Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

bez modów w miarę wygrzewania bas kulturalnieje. Góra i średnica teraz wyszły spod kocyka. @SeventyThree  skąd jesteś? Jak okolice Katowic to możemy ugadać się i posłuchasz własnymi uszami. Wygoda jest bardzo dobra. Jedna uwaga - nie dla osób z małą głową. Ja mam średnią do większej :) i na całkowicie złożonym pałąku słucham. Jak będzie mniejsza od mojej to potrzeba będzie czapkę ubrać by na policzki i szczęke  nie spadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam też o słuchawki od Xiaomi:

 

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Upgraded-Version-Portable-Stereo-Headphone-Headset-With-Mic-p-1113800.html?rmmds=cart

 

lub poprzednią wersję z berylem zamiast grafenu, Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://xon24.eu/sluchawki/386-xiaomi-mi-headphones-wersja-ii-sluchawki-nauszne.html

Droższe od Meizu HD50. Czy nowa wersja będzie lepsza ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1more są słuchawkami z Chin i są droższe. Polecam szczególnie wersję quad driver, bo grają świetnie. Kupiłem też niedawno triple driver, ale krótko ich słuchałem, więc na razie na ich temat się wypowiadał nie będę, ale quad driver na piankach Comply grają świetnie. Do tego fiio x5 lll i niczego więcej mi nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy BB8 dalej wymiatają w okolicach 50usd? Muszę coś znajomemu kupić a on chce po reckach AT X30 których nie znam!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo jeszcze B6 są całkiem niezłe, ale dopiero po poprawkach (zaklejenie niektórych otworów i wycięcie wewnętrznych padów - 15 minut roboty).

 

Użytkowo B6 obsłużą również mniejsze głowy, bo B8 dla wielu są za duże.

B6 dla mnie są też wygodniejsze (opaska na głowę i miększe pady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak B6 się prezentują względem B8? Mocno odstają? Koleżance bardzo spodobały się B8, ale boi się, że użytkowo słabo z nimi będzie ze względu na ich wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TempleInDreams napisał:

A jak B6 się prezentują względem B8? Mocno odstają? Koleżance bardzo spodobały się B8, ale boi się, że użytkowo słabo z nimi będzie ze względu na ich wielkość.

Dźwiękowo (po poprawkach) imo ta sama półka, jedynie B6 mają mniej góry (równie dobrej jakości), ale idzie się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jak miej góry to już mnie interesują! A porównując B6 modowane  i B8 modowane to też podobna półka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 raczej górą nie zabijają :) nie ma w nich niemiłych pisków. Góra jak zresztą całe pasmo jest dobrze kontrolowana. I to bez modów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejho. Czy ktoś z Was miał doczynienia z BossHiFi B7? Albo macie źródło gdzie ktoś o nich coś pisze? Chciałem kupić koleżance B6, jako, że B8 są za duże na jej głowę i chińczyk mi odpisał, że nie ma tego modelu:/ Proponuje w zamian B7. I nie wiem co robić. A wujaszek gugel nie jest zbyt łaskawy jeśli o wyniki wyszukiwania chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę B7 mają taki sam pałąk jak B8, więc też będą za duże.

Skoro ten sprzedawca nie ma B6, to może kup u innego https://pl.aliexpress.com/item/WB-S-I-Original-BOSSHiFi-B6-HiFi-Wooden-Metal-Bass-Headphone-Headset-Earphone-With-Beryllium-Alloy/32812643008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2017 o 18:54, Perul napisał:

Z tego co widzę B7 mają taki sam pałąk jak B8, więc też będą za duże.

Skoro ten sprzedawca nie ma B6, to może kup u innego https://pl.aliexpress.com/item/WB-S-I-Original-BOSSHiFi-B6-HiFi-Wooden-Metal-Bass-Headphone-Headset-Earphone-With-Beryllium-Alloy/32812643008.html

Tak, przyjrzałem się zdjęciom i zrezygnowałem. Dzięki za link.:) Poszło pytanie czy mają na stanie. Poprzedni sprzedawca pisał, że nie ma w fabryce sprzętu.

P.S. Masz może jakieś zdjęcia z grzebania w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć o nowych multiarmaturach Brainwavz B400, cena niezła, pierwsze recki również 

Z sentymentu do B2 (dalej mam dwie pary :) ) zamówiłem, niestety nie załapałem się w pierwszej turze preorderu muszę poczekać jeszcze z parę tygodni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 27.10.2017 o 19:51, coolmen77 napisał:

Warto wspomnieć o nowych multiarmaturach Brainwavz B400, cena niezła, pierwsze recki również 

Z sentymentu do B2 (dalej mam dwie pary :) ) zamówiłem, niestety nie załapałem się w pierwszej turze preorderu muszę poczekać jeszcze z parę tygodni :(

Te słuchaweczki wydają się interesujące. Wiadomo coś więcej na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności