie będzie, trzeba płacić dodatkowo około 150 zł VAT + koszta odprawy celnej która w firmach kurierskich niska nie jest.
@requal Twoja idzie DHL czyli jesteśmy w podobnej sytuacji, za ile kupiłeś swoje DM6?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafik87 napisał:

No niestety dużych szans na to że przejdzie bez opłat nie będzie, trzeba płacić dodatkowo około 150 zł VAT + koszta odprawy celnej która w firmach kurierskich niska nie jest.
@requal Twoja idzie DHL czyli jesteśmy w podobnej sytuacji, za ile kupiłeś swoje DM6?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Ta.. czeka na pick up. Za 672zł. Nie miałem przyjemności jeszcze płacić za cło itp. ale domyślam się, że będę ją miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności