Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ilov3 napisał:

bosshifi b8 z tymi padami poniżej to jest coś pieknego - godzinami można siedzieć i słuchać :wub:
 i-brainwavz-nausznice-zapasowe-do-hm5-hybrydowe-para-pads-hm5-hybrid.jpg

Które to? Podrzucić linka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @ilov3:) trza zamówić i wypróbować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ilov3 napisał:

mam też sheepskin'y i super softy, ale w tych mi najwygodniej - choć Wy to możecie inaczej odczuć :P
 

 

ps. z amazony / aliexpress można kupić podróbki tych właśnie padów, a są powiedziałbym identycznej jakości

To podrzuć linki jak masz może parę groszy taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są podróbki. To jest to samo.
Trudno je założyć, i moim zdaniem pogarszają balans tonalny, ale przynajmniej są wygodne. Warto do nich dodać filtr pasywny, bo góra może być krzykliwa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rhalf napisał:

To nie są podróbki. To jest to samo.
Trudno je założyć, i moim zdaniem pogarszają balans tonalny, ale przynajmniej są wygodne. Warto do nich dodać filtr pasywny, bo góra może być krzykliwa.
 

Zgadza się B8 z nimi robią się krzykliwe, zdecydowanie lepiej mi pasują welury + mod, lub softskiny + łagodniejszy mod.

W obydwu przypadkach prócz zmian w środku płatek kosmetyczny na przetworniku jest imo niezbędny, bo wyższe pady podbijają górę pasma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wg mnie te pady od HM5 to nie jest dobry pomysł wcale. Najlepiej zacząć od kupienia gąbki na pałąk. Może ta od Logitech G35 będzie pasować. Kosztuje na ali około dolara. Można kupić cały zestaw razem z nausznikami, które mogą się przydać.

Przy padach hybrid HM5 nawet gruby filtr pasywny nie pomoże.

Im na serio brakuje ciepła. podbijcie sobie 3db ~270hz. Dopiero wtedy środek ma jakieś ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rhalf napisał:

No właśnie wg mnie te pady od HM5 to nie jest dobry pomysł wcale. Najlepiej zacząć od kupienia gąbki na pałąk. Może ta od Logitech G35 będzie pasować. Kosztuje na ali około dolara. Można kupić cały zestaw razem z nausznikami, które mogą się przydać.

Przy padach hybrid HM5 nawet gruby filtr pasywny nie pomoże.

Im na serio brakuje ciepła. podbijcie sobie 3db ~270hz. Dopiero wtedy środek ma jakieś ciało.

Bez modu to jak najbardziej masz rację, ale po modzie to świetne grają na padach HM5 :) .

Wcześniej stosowałem softskiny, ale z racji mizernej izolacji ostatnio stwierdziłem, że sprawdzę welury i hybrydy. Na welurach łatwiej mi było uzyskać zadowalający efekt, więc zostały.

Mam pomysł jak je jeszcze poprawić, ale zauważyłem, że zmieniają się wraz z wygrzewaniem, więc z ostateczną wersją modu poczekam, aż się trochę lepiej wygrzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to raczej nie zadziała dopóki nie podniosę ich jakiś cm na głowie.
Niestety większość tych wygodnych i ładnych poduszek nie wpływa wyjątkowo pozytywnie na dźwięk. Jak na złość łatwiej jest zrobić dobry dźwięk na niewygodnych i brzydkich padach :D
Jeszcze się pobawię B8, ale raczej niedługo , bo szkoda mojego marudzenia tutaj, a jest w czym wybierać teraz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2018 o 14:02, Perul napisał:

Bez modu to jak najbardziej masz rację, ale po modzie to świetne grają na padach HM5 :) .

Wcześniej stosowałem softskiny, ale z racji mizernej izolacji ostatnio stwierdziłem, że sprawdzę welury i hybrydy. Na welurach łatwiej mi było uzyskać zadowalający efekt, więc zostały.

Mam pomysł jak je jeszcze poprawić, ale zauważyłem, że zmieniają się wraz z wygrzewaniem, więc z ostateczną wersją modu poczekam, aż się trochę lepiej wygrzeją.

To koniecznie daj znać tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z początkiem stycznia te pady hybrydowe z Chin. Wyszło ok. 30zł za parę. Przyszły dzisiaj. I co? No i mam 2 pary hybryd, oryginalne HM5 oraz te chińskie. Wprawdzie oryginały mam zjechane (i zmienione na mocowaniu), ale tak na moje laickie oko to wyglądają identycznie. Dowód:

63419004_20180206_203440.jpg 63419017_20180206_203503.jpg

Po lewej oryginały, po prawej podróby.

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilov3 napisał:

jest też wersja ich, że mają po wewnętrznej stronie dziurki 

 

1 godzinę temu, ilov3 napisał:

No to te tak :) ale na amazonie kupiłem takie jak pisałem

Nie rozumiem sensu tych wypowiedzi, przecież na obu zdjęciach miki_w1 widać pady właśnie z dziurkami wewnątrz, o jakie więc inne chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia ‎29‎.‎01‎.‎2018 o 14:02, Perul napisał:

Bez modu to jak najbardziej masz rację, ale po modzie to świetne grają na padach HM5 :) .

Wcześniej stosowałem softskiny, ale z racji mizernej izolacji ostatnio stwierdziłem, że sprawdzę welury i hybrydy. Na welurach łatwiej mi było uzyskać zadowalający efekt, więc zostały.

Mam pomysł jak je jeszcze poprawić, ale zauważyłem, że zmieniają się wraz z wygrzewaniem, więc z ostateczną wersją modu poczekam, aż się trochę lepiej wygrzeją.


Czekamy niecierpliwie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, 
 

Moje AKG K450 zaczynają się rozpadać, więc planuję zakup nowych słuchawek.

Widzę, że polecane są B8. 
Obawiam się, że będą miały zbyt dużo basu, jednak mod może poprawić nieco sytuację, prawda?
Myślicie, że jakość dźwięku będzie na plus względem AKG? 

Niestety nie mogę znaleźć zbyt wielu opinii o B7. Których charakterystyka będzie bardziej wyrównana, a jakość dźwięku lepsza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności