Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, chico99 napisał:

Też na razie nie trafiłem na doki, które pod względem uniwersalności, zastąpiły by FLC. Trafiają się czasem np. FAD V, FA3000, TFZ King, TF10, czy tanie chińczyki BA10, BQ3, KC2, ale są lepsze tylko w określonych gatunkach muzycznych. Myślałem, że FH5 będą dobrym wyborem i nawet walczyłem z nimi przez kilka dni ale ewidentny brak seala nie pozwolił mi nawet na odsłuch. Może K5 ... Zastanawiam się też nad Falconami, ponoć to idealne uzupełnienie dx150.

 

No właśnie "problem" z FLC jest dla mnie taki, że one są dla mnie bardzo wygodne, świetne technicznie ale nie przesadzają - grają równocześnie bardzo wciągająco i funowo. Dużo ludzi stawia wyżej Massdropy Plus - spróbowałem i puściłem dalej po dwóch tygodniach. Niby miały wszystko na wysokim poziomie, ale były zbyt gładkie na mój gust - ja jednak wolę górę na granicy sybilantów niż wygładzoną jak policzki modelki :P

 

4 minuty temu, Teti napisał:

To fakt, budują mega przestrzeń i są bardzo szczegółowe, podobało mi sie to strasznie. Sprzedałem bo trochę doskwierała wygoda i dość zaostrzona góra, szukam czegoś podobnego tylko z łagodniejszą górą. 

Flc też maja taki efekt wow? Mam na myśli ten efekt 3d

 

Wg mnie FLC na srebrnym kablu prezentują dobrą scenę i holografię, natomiast nie aż tak jak Shockwave. Wg mnie w FLC wypada to bardziej naturalnie, natomiast niesamowicie wciąga to podkoloryzowanie w Shockwave (nie słyszałem lepszych słuchawek do ambientu i elektroniki generalnie). Fakt, że mają agresywną górę w okolicach częstotliwości sybilantów i potrafią mi czasami zasyczeć, a i wygoda nie równa się z FLC. Musiałbyś spróbować, ale mam wrażenie, że jak komuś podeszły Shockwave, to FLC też powinny. Nie są jednak tak efekciarskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Najner napisał:

Wg mnie FLC na srebrnym kablu prezentują dobrą scenę i holografię, natomiast nie aż tak jak Shockwave. Wg mnie w FLC wypada to bardziej naturalnie, natomiast niesamowicie wciąga to podkoloryzowanie w Shockwave (nie słyszałem lepszych słuchawek do ambientu i elektroniki generalnie). Fakt, że mają agresywną górę w okolicach częstotliwości sybilantów i potrafią mi czasami zasyczeć, a i wygoda nie równa się z FLC. Musiałbyś spróbować, ale mam wrażenie, że jak komuś podeszły Shockwave, to FLC też powinny. Nie są jednak tak efekciarskie.

Wydawało mi sie że poprzez filtry to raczej żonglujemy miedzy charakterystyką tonów a nie przestrzeni i napowietrzenia. Jeszcze chodzą mi strasznie po głowie Wizzery A-HE03. Jako że słucham głównie ambientowej elektroniki to mogą sie sprawdzić, tylko jak na razie mało opinii, recenzji o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Inszy napisał:

Poprawili i scenę i bas.

 

Nie namawiaj, bo jestem po wypłacie... :P Muszę spróbować, bo może to, czego szukam, jest właściwie bliżej niż mi się wydaje. Generalnie czytając Twoje posty mam wrażenie, że lubimy podobną sygnaturę - mógłbyś polecić jeszcze coś z doków do 2k? Jakiś czas temu zarekomendowałeś mi właśnie FLC i to był strzał w dychę. Info - FLC najbardziej mi leżą na podbitym subbasie, stockowym midbasie i podbitej średnicy (Red/Gray/Gold).

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepsza dynamika, ilościowo może nawet troszkę mniej na tym samym ustawieniu filtrów. W trakcie porównania miałem też wrażenie, że FLC8s są lekko ciemniejsze i nie tak swobodne w ogólnym rozrachunku.

 

@Najner Najchętniej korzystam z Shozy Star II, ale to jednak dźwięk cieplejszy od FLC, inaczej poukładany. Jednak ja jestem bardziej fanem Soniona niż Knowlesa - jakoś więcej naturalności w tym widzę :) Najchętniej miałbym i je i FLC8n :DZamiast tych ostatnich sprawdzają mi się Campfire Jupiter, ale z nimi trochę trzeba kombinować pod względem doboru źródła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Jest lepsza dynamika, ilościowo może nawet troszkę mniej na tym samym ustawieniu filtrów. W trakcie porównania miałem też wrażenie, że FLC8s są lekko ciemniejsze i nie tak swobodne w ogólnym rozrachunku.

 

@Najner Najchętniej korzystam z Shozy Star II, ale to jednak dźwięk cieplejszy od FLC, inaczej poukładany. Jednak ja jestem bardziej fanem Soniona niż Knowlesa - jakoś więcej naturalności w tym widzę :) Najchętniej miałbym i je i FLC8n :DZamiast tych ostatnich sprawdzają mi się Campfire Jupiter, ale z nimi trochę trzeba kombinować pod względem doboru źródła.

 

Dzięki za rekomendacje. Kurde, spróbowałbym tych FLC8N, ale one w zestawie wg opisu BigMarasa są sprzedawane z kablem na miedzi. Ja mam srebro do swoich 8S i różnica jest znaczna, a kabel od 8S nie pasuje do 8N. Więc jeżeli kupię 8N, to muszę dodatkowo wydać kilka stów na srebro, chyba gra niewarta świeczki...

@bigmaras możesz potwierdzić, że FLC8N które sprzedajesz są na kablu miedzianym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 09:51, Najner napisał:

@chico99, a FLC8N próbowałeś? Podobno dzięki air ventom poprawili trochę szerokość sceny.

 

Chciałem ale Marek przekonał mnie do Flakonów, z dx150. Ponoć wtedy będzie progres w stosunku do flc8s.

Jestem na etapie zbierania funduszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam taką obserwację, że nie ma DM6 na Aliexpress w tej chwili do nabycia. W aukcji z której brałem komunikat Sorry, the current product is sold out
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam taką obserwację, że nie ma DM6 na Aliexpress w tej chwili do nabycia. W aukcji z której brałem komunikat Sorry, the current product is sold out
 
A ja dodam od siebie że sklepy mają problem z realizacją już zakupionych DM6, czekam na swój egzemplarz od 11.11 a tu mi wyskakuje info na trackingu o anulowanie zamówienia. Kontaktowalem się dzisiaj z Bangood poprzez Ali to dostałem info że to wina przewoźnika bo oni wysłali paczkę i potrzebują od 3 do 7 dni żeby nadać nową. Strasznie kręcą bo odrazu po zakupie dostałem wiadomość z prośbą o przedłużenie wysyłki o 5 dni bo mają bardzo dużo zamówień i sie nie wyrabiają a zanim zdążyłem odpisać to już paczka niby była nadana a w trackingu nic się nie aktualizowało aż do wczorajszego info o anulowaniu.Coś czuje że tych słuchawek w ogóle nie mieli na stanie a jak ktoś kupi to dopiero od producenta chcieli brać, zdenerwuje się mocno jak mi odwalą numer i całkowicie anulują zamówienie

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zbocze z tematy sluchawek. Jest problem i też się przekonałem. Zamówiłem Klocki Lepin dla dzieciaka z wysyłką z Hiszpanii żeby mieć pewność że szybko dotrą. W odpowiedzi od majfrenda dostałem informację że niestety wszystko wyprzedali i mogą puścić kurierem z Chin. 10-15 dni i powinna być. Już pomijając ten fakt to nurtuje mnie jeden rzecz. W aplikacji Alliexpres jest taki status a przesyłki nie ma. Zastanawiam się czy mnie chińczyk nie wydymał.
e66b3a95064a636bd3c834f649d52f74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rafik87 napisał:

A ja dodam od siebie że sklepy mają problem z realizacją już zakupionych DM6, czekam na swój egzemplarz od 11.11 a tu mi wyskakuje info na trackingu o anulowanie zamówienia. Kontaktowalem się dzisiaj z Bangood poprzez Ali to dostałem info że to wina przewoźnika bo oni wysłali paczkę i potrzebują od 3 do 7 dni żeby nadać nową. Strasznie kręcą bo odrazu po zakupie dostałem wiadomość z prośbą o przedłużenie wysyłki o 5 dni bo mają bardzo dużo zamówień i sie nie wyrabiają a zanim zdążyłem odpisać to już paczka niby była nadana a w trackingu nic się nie aktualizowało aż do wczorajszego info o anulowaniu.Coś czuje że tych słuchawek w ogóle nie mieli na stanie a jak ktoś kupi to dopiero od producenta chcieli brać, zdenerwuje się mocno jak mi odwalą numer i całkowicie anulują zamówienie

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Teraz mam rozterkę. Anulować zamówienie i brać z Penon, czy czekać. Czaruje mnie obsługa, że zdążą nadać w 3 pozostałe i obiecane dni. Ale chyba się oszukuję, że z tego official storu coś prędzej dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zbocze z tematy sluchawek. Jest problem i też się przekonałem. Zamówiłem Klocki Lepin dla dzieciaka z wysyłką z Hiszpanii żeby mieć pewność że szybko dotrą. W odpowiedzi od majfrenda dostałem informację że niestety wszystko wyprzedali i mogą puścić kurierem z Chin. 10-15 dni i powinna być. Już pomijając ten fakt to nurtuje mnie jeden rzecz. W aplikacji Alliexpres jest taki status a przesyłki nie ma. Zastanawiam się czy mnie chińczyk nie wydymał.
e66b3a95064a636bd3c834f649d52f74.jpg
Raczej nie wydmy**ał a próbuje ugrać na czasie bo towaru nie ma na stanie i czeka na dostawę. Z tego co udało mi się wyczytać to chinole z Ali tak właśnie robią żebyś nie zrezygnował i nie kupił w innym sklepie bo inaczej im kasa przepadnie. Jak sądzę to sam jestem tego przykładem

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, requal napisał:

Teraz mam rozterkę. Anulować zamówienie i brać z Penon, czy czekać. Czaruje mnie obsługa, że zdążą nadać w 3 pozostałe i obiecane dni. Ale chyba się oszukuję, że z tego official storu coś prędzej dostanę.

tu macie wyjasnienie:

 

<Official Announcement> It is vulnerable for new brand if we cannot hear your ideas. We are sincerely sorry for the long time shipping about BGVP DM6. We did not expect the huge inquires of BGVP DM6. Thank you so much for all your support. In order to provide you with the best quality of BGVP DM6, based on current situation, we decided to stop selling BGVP DM6 until we finished current orders. Here are several reasons that why we stop selling now: The production for BGVP DM6 is very slow. It is hand-made. We can only produce several items each day. In order to provide you with the best quality of BGVP DM6, we will also take more time for testing before it is ready to ship to you. Some sellers sold BGVP DM6 at very lower price on Aliexpress to attract more orders without our permission, which caused a lot of complainment. We also noticed that they ignore your inquires about your purchase order. We are upset that they didnot care about the customer service of our brand. We are here to express our regret for causing you any inconvenience. As new brand, We BGVP want to provide you with one of the best audio experience. We care about all your ideas and read all your comments, reviews. You are helping us to move forward. Without you, we cannot achieve anything. If you have any ideas, please send us PM. We will reply you as soon as possible. We will try our best to enhance the production capacity and ship your item to you as soon as we can. If you have any inquires, you can contact us directly and we will check your order status. If you have any suggestions, please help to share your valuable ideas with us.

 

Pierwszy post w:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robertos napisał:

tu macie wyjasnienie:

 

Takie lecenie w Kulsona. Anulowałem to zamówienie. Powoli im to idzie. Jak zamawiacie w Penon i jak tam najkorzystniej płacić? Jakieś kupony tam można gdzieś wynaleźć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mogę liczyć na to że moje zamówienie zostało przyjęte przed zawieszeniem sprzedaży, nasuwa się jednak pytanie kiedy zostanie zrealizowane? Nie wiadomo ile producent dostał zamówień od wszystkich sklepów i czy będzie brał pod uwagę kolejność ich składania w moim przypadku 11.11 złożone jeszcze przed "Black frajdejem" i "cyber mondejem" czyli największą sprzedażą tych słuchawek. Zostało mi jeszcze 45 dni ochrony na Ali i zaczynam się martwić bo mogą nie wyrobić się z terminem i będę musiał sam anulować zamówienie i wystąpić o zwrot kasy. Trzeba będzie napisać maila do producenta jak on planuje rozdzielać towar po sprzedawcach. Okaże się wtedy czy jest po co czekać czy lepiej brać tak jak kolega@requal napisał z penona póki są na stanie

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teti mialem tak z zamówieniem niedrogich okularów słonecznych, jakis czas po uzyskaniu nr trackingu pojawił się komunikat "order completed" no i później było wydłużanie terminu ochronnego ze strony sprzedawcy za moją ale w końcu po 3 miesiącach otworzyłem spór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności